منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به زیر 16500 دلار سقوط کرد، پس از رشد کوتاه مدت خود یک گام به عقب برداشت.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به زیر 16500 دلار سقوط کرد، پس از رشد کوتاه مدت خود یک گام به عقب برداشت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که خرس ها یک روز پس از یک دوره تثبیت در حدود 16500 دلار برنده شده اند. بیت کوین به بالاترین قیمت روزانه 16663 دلار رسید، اما به آرامی به سمت 16500 دلار سقوط کرد و آن را به عنوان پشتیبانی آزمایش کرد. با این حال، طی چند ساعت گذشته، حرکت قیمت بیت کوین ضربه خورده است و به دنبال یک جهت روشن است. بیت کوین با کاهش 0.81 درصدی در لحظه نگارش با 16428.38 دلار معامله می شود.

با تلاش ناموفق گاوها برای شکستن 17000 دلار و تثبیت بالای 16500 دلار، بیت کوین احتمالا با مقاومت بیشتری نزدیک به 17000 دلار روبرو خواهد شد. اگر بیت کوین بتواند بالاتر از سطح حمایت 15500 دلار باقی بماند، ممکن است برای آزمایش مجدد قله هفتگی قبلی خود یعنی 16789.98 دلار، به عقب برود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در نمودار 4 ساعته: حرکت جانبی به پایان رسیده است، BTC احتمالاً کاهش می یابد

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که یک دوره کوتاه تثبیت به پایان رسیده است. احتمالاً بیت کوین حمایت خود را از 15500 دلار گزارش کرده است و ممکن است قبل از صعود مجدد، سطح بعدی را تا 14000 دلار کاهش دهد. اندیکاتورهای MACD نشان می‌دهند که خرس‌ها کنترل این بازار را به دست می‌آورند، به طوری که خط MACD یک تقاطع نزولی از خط سیگنال زیر -0.03 ایجاد می‌کند.

اندیکاتور RSI در 40.3 قرار دارد که نزدیک به انتهای محدوده خود است، که نشان دهنده ضعف در این روند بازار است و نشان می دهد که حرکت نزولی بیشتری در قیمت بیت کوین در ساعات آینده قابل انتظار است.

تصویر 424
نمودار قیمت 4 ساعته BTC/USD، منبع: TradingView

خط میانگین متحرک نیز به روند نزولی بازار اشاره می کند که 20-MA زیر 50 و 100-MA است. نمودار 3 روزه با استفاده از خطوط روند برای اتصال با دو اوج پایین و سه پایین تر توصیف شده است. سومین آزمایش مجدد خط روند پایین تر همچنان در جریان است زیرا بیت کوین در حدود 16500 دلار است. نوسانات بازار نسبتاً پایین بوده است زیرا باندهای بولینگر در چند ساعت گذشته در حال بسته شدن هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در نمودار روزانه: اوج های پایین و پایین تر

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در یک بازه زمانی روزانه نشان می دهد که ارز دیجیتال در حدود سطح متوسط ​​16000 دلار در نوسان بوده است. نشانگر RSI روی 37.2 است که نشان دهنده شرایط فروش بیش از حد در بازار است زیرا حجم کاهش یافته است. نمودار روزانه همچنین نشان می دهد که قیمت بیت کوین در نزدیکی خط حمایتی خود با قیمت 15700 دلار پس از سقوط از بالاترین قیمت اخیر خود نزدیک به 17000 دلار معامله می شود.

تصویر 423
BTC/USD 1 روزه، منبع: TradingView

بر اساس نمودار روزانه، این احتمال وجود دارد که قیمت به کاهش خود ادامه دهد و قبل از تلاش برای صعود کوتاه مدت یا حرکت به سمت در این محدوده تا حدود اواسط دسامبر، خط حمایت را در 15700 دلار آزمایش کند.

احساسات فعلی بازار نزولی است همانطور که توسط خط MACD نشان می‌دهد که یک تقاطع نزولی از خط سیگنال زیر 0.03- ایجاد می‌کند و اندیکاتور Stochastic RSI به یک حرکت نزولی کوتاه مدت اشاره می‌کند. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که خرس ها در این دور پیروز شده اند و اکنون کنترل بازار را در دست دارند و این احتمال وجود دارد که در ساعات آینده فشار نزولی بیشتری وجود داشته باشد. بیت کوین همچنین با مقاومت 16700 و 16500 دلار مواجه است، بنابراین هر حرکت بالاتر از این نقطه کوتاه مدت خواهد بود و احتمالاً منجر به بازگشت به پایین ترین سطح در 15500 دلار می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین ما لحن نزولی در بازار را خلاصه می کند زیرا شرکت کنندگان همچنان در حال تطبیق با هنجار جدید بالا و پایین ترین سطح پس از عبور بیت کوین از 16500 دلار هستند. قیمت بیت کوین می تواند به 16020 دلار بازگردد، جایی که پشتیبانی بیشتری وجود دارد. برای لحظه ای به نظر می رسید که رالی تعطیلات آنقدر قوی باشد که بتواند از خط روند نزولی قرمز عبور کند و تا رسیدن به 20000 دلار ادامه دهد. اما اکنون به نظر می رسد که بیت کوین به آرامی ارزش خود را به 15500 دلار کاهش می دهد و هیچ فروش بزرگی ندارد.

پس از صعود ناموفق بالای 17000 دلار و شکست آن به زیر 15500 دلار، قیمت بیت کوین با اوج های پایین تر و پایین تر تثبیت شده است. این نشان دهنده بلاتکلیفی بازار در مورد اینکه ارزش این دارایی در حال حاضر کجا باید باشد، است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.