منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در آخر هفته با نرخ بالایی وارد می شود زیرا گاوها ۲۵ هزار دلار را هدف قرار می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در آخر هفته با نرخ بالایی وارد می شود زیرا گاوها ۲۵ هزار دلار را هدف قرار می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین بهبود را در نمودارهای ساعتی نشان می دهد. جفت بیت کوین/دلار در حال حاضر نزدیک به 23230 دلار در نوسان است و پایین ترین سطح خود را در نمودارها ثبت می کند. تنها نگرانی که معامله گران روزانه را آزار می دهد کمبود حجم است که می تواند افزایش فعلی قیمت را تهدید کند. معامله گران به دنبال اعتقاد بیشتر در این تجمع هستند و از این رو در حاشیه نشسته اند. خریداران نهادی در حال حاضر مشارکت فعالی ندارند.

سکه btc usd 05
منبع: Coin360

سهام با توجه به تصمیم فدرال رزرو و درآمدهای بالاتر نسبتاً بالاتر معامله می شوند. معکوس از سطح 24500 دلار نشان می دهد که انگیزه خرید قوی نیست و خریداران در وضعیت مطمئنی قرار ندارند. تثبیت مطمئناً بالاتر می رود زیرا این جفت به تدریج به سمت سطوح بالاتر حرکت می کند. این جفت ابتدا در میانگین متحرک نمایی 50 روزه تحت فشار قرار می گیرد، جایی که هرگونه خرید تعیین کننده در داده های حجمی آشکارتر خواهد بود.

بیت کوین

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: خنثی با سوگیری بالاتر

در حال حاضر هیچ پیشنهاد تهاجمی در بازار وجود ندارد که بتواند اعتماد را افزایش دهد. بازگشت به تدریج به سمت بالا حرکت می کند و جفت BTC/USD بدون هیچ انفجار بزرگی به تثبیت پایان می دهد. افزایش از 18900 دلار مطمئناً به احساسات مثبت کمک می کند. نوسان بالای 24000 دلار، شکستن کوکی سختی بوده است و عقب نشینی اصلاحی پتانسیل جانبی بالاتر BTC/USD را محدود می کند.

btc usd 1d
منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که عقب نشینی نیز در حال از دست دادن است. نمودارهای روزانه ممکن است نزدیک به 23000 دلار کاهش یابد تا بیت کوین بتواند به روشی سالم بالاتر رود. منطقه مقاومت نزدیک به 23400 دلار نیز قیمت را پایین نگه داشته است. این جفت باید قاطعانه بالاتر از این سطح بسته شود تا بتواند بالاتر رود و احتمالاً از سطح روانی 25000 دلار فراتر رود.

نمودار قیمت 4 ساعته BTC/USD: الگوی پرچم نزولی تهدیدی برای عقب نشینی است

سناریوی نمودارهای ساعتی سیگنال های مختلط را ارائه می دهد. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در بازه زمانی ساعتی الگوی پرچم نزولی را در نزدیکی خط روند بالاتر نشان می دهد. جفت را می توان دوباره رد کرد زیرا الگوی ادامه می تواند منجر به پایین آمدن جفت شود. اگر قیمت کاهش یابد، جفت BTC/USD می تواند به سرعت به سمت 21750 دلار بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین حرکت کند.

btc usd 1d 1
منبع: TradingView

عمل قیمت فعلی را می توان متلاطم با سوگیری بالاتر نامید. بعید است که آخر هفته الگو را تغییر دهد زیرا حجم ها کاهش می یابد و هیچ جهت مشخصی از روند فعلی ظاهر نمی شود. RSI در سطح گوش 50 راکد است و مسائل را پیچیده تر می کند. عدم قطعیت در حرکت قیمت در اندیکاتور MACD و همچنین جایی که خطوط همگرا هستند، مشهود است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: سوگیری مثبت روح معامله گر را بالا نگه می دارد

اکثر شمعدان های سبز در نمودارها به عملکرد مثبت قیمت کمک می کنند. میانگین متحرک نمایی 20 روزه و میانگین متحرک نمایی 50 روزه اجازه حرکت زیاد در قیمت را نمی دهند. احساسات صعودی خاموش است.

نزدیک شدن به بالاتر از سطح 24200 دلار، چیزها را بسیار جذاب می کند. RSI مطمئناً بالاتر از منطقه 50 است و با تقویت روند در آخر هفته به منطقه بیش از حد خرید می رسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.