منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در قیمت 46000 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در قیمت 46000 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که بیت کوین در یک حرکت نزولی قرار گرفته است.
  • حرکت نزولی در 7 سپتامبر با یک تصادف ناگهانی آغاز شد.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در مرز 46،000 دلار یافت می شود.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در مارک 47،320 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده در حال حرکت نزولی است که با سقوط ناگهانی در 7 سپتامبر آغاز شد. پادشاه ارزهای رمزنگاری شده در تلاش است تا از مرز 47000 دلار پس از سقوط ناگهانی به سطح 43000 دلار بازگردد. طی 24 ساعت گذشته قیمت بیت کوین 0.21 درصد کاهش یافته و در نمودار هفت روزه 6.27 درصد کاهش یافته است. پادشاه بازار را به طور کلی با حرکت نزولی همراه با نکاتی از سرعتهای صعودی در اینجا و آنجا نگه می دارد.

شمعدان 1 روزه قیمت بیت کوین افزایش نوسان را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین شمعدانی یک روزه نشان می دهد که نوسانات در تجزیه و تحلیل نمودار یک روزه نسبت به چند روز گذشته کمی افزایش می یابد. نوار بالای بولینگر ، که قوی ترین مقاومت را نشان می دهد ، در قیمت 52،094 دلار یافت می شود. در حالی که باند پایین Bollinger ، که قوی ترین حمایت را نشان می دهد ، در سطح 45،073 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در قیمت 46000 دلار 1
نمودار قیمت شمعدان 1 روزه BTC/USD.

میانگین متحرک نه روزه (MA) و میانگین باندهای Bollinger همچنان کراس اوور نزولی را ارائه می دهند که به عنوان نقاط مقاومت قوی برای پادشاه ارزهای رمزنگاری شده عمل می کند. MA 9 روزه با علامت 48818 دلار یافت می شود ، در حالی که میانگین گروههای Bollinger در مارک 48،584 دلار یافت می شود. شاخص قدرت نسبی در مقدار خنثی 46.57 یافت می شود و فرصت کافی را برای بهبود بخش صعودی فراهم می کند.

شمعدان 4 ساعته BTC/USD کاهش نوسانات را نشان می دهد

اگرچه نمودار یک روزه افزایش ناچیزی را نشان می دهد ، نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته بیت کوین شمعی نشان دهنده کاهش نوسان در الگوهای نمودار چهار ساعته است. نوار بالا Bollinger که به پایین نزدیک می شود در علامت 50،203 دلار یافت می شود ، در حالی که قیمت فعلی در زمان نگارش این مقاله در نوسان است. نوار پایین Bollinger ، که نقطه حمایت قوی را مشخص می کند ، در علامت 43،551 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در قیمت 46000 دلار 2
نمودار قیمت شمعدان 4 ساعته BTC/USD.

میانگین باند نه روزه MA و بولینگر بالاتر از قیمت فعلی هستند که نشان دهنده کراس اوورهای نزولی و نقاط مقاومت قوی برای پادشاه است. MA در علامت 46،370 دلار یافت می شود ، در حالی که میانگین باند Bollinger در بالای آن ، در 46،877 دلار است. RSI با امتیاز 36.87 به سمت جنبه نزولی متمایل شده است.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

گاوها و خرس ها برای به دست آوردن شتاب نمودارهای بیت کوین و به نوبه خود حرکت کلی بازار ، تلاش می کنند ، اما تا کنون ، مبارزه سختی بین این دو روند است. بیت کوین از بالاترین سطح 46000 دلاری حمایت خوبی را نشان می دهد و آن را در میان نوسانات اندک زیر مرز 46000 دلار به شدت حفظ می کند. از سوی دیگر ، بازار همچنان از ضرر ناشی از سقوط 7000 دلاری بیت کوین در 7 سپتامبر رنج می برد. در صورت تداوم سطح پشتیبانی فعلی ، پادشاه ارزهای رمزنگاری شده احتمالاً سطح قیمت فعلی را حفظ می کند تا بالاترین سطح 47000 دلار را دوباره آزمایش کند. اگر سطوح حمایتی فعلی متزلزل شود ، بیت کوین در نمودار قیمتی که در محدوده 45،800 دلار یا پایین تر قرار می گیرد ، دچار افت می شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را توصیه می کنیمقبل از اتخاذ هرگونه تصمیم سرمایه گذاری