منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به پایین ترین حد خود 18 هزار دلار خواهد رسید، زیرا خرس ها بر آن برتری دارند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به پایین ترین حد خود 18 هزار دلار خواهد رسید، زیرا خرس ها بر آن برتری دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بیت کوین پس از کشتار بازارهای کلان هفته گذشته، بازارهای سهام را دنبال می کند. اکثر دارایی ها پس از زیان های عظیم در مسیر تثبیت قرار می گیرند و بیت کوین/دلار آمریکا تفاوتی ندارد. این جفت به شدت به دنبال ماندن در بالای مرز 20000 دلار است و در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 20169 دلار معامله می شود.

btc usd
منبع: Coin360

اقدامات قیمتی این جفت را در قلمرو منفی قرار می دهد زیرا خرس ها تلاش می کنند جفت را به زیر 20000 دلار ببندند و برای برتری بر گاوها رقابت می کنند. احساسات کلی در بازار به دور از مثبت بودن است زیرا حجم کم می تواند هر لحظه باعث سقوط زمین شود. نهنگ ها و سرمایه گذاران بزرگ نهادی در حال حاضر در بازار شرکت نمی کنند، همانطور که از داده های حجمی مشهود است.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: به تدریج به سمت پایین تغییر می کند

طبق تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، کاهش سریع کاهش قیمت تعجب آور نخواهد بود. سقوط سریع می تواند به دلیل شکستن منطقه حمایت 20 هزار دلاری باشد که در آن سفارش های خرید بزرگ می توانند باعث جهش کوچک شوند. ترس ها بی اساس نیستند زیرا وضعیت کلان از بازار ارزهای دیجیتال حمایت نمی کند.

1d
منبع: TradingView

دیروز، جفت BTC/USD زیر سطح 20 هزار دلار بسته شد، اما به تدریج به بالای آن تغییر کرد و نزدیک به همان سطح شناور است. خرس ها نتوانسته اند موقعیت های فروش بزرگ بیشتری ایجاد کنند و از این موقعیت استفاده کنند. تقاضای قوی در سطوح نزدیک به 19000 دلار مطمئناً می تواند به گاوها کمک کند تا بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، هر گونه عقب نشینی عمیق تری در قیمت حفظ کنند.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: شاخص های فنی به آرامی تثبیت می شوند

میانگین متحرک نمایی 20 روزه نزدیک به 21600 دلار به این جفت اشاره می کند. با این حال، این جفت نمی‌تواند از سطح 20500 دلار فراتر رود، جایی که خرس‌ها با ایجاد موقعیت‌های فروش بزرگ فشار وارد می‌کنند. گاوها باید با افزایش حجم، قیمت را افزایش دهند. حرکت نزولی نزدیک به 20000 دلار کاهش می یابد زیرا شاخص های فنی بیش از حد فروش می شوند. یک وقفه بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه می تواند جفت را به سطح 24500 دلار نزدیک کند تا از سطوح فروش بیش از حد جهش کند.

4 ساعت
منبع: TradingView

از طرف دیگر، اگر جفت BTC/USD به زیر 20000 دلار سقوط کند، می تواند به سرعت به سطح 18000 دلار سقوط کند و به پایین ترین سطح جدید ادامه دهد. طبق تحلیل قیمت بیت کوین، افزایش جزئی می تواند منجر به فروش بیشتر در نزدیکی سطح 21000 دلار شود. حمایت باید نزدیک به 20 هزار دلار از نظر شتاب و اقدام خرید که با حجم زیاد ارائه می شود قوی باشد. RSI به آرامی از سطح 35 شروع به بالا رفتن می کند و در کوتاه مدت از گاوها حمایت می کند.

نتیجه تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین هنوز در منطقه خطر است

بیت کوین نمی تواند از منطقه خطر دور شود زیرا این جفت در تلاش برای عبور از منطقه 19900 دلاری به 20100 دلار است. احتمال زیادی وجود دارد که این جفت به زیر سطح 19500 دلار سقوط کند و به سمت پایین‌ترین سطح جدید سقوط کند. شرایط کلان اقتصادی و تورم بالا باعث شده است که بازارهای جهانی در لبه باقی بمانند.

طبق تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، خرس ها کاملاً کنترل را در دست دارند زیرا ارز دیجیتال پیشرو در باتلاق گیر کرده است. الگوی پرچم و قطب نشان داده است که چگونه می تواند این جفت را به سرعت به زیر سطح 20000 دلار بازگرداند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.