منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به سرعت به 29250 دلار کاهش می یابد، یک شبه معکوس می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به سرعت به 29250 دلار کاهش می یابد، یک شبه معکوس می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بیت کوین امروز صعودی است زیرا ما انتظار داریم که قیمت 29250 دلار تست نزولی فعلی را حفظ کند زیرا واکنشی بالاتر از قبل مشاهده شده است. بنابراین، BTC/USD باید بعداً امروز بهبود یابد و به دنبال آزمایش مجدد منطقه تثبیت قبلی به عنوان مقاومت باشد تا یک بالاترین محلی پایین‌تر دیگر ایجاد کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به سرعت به 29250 دلار کاهش می یابد، یک شبه معکوس می شود؟  3
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته با زیان قابل توجهی معامله شد زیرا فروش قوی در اوایل روز مشاهده شد. بیت کوین، پیشرو، 2.25 درصد و اتریوم 3.09 درصد کاهش یافت. در همین حال، Cardano (ADA)، Avalanche (AVAX) و Algorand (ALGO) با بیش از 6 درصد ضرر، بدترین عملکرد را از آلتکوین های اصلی دارند.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین ادغام قبلی را شکست، حمایت قبلی 29250 دلار را دوباره آزمایش کرد.

BTC/USD در محدوده 29,333.89 تا 30,396.19 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 16.28 درصد افزایش به 28.35 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 563.7 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 46.52 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: بیت کوین با پشتیبانی 29250 دلاری دوباره با رد مواجه می شود

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد افزایش سریع قیمت بیت‌کوین در طی ساعات گذشته باشیم و به حمایت 29250 دلاری بازگردد. با این حال، از آنجایی که واکنش بالاتری را می توان مشاهده کرد، ما انتظار داریم که طی 24 ساعت آینده به منطقه ادغام قبلی در حدود 30000 دلار بازگردد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به 29250 دلار باز می گردد، یک شبه برگشت سریع؟
نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین در هفته گذشته در یک منطقه تثبیت فزاینده فشرده تر به ثبات خود ادامه داده است. پس از آخرین صعود بزرگ در پایان ماه می، BTC/USD به بالاترین حد خود در چند هفته اخیر 32500 دلار رسید و هنوز آن را دوباره آزمایش نکرده است زیرا خرس‌ها بعداً دوباره بازار را تصاحب کردند.

پس از اصلاح در اوایل ماه ژوئن، پشتیبانی واضح پیدا شد و دوباره با قیمت 29250 دلار مورد آزمایش قرار گرفت. این سطح به معکوس کردن آزمایش‌های بیشتر نزولی در هفته گذشته ادامه داده است، بدون اینکه هنوز نشانه‌ای از شکست وجود نداشته باشد.

بعلاوه، BTC یک سری از اوج های پایین تر را تعیین کرده است که نشان دهنده یک الگوی تثبیت مثلث نزولی است که در صورت شکسته شدن، احتمالاً موج بزرگ دیگری به هر طرف منجر می شود. بنابراین، بسیار مهم است که مراقب آزمایشات بیشتر حمایت 29250 دلاری یا خط روند مقاومت نزولی باشیم.

در صورتی که یک شکست صعودی اتفاق بیفتد، اقدام قیمت بیت کوین باید در نهایت تلاش کند تا سقف 32500 دلار را بشکند، که منجر به یک معکوس شدن روند چند ماهه می شود. در این سناریو، موقعیت‌های خرید می‌توانند پس از تعیین یک پایین‌ترین سطح بالاتر باز شوند.

از طرف دیگر، اگر شکستی به زیر 29,250 دلار رخ دهد، ما همچنان یک حمایت قوی دیگر نزدیک به 28,750 دلار خواهیم داشت. اگر بتوان این سطح را نیز شکست، در هفته‌های آینده نزولی‌های بیشتری به دنبال خواهد داشت، زیرا حمایت بعدی تا سطح ۲۵۵۰۰ دلار پایین‌تر دیده می‌شود.

با این حال، در حال حاضر، ما انتظار داریم که BTC/USD بخشی از ضرر را جبران کند و منطقه تثبیت قبلی را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش کند. اگر یک پایگاه قوی در آخر هفته در آنجا ایجاد شود، بیت کوین باید در اوایل هفته آینده شاهد تلاش های بیشتری برای کاهش قیمت باشد، که به طور بالقوه منجر به سناریوی نزولی ذکر شده قبلی می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بیت کوین امروز صعودی است زیرا بازار نتوانسته است پس از یک جهش سریع، یک بار دیگر از حمایت 29250 دلاری عبور کند. بنابراین، بیت کوین/دلار آمریکا باید یک بار دیگر کاهش یابد و طی 24 ساعت آینده به سطح تثبیت قبلی بازگردد. از آنجا، ما انتظار داریم که تلاش‌های بیشتری برای کاهش قیمت در هفته آینده انجام شود، زیرا جو کلی چند ماهه بازار همچنان نزولی است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.

.