منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 19775 دلار رسید زیرا خرس ها عقب نشینی شدید دیگری را تهدید می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 19775 دلار رسید زیرا خرس ها عقب نشینی شدید دیگری را تهدید می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بیت کوین 360
منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین بار دیگر در قلمرو نزولی باقی می ماند زیرا فروشندگان برای دومین بار در سه هفته گذشته قیمت زیر 20 هزار دلار را خریداری کردند. در 24 ساعت گذشته، قیمت به پایین ترین سطح 19775 دلار رسیده است که نشان دهنده انحراف قابل توجه دیگری از اوج 22022 دلار است.

کل بازار کریپتو در منطقه قرمز قرار دارد و اکثر سکه ها حدود 10 درصد از ارزش خود را از دست می دهند. با شروع فصل درآمد در وال استریت، این فروش توسط عوامل کلان آغاز شده است. ترس فزاینده از رکود وضعیت را برای بیت کوین بهتر نمی کند. بازار کریپتو شاهد خروج خالص سرمایه بوده است.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین به 19 هزار دلار سقوط کرد

بیت کوین 1d6
منبع: TradingView

با افزایش سرعت سقوط از سطح 22 هزار دلار، نمودارها نشان می‌دهند که جفت بیت کوین/دلار آمریکا به‌طور محکمی در قلمرو نزولی گیر کرده است. حجم معاملات نشان‌دهنده افزایش جزئی در سرعت فروش است زیرا در چند روز گذشته شاهد فعالیت‌های معاملاتی خاموش بودیم. بازیگران نهادی نیز استراتژی های خود را با تمرکز بر جلوگیری از از دست دادن ثروت تغییر می دهند.

خروج وجوه نشان می دهد که فعالان بازار به سمت دارایی های امن حرکت می کنند. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، کاهش دیگر قیمت بیت کوین می تواند جرقه ای را به سمت پایین ترین قیمت 18000 دلاری ایجاد کند. کانال نزولی قیمت در نمودارهای روزانه نشان می دهد که موضوع کلی نمودارها نزولی باقی می ماند. در نمودارهای روزانه، سطح 15000 دلار نشان دهنده یک مانع روانی است که از فروش شدید جلوگیری می کند.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: شاخص های فنی ساعتی در منطقه قرمز قرار دارند

بیت کوین 4h6 1
منبع: TradingView

با وجود اینکه خرس‌ها در حال خسته شدن هستند، احتمال کمی وجود دارد که بر اساس عوامل کلان، قیمت را تا 18 هزار دلار کاهش دهند. پشتیبانی بحرانی 19000 دلاری به خوبی حفظ شده است و قیمت فعلی BTC/USD بالای 20000 دلار منطقه امن است. برای خرس‌ها سخت است که بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین، فشار فروش را بدون حجم کافی بزرگ ایجاد کنند.

اصلاح فعلی از سطح 22022 دلار دارای پشتیبانی متحرک نمایی نزدیک به 10 روز در 19500 دلار است. اگر بخواهد فروش بیت کوین نزدیک به 19000 دلار متوقف شود، یک اصلاح جزئی می تواند یک بار دیگر به سطح 21 هزار دلار برسد. تجزیه و تحلیل قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهد که اسکالپرها و معامله‌گران روزانه می‌توانند بر این اساس موقعیت‌های سودی جزئی ایجاد کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین چشم انداز صعودی را در نمودارهای ساعتی باطل می کند

عاقلانه است که نمودارهای بازه زمانی بزرگتر برای BTC/USD را مشاهده کنید. این جفت سیگنال های نامشخصی در نمودارهای ساعتی می دهد زیرا این جفت کانال نزولی را در نمودارهای روزانه دنبال می کند. چشم انداز بدبینانه مطابق با تحلیل قیمت بیت کوین باقی می ماند.

معامله گران برای ثبت سفارش های طولانی باید به سمت سد 21 هزار دلاری نگاه کنند. با این حال، هر کاهش شدید نزدیک به منطقه 20500 دلاری باید باعث نگرانی معامله گران شود. جفت بیت کوین/دلار در حال حاضر در نمودارهای ساعتی یک طرفه است. از این رو، سیاست انتظار و تماشا برای معامله گران روزانه مناسب است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.