منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در حال اجرا بر روی Hopeium به عنوان یک بار دیگر 17 هزار دلار را هدف قرار می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در حال اجرا بر روی Hopeium به عنوان یک بار دیگر 17 هزار دلار را هدف قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که بهبود در بازارهای رمزنگاری کوتاه مدت به نظر می رسد زیرا قیمت همچنان به الگوی اره ادامه می دهد. از آنجایی که این جفت بار دیگر به سطح 20900 دلار می رسد، تردیدهایی وجود دارد که قیمت ممکن است به دلیل کاهش حجم، نتواند سطوح بالاتری را حفظ کند. پایین ترین قیمت 18900 دلاری اخیر، فعالان بازار را نگران کرده است که فروشندگان همچنان دست بالا را دارند.

سکه 16
منبع: Coin360

سرمایه گذاران بزرگ نهادی و نهنگ ها در حال کاهش در فعالیت هستند. طی چند هفته گذشته، قیمت بیت کوین در رکود بوده است و طبق تحلیل بلندمدت قیمت بیت کوین، هفته گذشته تفاوتی به نظر نمی رسد. شکی نیست که خرس‌ها هنوز هم در مورد قیمت‌های جانبی دست بالا را دارند. این احساس ذاتی در میان فعالان بازار وجود دارد که پایین‌ترین قیمت‌های جدید بیشتری در راه است، زیرا عملکرد قیمت اعتماد را القا نمی‌کند.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: 21 هزار دلار دوباره توسط گاوها رد شد

هفته گذشته شاهد تغییر قیمت بیت کوین بین 22000 تا 19000 دلار بودیم. سقوط به سمت 18900 دلار ترس از سقوط شدید دیگر به 17000 دلار را برانگیخت، اما گاوها وارد عمل شدند. در صورت وقوع سقوط سریع، پشتیبانی مناسبی نزدیک به 18000 دلار وجود دارد. بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین، به نظر می رسد که قیمت به دلیل حجم معاملات کم و کاهش نوسانات گیر کرده است.

bt cusd 1d
منبع: TradingView

هر رویداد کلان می تواند زنجیره ای از رویدادها را ایجاد کند که می تواند قیمت را پایین بیاورد. در صورت شکست از سطح 18 هزار دلار، قیمت می تواند حتی پایین تر از سطح 17000 دلار برسد. با این حال، از نظر فنی مشاهده شد که ایمنی فعلی از سقوط به 17000 دلار باعث برخی اقدامات خرید می شود. گاوها می توانند بیت کوین/دلار آمریکا را به سمت مقاومت بالاتر در 24000 دلار سوق دهند. میانگین متحرک 50 روزه نیز نزدیک به 24 هزار دلار است.

انحراف از سطوح فعلی ممکن است الهام بخش معامله گران کوتاه مدت یک روزه نیز باشد تا طبق تحلیل قیمت بیت کوین وارد عمل شوند. یک بازگشت شدید همچنین می‌تواند سطوح بالاتری مانند 27500 دلار را آغاز کند و روند میان مدت بازار را مشخص کند.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: نوسانات عظیم در انتظار بیت کوین است؟

حرکت های بزرگ در عمل قیمت زمانی انجام می شود که حجم زیادی برای ایجاد نوسانات زیاد وجود داشته باشد. صعودی یا نزولی شدن آن به عوامل متعددی بستگی دارد. مرحله رشد شتابان تنها در صورتی امکان پذیر است که اخبار کلان مساعد به نظر برسد. سطوح بالاتر مانند 22500 دلار نیز می تواند باعث ایجاد سفارشات فروش از سوی خرس ها شود.

btc usd 4h 2
منبع: TradingView

بیت کوین به سمت انتهای مثلث متقارن حرکت می کند که قیمت را محدود می کند. برای حفظ سطوح پایین تر، خرس ها باید قیمت را زیر 21000 دلار نگه دارند. از سوی دیگر، گاوها باید قیمت را نزدیک به میانگین متحرک 20 روزه حفظ کنند. RSI در چند ساعت گذشته به طور پیوسته در حال افزایش است تا به سطح 50 برسد که در آن قیمت می تواند برای کوتاه مدت رکود داشته باشد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: امیدهای نادرست می تواند ضررهای زیادی را برای معامله گران روزانه ایجاد کند

معامله گران روز نباید نسبت به هر حرکت صعودی بزرگ امیدهای واهی داشته باشند. در صورت عدم وجود اخبار مثبت عمده یا حجم زیاد، قیمت فقط بدتر خواهد شد. گاوها همچنین در تلاش هستند تا قیمت را بالاتر ببرند اما حجم معاملات آخر هفته فقط قیمت ها را پایین می آورد. قیمت به سمت انتهای پایین الگوی مثلث به سمت 18500 دلار افزایش می یابد.

به طور کلی، تحلیل قیمت بیت کوین نزولی است و تسلط اخیر خرس ها به سرعت در حال محو شدن است. پرچم نزولی در هفته آینده درد بیشتری را به سمت نزول نشان می دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.