منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در ژوئن وحشتناک به پایان می رسد زیرا مقاومت 20 هزار دلاری امیدها را از بین می برد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در ژوئن وحشتناک به پایان می رسد زیرا مقاومت 20 هزار دلاری امیدها را از بین می برد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بیت کوین با نزدیک شدن به ژوئن 2022 گیج کننده تر شد. کل بازار کریپتو به دنبال آسیب های وارد شده به سکه های اصلی در ماه گذشته است. قیمت بیت کوین از 32000 دلار تا 17500 دلار حرکت شدید داشته است. معامله‌گران، هم خرس‌ها و هم گاوها، فرصت‌های زیادی برای معامله پیدا کردند، اما سرمایه‌گذار بلندمدت بیشترین ارزش خود را از دست داده است. در واقع، کل بازار کریپتو شاهد کاهش‌های جدیدی بوده است که برای احساسات کریپتو خوب نزول نکرده است.

سکه 32
منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که قیمت BTC/USD در حال کاهش است. در 24 ساعت گذشته شاهد حرکت قیمت بین باندهای باریک بولینگر بوده ایم. حرکت صعودی خفیف به سمت 20900 دلار توسط خرس ها مهار شد زیرا فروش از سر گرفته شد و قیمت را به 19000 دلار کاهش داد. گاوها همچنین در رالی ها و رزرو سود می فروشند زیرا قیمت می تواند در نمودارهای روزانه به شدت نزولی شود.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: احساسات نزولی بر نمودارها غالب است

btc usd 1d
منبع: TradingView

شمع بزرگ قرمز رنگ پایان ماه ژوئن، تعصب منفی در بازار ارزهای دیجیتال را بیشتر تثبیت می کند. طبق تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، جفت بیت کوین/دلار در حال حرکت پایین تر است و به طور مداوم شمع های قرمز را در نمودارهای بازه زمانی بزرگتر ارسال می کند. علیرغم اینکه برای مدت طولانی در منطقه منفی قرار داشتند، خرس‌ها از اینکه اجازه دهند قیمت افزایش یابد، تسلیم نمی‌شوند. حرکات جزئی به سمت بالا نیز کمکی به این موضوع نمی کند.

مسیر روزانه نزولی باقی می ماند زیرا کانال قیمت نزولی نیز در حال حرکت به سمت پایین است. HODLers، ماینرها و سرمایه گذاران همگی در حال فروش هستند. جریان‌های اخیر به صرافی‌ها امیدهایی را برای احیا ایجاد کرد، اما حرکت قیمتی هیچ حرکت صعودی مشترکی را پشتیبانی نمی‌کند. میانگین متحرک 9 روزه نیز به باند بولینگر پایین‌تر نزدیک‌تر می‌شود که به این معنی است که طبق تجزیه و تحلیل قیمت بیت‌کوین، قیمت به تدریج پایین‌تر می‌رود.

نمودار قیمت 4 ساعته BTC/USD: معامله گران در حاشیه نشسته اند

btc usd 4h
منبع: TradingView

حرکت صعودی خفیف امروز به سمت سطح 20900 دلار به سرعت توسط گاوها فروخته شد. این منعکس کننده احساسات منفی اساسی در بازار است. رالی های کوچک به عنوان بهانه ای برای افزایش قیمت و ایجاد یک استراتژی خروج برای گاوها استفاده می شود. شاخص های فنی نیز تصویری تلخ را منتشر می کنند.

RSI از 20 پایین تر به سطح فعلی خود در 30 رسیده است. دست کم با کاهش تدریجی به 19,000 دلار، روند قیمت متلاطم بوده است. گاوها باید از منطقه حمایتی 19000 دلاری دفاع کنند در غیر این صورت قیمت می تواند به سرعت به سطح 17500 دلار سقوط کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: حرکت آهسته به سمت منطقه حمایتی پایین تر در 17500 دلار

بیت کوین تنها در هفته گذشته نزدیک به 9 درصد از ارزش خود را از دست داده است. نوسانات باعث شده است که قیمت بسیاری از سطوح حمایتی بین 23500 تا 19000 دلار شکسته شود. عمل سنگ زنی کند به این معنی است که قیمت با سرعتی آهسته به سمت مناطق حمایتی پایین تر در نزدیکی منطقه 17500 دلاری حرکت می کند. قیمت جزئی تا منطقه 20900 دلاری به این جفت کمک کرد تا بالاتر از رکورد تاریخی 2017 بسته شوند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.