منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 46000 دلار افزایش می یابد ، برای یک افزایش سریع آماده شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 46000 دلار افزایش می یابد ، برای یک افزایش سریع آماده شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • BTC یک شبه به مرز 48000 دلار رسید.
  • BTC/USD یک شبه بازگردانده شد.
  • بیت کوین قصد دارد پایین ترین سطح خود را تعیین کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین برای امروز صعودی است زیرا یک شبه مشاهده شد و پایین ترین سطح دیگر در حال حاضر مشخص شده است. بنابراین ، ما انتظار داریم که BTC/USD امروز افزایش یابد و مسیر خود را بالاتر ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 46000 دلار افزایش می یابد ، برای یک افزایش سریع آماده شده است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. قیمت بیت کوین 1.12 درصد و اتریوم 2.2 درصد کاهش یافته است. در همین حال ، Ripple (XRP) با 10 درصد افزایش در میان بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: قیمت بیت کوین به 46.000 دلار می رسد

BTC/USD در محدوده 45،648.64 دلار – 47،357.11 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 11.47 درصد کاهش یافته و بالغ بر 29.3 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 863 میلیارد دلار معامله می شود و در نتیجه 44 درصد تسلط بر بازار را به خود اختصاص می دهد.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: آیا BTC مجدداً افزایش می یابد؟

در نمودار 4 ساعته ، ما می توانیم اقدام قیمت بیت کوین را در حال آماده شدن برای صعود بیشتر در هفته آینده ببینیم.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 46000 دلار افزایش می یابد ، برای صعود بیشتر آماده شده است؟
نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین طی هفته های گذشته افزایش چشمگیری داشته است. پس از عبور BTC/USD از مقاومت 42،000 دلاری ، افزایش 38 درصدی از حمایت 38،000 دلاری بیش از 25 درصد مشاهده شد ، در حالی که نوسان صعودی بالاتر دیروز حدود 48،000 دلار بود.

این پیشرفت قیمت نشان می دهد که ساختار بازار بار دیگر صعودی شده است و می توان انتظار داشت که BTC در هفته آینده صعود بیشتری داشته باشد. با این حال ، حرکت صعودی طی روزهای گذشته کند شده است و دیروز تنها کمی بالاتر از آن ثبت شده است.

در طول شب ، Dogecoin مجدداً دنبال شد تا حمایتی در حدود 46000 دلار و همچنین میانگین متحرک 50 دوره ای پیدا شد. BTC/USD باید امروز از این منطقه قیمتی بالاتر برود و مسیر بعدی خود را به سمت 50،000 دلار ادامه دهد.

متناوبا ، اگر قیمت بیت کوین به بالاترین سطح خود نرسد ، یک اصلاح اساسی بیشتر می تواند BTC/USD را به سمت بازآزمایی مجدد در بالاترین حد خود در حدود 42000 دلار سوق دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بیت کوین در روزهای آتی صعودی است زیرا پایین ترین سطح دیگری که در حال حاضر پس از یک شبه در حال تغییر است ، در حال افزایش است. بنابراین ، ما انتظار داریم BTC/USD در هفته آینده به افزایش خود ادامه دهد و مسیر خود را تا مرز 50،000 دلار ادامه دهد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.