منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به بالای 65000 دلار بازگشت می کند، بازار به آرامی پیش از ادامه روند صعودی خود به عقب می رود؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به بالای 65000 دلار بازگشت می کند، بازار به آرامی پیش از ادامه روند صعودی خود به عقب می رود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بیت کوین امروز نزولی است.
  • قیمت کمی بالاتر در 66000 دلار تعیین شد.
  • به احتمال زیاد بازگشت مجدد برای آماده شدن برای صعود بیشتر خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز نزولی است، زیرا ما انتظار داریم که پس از افزایش قیمت بالای 65000 دلار، اندکی اصلاح شود. بنابراین، بیت کوین/دلار آمریکا به زمان بیشتری نیاز دارد تا بتواند دوباره اوج تمام دوره را آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به بالای 65000 دلار بازگشت می کند، بازار به آرامی پیش از ادامه روند صعودی خود به عقب می رود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار گسترده تر در 24 ساعت گذشته در سبز معامله شد. بیت کوین 1.38 درصد و اتریوم 2.74 درصد رشد کردند. در همین حال، VeChain و Tron با افزایش حدود 7-8 درصدی از بهترین عملکردها هستند.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین به بالاترین سطح خود در 66000 دلار رسید

BTC/USD در محدوده 63,647.81 تا 66,281.57 دلار حرکت کرد که به معنای نوسانات متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم کل معاملات تنها 1.37 درصد افزایش یافته و در مجموع به 27.73 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 1.24 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 43.09 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا: به نظر می رسد بیت کوین به 64000 دلار بازگردد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد بازگشت حرکت نزولی برای اقدام قیمت بیت کوین باشیم، زیرا گاوها پس از تعیین یک اوج محلی کمی بالاتر خسته شده‌اند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین بالاتر از 65000 دلار باز می گردد، بازار قبل از ادامه روند بالاتر، باز می گردد؟
نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت بیت کوین شاهد شتاب نزولی در هفته گذشته بود. پس از اینکه در 9 نوامبر یک بالاترین رکورد جدید در تاریخ 68550 دلار تعیین شد، یک روز بعد دومین آزمایش مجدد از بالاترین رقم انجام شد و یک سقف دو برابری را تشکیل داد.

از آنجا، بیت کوین/دلار آمریکا به سرعت بازگشت و به سرعت به مرز 63000 دلار رسید. نزولی بیشتر به وضوح رد شد و منجر به ادغام حدود 65000 دلار شد. یک آزمایش نزولی دیگر در 12 نوامبر دنبال شد که منجر به افزایش مجدد شد.

از آن زمان، اکشن قیمت بیت کوین به آرامی بالاتر رفته است و قبل از اینکه به 66000 دلار برسد، پایین ترین سطح خود را ثبت کرده است. احتمالاً در طی 24 ساعت آینده تغییر جزئی دیگری به دنبال خواهد داشت، زیرا گاوها برای صعود عمده بعدی آماده می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز نزولی است زیرا یک شبه شاهد افزایش کمی بالاتر بودیم که احتمالاً منجر به اصلاح بعدی می شود. بنابراین، BTC/USD در اواخر امروز به سمت پایین‌تر می‌رود تا برای افزایش دوباره در اواخر هفته آماده شود.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.