منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در محدوده 46000 دلار ثابت است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در محدوده 46000 دلار ثابت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که بیت کوین در حال حاضر بالاتر از محدوده 46000 دلار است.
  • سقوط ناگهانی بزرگ بیش از هفت هزار دلار ، سکه را به خرس ها کشاند.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در مارک 45،550 دلار یافت می شود.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در مرز 46،700 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر بالاتر از محدوده 46000 دلار است ، اما نوسانات بالای 500 دلار به طور منظم در زمان نگارش وجود دارد. قیمت بیت کوین در هفتم سپتامبر بیش از هفت هزار دلار سقوط کرد و از آن زمان پادشاه تلاش می کند تا به ثبات برسد. سقوط فلاش بزرگ نه تنها سکه پادشاه را وارد حرکت نزولی کرد ، بلکه صنعت را نیز به طور کلی فرو برد. در زمان بیت کوین با نوسانات ناچیز 46 هزار و 194 دلار خرید و فروش می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار 1 روزه رفتار عادی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بیت کوین نشان می دهد که پادشاه ارزهای دیجیتال سرانجام در حال حرکت به روال عادی معمولی با کراس اوورهای نزولی است که تا دیروز نیز در نمودار مشهود بود. با افزایش قطعی نوسانات ، نوسان فعلی هنوز کمتر از ماه گذشته است. نوار بالای بولینگر با قیمت 52،079 دلار یافت می شود که همچنین قوی ترین مقاومت را در زمان نوشتن نشان می دهد. نوار پایین Bollinger در زیر قیمت 45،331 دلار یافت می شود که قوی ترین نقطه مقاومت را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در محدوده 46000 دلار ثابت است 1
نمودار قیمت شمعدان 1 روزه BTC/USD.

اولین کراس اوور نزولی در میانگین متحرک 9 روزه قرار دارد که در سطح 49،084 دلار بالاتر از سطح قیمت فعلی قرار دارد. در حالی که دومین کراس اوور نزولی با قیمت 48،705 دلار در حال وقوع است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمره خنثی 46.35 قرار دارد و فرصت کافی برای شکل گیری حرکت صعودی را فراهم می کند.

نمودار قیمت BTC/USD: نمودار شمع 4 ساعته نوسانات بیشتری را نشان می دهد

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین چهار ساعته نسبت به نمودار یک روزه نوسان بیشتری را نشان می دهد. نوار بالای بولینگر 54،476 دلار است که نشان می دهد بالاترین نقطه مقاومت در نمودار چهار ساعته بسیار بالاتر از نمودار یک روزه است. نوار پایین Bollinger که بیشترین حمایت را نشان می دهد نیز در نقطه پایین تر از نمودار یک روزه با ارزش 43،110 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در محدوده 46000 دلار پایدار است 2
نمودار قیمت شمعدان 4 ساعته BTC/USD.

اولین کراس اوور نزولی در نمودار چهار ساعته ، میانگین گروههای Bollinger است که در مارک 48،793 دلار یافت می شود. در حالی که دومین کراس اوور در میانگین متحرک 9 روزه با 46،164 دلار قرار دارد. شاخص قدرت نسبی نیز دارای شرایط لازم برای قرار گرفتن در منطقه خنثی است ، اما لمس سطح بیش از حد فروش با نمره 34.45 ، که فرصت کافی را برای شکل گیری روند صعودی از طریق روند خرید فراهم می کند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

پادشاه ارزهای رمزنگاری شده پس از این افت بزرگ در حال حرکت در بازار است ، در حالی که در تلاش برای یافتن یک پایگاه قوی است که به پادشاه اجازه می دهد سطوح بالاتر قیمت را دوباره آزمایش کند. افزایش بی ثباتی در بازار هیچ کمکی به بیت کوین نمی کند ، اما قیمت در بالای $ 46،000 دلار در حال تثبیت است. در صورت تداوم سطح پشتیبانی فعلی ، بیت کوین به بالاترین حد خود در 47000 دلار می رسد. اگر سطوح پشتیبانی فعلی به دلیل نوسان متزلزل شود ، احتمالاً سکه تا محدوده 45000 دلار کاهش می یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.