منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین حمایت 20250 دلاری را دوباره آزمایش می کند، فشار دیگری که ورودی را کاهش می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین حمایت 20250 دلاری را دوباره آزمایش می کند، فشار دیگری که ورودی را کاهش می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز نزولی است زیرا شاهد کاهش شدید بازگشت به پایان حمایت 20250 دلاری با یک واکنش کوچک بالاتر بودیم. بنابراین، بیت کوین/دلار آمریکا احتمالاً آماده است تا پایین تر شود و تا حدی بالاتر از پایین ترین سطح فعلی باشد. با توجه به اینکه شتاب نزولی کاهش یافته است، بعید است که شاهد کاهش فشار بعدی بیشتر از مرز 18000 دلار باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین حمایت 20250 دلاری را دوباره آزمایش می کند، فشار دیگری که ورودی را کاهش می دهد؟  1

نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار با نتایج متفاوت اما آرام معامله شده است. رهبران بیت کوین و اتریوم 1.25 درصد و اتریوم 1.56 درصد کاهش یافتند. در همین حال، بقیه آلت‌کوین‌های برتر سودهای اندکی را تجربه کردند و سکه‌هایی مانند Tezos (XTZ) و Monero (XMR) بالاترین عملکرد را داشتند.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین به آرامی از پایین ترین سطح قبلی خود جهش می کند، آماده می شود تا دوباره پایین بیاید

BTC/USD در محدوده 20265.23 تا 21365.30 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات کم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 28.03 درصد کاهش به 32.17 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 390.47 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 43.91 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: BTC آماده شکستن 20250 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته، شاهد یک واکنش خفیف بالاتر و بازگشت به پایین ترین سطح قبلی در ساعات گذشته هستیم. بنابراین، BTC/USD باید در آخر هفته شاهد کاهش بیشتر باشد، که احتمالاً تا آغاز هفته آینده منجر به کاهش بیشتر خواهد شد. با این حال، اگر پشتیبانی ادامه یابد، می‌توانیم شاهد تلاش‌های بیشتری برای معکوس شدن در آخر هفته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین حمایت 20250 دلاری را دوباره آزمایش می کند، فشار دیگری که ورودی را کاهش می دهد؟  2

نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

روند قیمت بیت کوین طی هفته گذشته همچنان شاهد کاهش بوده است. از آخرین نوسان عمده در 31500 دلار، BTC/USD بیش از 35 درصد کاهش یافته است، به این معنی که خرس ها باید خسته شوند.

در اوایل هفته، اولین واکنش بالاتر حدود 21000 دلار مشاهده شد. از آنجا، BTC به مقاومت 23000 دلاری واکنش نشان داد قبل از اینکه در روز چهارشنبه حتی پایین آمد. این بار حمایت فقط اندکی کمتر دیده شد – 20,250 دلار، که نشان می دهد خرس ها در حال اتمام هستند.

با این حال، اصلاح زیر نمی تواند از بالاترین سطح محلی قبلی عبور کند زیرا مقاومت دوباره در 23000 دلار پیدا شد. بازگشت قیمت بیت کوین اواخر دیروز انجام شد و به آرامی قیمت بیت کوین را به پایین ترین سطح قبلی 20250 دلار رساند.

از آن زمان، BTC/USD بالاتر از سطح پشتیبانی تثبیت شده است و موفق شده است تنها یک حرکت جزئی بالاتر را ثبت کند. بنابراین، می‌توانیم ببینیم که خرس‌ها همچنان کنترل خود را حفظ می‌کنند و به زودی می‌توان نقاط منفی بیشتری را مشاهده کرد. به احتمال زیاد تا پایان روز شاهد کاهشی خواهیم بود که راه را برای نزول‌های بسیار بیشتر در روزهای آینده باز می‌کند.

از طرف دیگر، اگر حمایت 20250 دلاری باقی بماند، در نهایت ممکن است یک تغییر شکل بگیرد. با این حال، این هنوز باید با شکست مقاومت 23000 دلار تأیید شود. پس از انجام این کار، می‌توانیم انتظار یک اصلاح قوی را در ادامه ماه ژوئن داشته باشیم.

تا آن زمان، ما نزولی باقی می‌مانیم و انتظار داریم سطوح پشتیبانی بعدی در 19000 دلار و 18000 دلار به زودی آزمایش شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بیت کوین امروز نزولی است، زیرا پس از آزمایش مجدد حمایت 20250 دلاری، تنها بهبودی جزئی را شاهد بودیم. احتمالاً بیت کوین/دلار آمریکا به زودی به زیر سطح پشتیبانی خواهد رفت و به دنبال آن است که به نزول بیشتری برسد زیرا بازیابی در 24 ساعت گذشته شکست خورده است. بنابراین، با در نظر گرفتن مومنتوم قبلی، انتظار داریم حمایت بعدی در حدود 18000 دلار باشد. پس از انجام این کار، یک واکنش کوچک بالاتر می تواند برای آزمایش مجدد حمایت 20250 دلاری قبلی به عنوان مقاومت دنبال شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.

.