منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به پایین ترین سطح قبلی 18800 دلار می رسد، در مرحله بعد کاهش می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به پایین ترین سطح قبلی 18800 دلار می رسد، در مرحله بعد کاهش می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بیت کوین امروز نزولی است زیرا دیروز شاهد رد شدید صعودی بیشتر و کاهش مداوم به سمت پایین ترین سطح قبلی بودیم. بنابراین، اگر این حرکت ادامه پیدا کند، انتظار داریم که بیت کوین/دلار آمریکا حتی پایین تر هم بشکند و به دنبال هدف قرار دادن پایین ترین نوسان قبلی 18000 دلاری باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به پایین ترین سطح قبلی 18800 دلار می رسد، در مرحله بعد کاهش می یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است زیرا حرکت نزولی خفیف در سراسر صفحه بازگشته است. بیت کوین، پیشتاز، 1.17 درصد کاهش یافت، در حالی که اتریوم بیش از 0.89 کاهش یافت. بقیه آلت‌کوین‌های برتر از نزدیک دنبال می‌شوند.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین بازیابی نمی شود، همچنان پایین تر است

BTC/USD در محدوده 19027.08 دلار تا 19590.12 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 39.14 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 19.4 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 367.7 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به ارزش بازار 42.23 درصد می شود.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: بیت کوین آماده است تا پایین تر ادامه یابد؟

در نمودار 4 ساعته، قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته به کاهش خود ادامه داده است که نشان می دهد احتمالاً بهبودی در پی نخواهد داشت. بنابراین، BTC/USD باید حتی بیشتر کاهش یابد و به دنبال عبور از حمایت 18800 دلاری باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به پایین ترین سطح قبلی خود باز می گردد، بعد کاهش می یابد؟
نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین نسبت به مقاومت قبلی 21500 دلاری در اوایل این هفته تغییری ثابت داشته است. این کاهش از ابتدای هفته آغاز شد و به آرامی بیت کوین/دلار آمریکا را به سمت بازگشت بیشتر سودهای قبلی سوق داد.

در نهایت حمایت 18800 دلاری پیدا شد که واکنش شدید بلافاصله پس از آن افزایش یافت. با این حال، پس از جهش به مرز 20850 دلار، BTC/USD به سرعت برای صعود بیشتر رد شد.

اواخر دیروز، بیت کوین قبل از شروع تثبیت به پایین ترین حد قبلی خود کاهش یافت. احتمالاً افزایش بیشتر در اواخر امروز حاصل نخواهد شد، و بیت کوین را برای آزمایش نزولی بیشتر به زیر سطح پایین فعلی 18800 دلار بازگرداند.

پس از شکسته شدن حمایت، انتظار داریم کاهش بیشتری به سمت حمایت 18000 دلاری دنبال شود. در صورتی که این سطح در هفته آینده شکسته شود، قیمت بیت کوین در اواخر ماه جولای کاهش بسیار بیشتری خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بیت کوین امروز نزولی است زیرا در روزهای گذشته شاهد کاهش شدید و عدم پذیرش سریع برای بازیابی در اوایل دیروز بودیم. احتمالاً BTC/USD در اواخر هفته به کاهش ادامه خواهد داد و به دنبال رسیدن به پشتیبانی 18000 دلاری در هفته آینده است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.