منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 18540 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها در حال افزایش هستند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 18540 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها در حال افزایش هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین یک سوگیری نزولی طولانی مدت را تأیید می کند که قیمت نزدیک به حمایت 19 هزار دلار است. خط روند نزولی جفت بیت کوین/دلار آمریکا را به پایین‌ترین حد جدید در نمودارها سوق می‌دهد. این جفت به شدت پایین آمد و به 18540 دلار رسید. با این حال، به سرعت به سطح 19 هزار دلار بازگشت و نزدیک به همان نوسان دارد.

btc c 1
منبع: Coin360

دارایی های پرریسک حتی در بازارهای کلان تحت فشار هستند زیرا اقتصادهای جهانی اقدامات کنترل تورم را انجام می دهند. سیاست انقباضی تهاجمی در سراسر جهان بازارها را تکان داده است. بازار ارزهای دیجیتال نیز در حال تجربه شوک‌هایی از بخش کلان است. بازار نزولی در حال حاضر طولانی شده است و جفت BTC/USD هر روز به سمت پایین‌ترین سطح خود می‌رود.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین به 18540 دلار رسید

مقاومت سربار بحرانی نزدیک به 20000 دلار، خود را به عنوان یک مانع بزرگ تثبیت می کند. سفر به سمت 20000 دلار هر روز تندتر می شود زیرا خرس ها فشار فروش را روی هم می ریزند. تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت ارز بین 19500 تا 20349 دلار در حال حرکت است. سوگیری به وضوح نزولی است و منطقه حمایت قوی نزدیک به 18000 دلار در حال حاضر خود را ثابت کرده است. به جای یک حرکت شدید پایین تر، قیمت به تدریج به سمت سطح 18000 دلار سقوط می کند.

btc 1d 2
منبع: TradingView

خرس ها سعی خواهند کرد حتی پایین تر حرکت کنند و خط روند را از دوره زمانی ژانویه بشکنند. بنابراین، سطح بعدی که باید مراقب آن باشید 17600 دلار است که در آن انتهای پایین خط روند بالا قرار دارد. میانگین متحرک نمایی 20 روزه نیز در حال کاهش است و شاخص قدرت نسبی بار دیگر وارد محدوده فروش بیش از حد شده است. خرس ها در بازه زمانی روزانه محکم روی صندلی رانندگی نشسته اند.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: الگوی ادامه نزولی بر نمودارها حاکم است

ادغام جای خود را به سطوح پایین تر قیمت داده است زیرا این جفت از آستانه 19000 دلار عبور کرد. شمع بزرگی که پایین‌ترین قیمت 18540 دلاری را نشان می‌دهد نشان می‌دهد که خرس‌ها مهمات لازم را برای تخریب بیشتر قیمت دارند. طبق تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، سطح حمایت 18 هزار دلاری چیزی است که در این هفته با افزایش شتاب گاوها هدف قرار خواهد گرفت.

btc 4
منبع: TradingView

درگیری برای صندلی رانندگی احتمالاً در سطح 18000 دلار رخ می دهد که در آن گاوها و خرس ها وارد یک نبرد شدید می شوند. همچنین مکانی است که ممکن است یک معکوس بالقوه قیمت رخ دهد. شاخص های فنی نشان می دهد که RSI در منطقه منفی زیر 30 قرار دارد. همچنین، MACD به وضوح ادامه کراس اوور نزولی را نشان می دهد. الگوی پرچم و قطب به طور کامل تحقق یافته است زیرا طبق تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، جفت هیچ منطقه حمایتی سختی را نشان نمی دهد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوهای BTC در انتظار سطوح پایین تر هستند

خط سیر قیمت فعلی به سمت پایین ترین سطح 18000 دلار پیش می رود. گاوها احتمالاً شروع به خرید در سطوح پایین تر نزدیک به 18500 دلار خواهند کرد، جایی که معامله گران روزانه به سمت بازگشت قیمت نگاه می کنند. همچنین، رویدادهای کلان مانند کاهش نرخ بهره در کشورهای مختلف بر تحلیل قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.