منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در 21 هزار دلار – افزایش واقعی یا دام گاو دیگری؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در 21 هزار دلار – افزایش واقعی یا دام گاو دیگری؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در نهایت به سمت یک حالت بازیابی متمایل شده است که در آن گاوها می توانند نفس بکشند. این ارز دیجیتال اصلی سطح کلیدی 21 هزار دلار را پس گرفته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 21600 دلار معامله می شود. مطمئناً گاوها با شروع حرکت به سطح مقاومت کلیدی 22 هزار دلاری که ممکن است با فروش جزئی مواجه شود، آسوده خاطر شوند.

سکه 34
منبع: Coin360

سطح 21 هزار دلاری از نظر روانشناسی نیز مهم است زیرا بالاترین رقم در سال 2017 است و برای مدت نسبتاً طولانی از این جفت در سقوط آزاد فعلی پشتیبانی می کند. افزایش کمک های کوتاه مدت مطمئناً الهام بخش برخی از فعالیت های خرید در آخر هفته است زیرا معامله گران برای هفته آینده آماده می شوند. از اینجا به بعد، حجم نقش مهمی در چگونگی تصاحب سطوح مقاومت کلیدی بیت کوین در مرحله بعدی ایفا خواهد کرد.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: سرمایه گذارانی که به دنبال سطوح پایین تر هستند

بیت کوین باید نشان دهد که در هفته آینده پایین‌ترین قیمت‌ها برای بازگرداندن اعتماد سرمایه‌گذاران وجود دارد. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که خط روند روزانه همچنان در حال نزول است، اما اقدام فعلی قیمت در سطح 21 هزار دلار از این سطح کلیدی دفاع می کند. پیش از این، اکشن قیمت حرکت بالای خط روند را در پاهای نزولی تکراری رد کرده است.

btc USD 09 07
منبع: TradingView

قیمت بالاتر از خط روند ساعتی شکسته است اما همچنان بسیار پایین تر از کانال نزولی بلندمدت است که در حال کاهش است. مرز بالایی الگوی مثلث در حال سقوط هنوز دست نخورده است. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که قیمت نمی تواند روند صعودی کوتاه مدت را دنبال کند.

علاوه بر این، میانگین متحرک 50 روزه به همراه خط روند بالای کانال نزولی موانع مهمی برای بهبود فعلی هستند. گاوها باید از بالاترین رکورد سال 2017 دفاع کنند تا فراتر از کاهش قیمت فعلی رشد کنند.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: مثلث بالایی یک عامل بازدارنده در برابر افزایش قیمت است

مطالعات در تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که کانال آبی در مثلث بالایی کلید مسیر فعلی رو به بالا را نگه می دارد. تایید شکست بالای این کانال نزولی تضمین می کند که گاوها می توانند قیمت را در آخر هفته آینده به راحتی تا 24 هزار دلار پیش ببرند. بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین، چنین حرکتی همراه با حجم زیاد تنها راه را برای بهبودی قوی به سمت منطقه مقاومت 26000 دلاری هموار می کند.

btc usd 4h 09 07
منبع: TradingView

RSI به آرامی به سمت محدوده 55 صعود می کند، جایی که خریداران با جذاب شدن ارزش گذاری فعال تر می شوند. الگوی معکوس نیز بر روی MACD در نمودارهای ساعتی با تحقق بیشتر متقاطع تأیید می شود. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اگر گاوها وارد جنون خرید شوند، قیمت اگر از مثلث بالاتر برود، می تواند در کوتاه مدت به سمت 28000 دلار حرکت کند. بسیاری از پوزیشن های فروش روزانه منحل خواهند شد و احتمال انقباض کوتاه وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: تله گاو نر یا گاو نر واقعی؟

داده های حجمی در هفته آینده تعیین می کند که آیا این گاو نر واقعی است یا فقط یک تله گاو نر. همچنین، نحوه حرکت قیمت فراتر از مثلث نزولی بحرانی تعیین می‌کند که آیا گاوها در بلندمدت به 20 هزار دلار می‌رسند و قیمت را بالای 24000 دلار در هفته‌های آینده حفظ می‌کنند. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که اگر قیمت بار دیگر به زیر 18 هزار دلار برسد، معامله گران باید برای یک استراتژی خروج مشخص آماده شوند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.