منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در ماه اوت با نوسان قیمت نزدیک به 23 هزار دلار شروع می شود

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در ماه اوت با نوسان قیمت نزدیک به 23 هزار دلار شروع می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین با نوسان قیمت نزدیک به 23100 دلار پس از اصلاح از بالاترین قیمت روز نزدیک به 23900 دلار در حال راکد شدن است. شکل‌گیری پایین‌ترین سطح در نمودارهای ساعتی نیز نشان می‌دهد که گاوها در عمل قیمت نقش دارند. سودهای ماهانه قوی به جفت کمک می کند تا با خوش بینی دوباره به ماه آینده بروند.

سکه btc 360
منبع: Coin360

بنابراین، آیا BTC پایین اینجاست؟ خوب، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین سبز شده است اما افق بلندمدت هنوز مشخص نیست. پایین ترین قیمت نزدیک به 18000 دلار قابل مشاهده نیست، اما هرگونه اشتباه گاوها می تواند برای آنها گران تمام شود. با توجه به اینکه فصل درآمد در وال استریت در نوسان کامل است، باید دید که آیا این جفت ارز بالاتر می رود یا پایین تر.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین نزدیک به 23000 دلار تثبیت شد

شروع یک فاز صعودی جدید در نمودارهای BTC/USD به شاخص های فنی واضح نیاز دارد. داده های حجم کم در آخر هفته نشان می دهد که سرمایه گذاران بزرگ و نهادی هنوز روند صعودی را دنبال نکرده اند. گاوهای BTC/USD نمی‌توانند با اطمینان از سد 24 هزار دلاری عبور کنند و قیمت نمی‌تواند در دو روز گذشته بالاتر از همان قیمت بسته شود.

btc 1d 01
منبع: TradingView

سطح قیمت 22500 دلار به گاو نر اشاره می کند، زیرا میانگین متحرک نمایی 20 روزه حمایت زیادی را برای خریداران فراهم می کند. می تواند نقطه محوری برای روند صعودی هفته آینده باشد. توقف کوتاه مدت در محدوده 22550 دلار می‌تواند ولگردی خرید را که برای بالا بردن قیمت‌ها در بازه‌های زمانی روزانه طبق تحلیل قیمت بیت‌کوین لازم است، بازگرداند.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا: گاوها منتظر حجم زیادی هستند تا ولگردی خرید مجدد را آغاز کنند

شروع مجدد اقدام خرید نزدیک به منطقه 23000 دلاری می تواند به سرعت سرعت خود را افزایش دهد و جفت BTC/USD را به 25700 دلار برساند. عمل قیمت در نزدیکی ناحیه بالایی الگوی مثلث شیب دار است. RSI در نمودارهای ساعتی به زیر 60 می رسد و می تواند به یک رالی دیگر کمک کند. متحرک نمایی 20 روزه نقطه محوری مناسبی برای معامله گران روزانه برای شروع خرید است.

btc 4h 01
منبع: TradingView

با این حال، گاوها باید به شدت از سطح 21300 دلار دفاع کنند تا حمایت بیشتری برای ولگردی خرید ایجاد کنند. نشانگر “خط روند فوق العاده” سیگنال خرید واضحی را در بالای خط روند نشان می دهد. شاخص میانگین حرکت جهت دار به سمت بالا شیب دارد و ممکن است باعث خرید بیشتر در نزدیکی منطقه عرضه در سطح 21900 دلار شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: ادغام احتمالاً منجر به قیمت های بالاتر می شود

واضح است که الگوی فعلی احتمالاً در چند روز آینده منجر به افزایش قیمت‌ها می‌شود به شرطی که تجمیع جای خود را به خرید بدهد. با این حال، قیمت ها هنوز به وضوح از روند نزولی کلان خارج نشده اند. این احتمال وجود دارد که قیمت ها بار دیگر به سمت 20000 دلار حرکت کنند در صورتی که این یک تله گاو نر باشد.

سطح مقاومتی که باید مراقب آن بود 24200 دلار است، جایی که گاوها احتمالاً با فشار شدید مواجه خواهند شد. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، حرکت صعودی باید قیمت های بالای 24000 دلار را قاطعانه ببندد تا در هفته آینده جذابیت بیشتری پیدا کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.