منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین از حمایت 16592 دلاری برای ایجاد چشم اندازهای صعودی بالا می رود

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین از حمایت 16592 دلاری برای ایجاد چشم اندازهای صعودی بالا می رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل اخیر قیمت بیت کوین روند صعودی را برای امروز نشان می دهد زیرا سکه از شروع جلسه معاملاتی شتاب صعودی به دست آورده است. قیمت به سطح 116,874 دلار بهبود یافته است زیرا گاوها پس از یک روند نزولی مستمر در چند روز گذشته، پیشتاز را به دست آوردند. تابع قیمت تحت فشار بود زیرا سطح قیمت توکن به شدت آسیب دید، اما امروز با ظاهر شدن حمایت صعودی در اطراف منطقه حمایتی 16592 دلار، روند تغییر کرد.

عملکرد فعلی قیمت نشان می دهد که بیت کوین به سمت سطح بعدی مقاومت در 17000 دلار پیش می رود. این امر با این واقعیت نشان می‌دهد که گاوها در بالا بردن قیمت از مرز 16592 دلار موفق بوده‌اند و تا رسیدن به سطح مطلوب خود به این کار ادامه خواهند داد.

نمودار قیمت یک روزه بیت کوین/دلار: گاوها پس از یک روند نزولی طولانی مدت مسئولیت را به دست می گیرند

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بیت کوین نشان می دهد که قیمت امروز افزایش یافته است، زیرا جفت BTC/USD در زمان نگارش این مقاله با 16874 دلار معامله می شود. از آنجایی که گاوها در عملکرد قیمت پیشرو هستند، بیت کوین افزایش 1.12 درصدی ارزش را در 24 ساعت گذشته گزارش می دهد، اما از سوی دیگر، سکه همچنان در هفته گذشته 0.62 درصد از دست داده است. حجم معاملات 18.77 درصد افزایش یافته و ارزش بازار نیز 1.14 درصد افزایش یافته است که تسلط 4.15 درصدی بر بازار را برای بیت کوین فراهم کرده است.

تصویر 468
نمودار 1 روزه بیت کوین/دلار: TradingView

نوسانات با حاشیه بالایی برای BTC در حال افزایش است. باند بولینگر در حال گسترش است، باند بولینگر بالا در سطح 17694 دلار است در حالی که باند بولینگر پایین در سطح 16378 دلار است. با بازگشت حرکت صعودی و شروع مجدد فعالیت خرید، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز شروع به بهبود کرد و از ناحیه زیر خرید به شاخص 48.47 رسید که حاکی از فعالیت خرید بسیار زیاد است. میانگین متحرک برای تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین 24 ساعته نشان می دهد که سکه روند صعودی خود را حفظ می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: انتظار می رود اقدام قیمت همچنان صعودی باقی بماند

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی صعودی بوده و تا کنون صعودی بوده است. با این حال، فعالیت صعودی تا حد زیادی به افزایش قیمت کمک کرد زیرا قیمت آن به 16,874 دلار بهبود یافت و همراه با نوسان اوج به سمت 16,906 دلار که امروز نیز مشاهده شد.

تصویر 467
نمودار 4 ساعته BTC/USD: TradingView

میانگین متحرک (MA) در مرز 16795 دلار زیر سطح قیمت قرار دارد که تکمیل کننده حرکت صعودی است. نوسانات بالا است زیرا باند بولینگر بالا در مرز 16965 دلار، باند بولینگر پایین در علامت 16685 دلار است و میانگین باند بولینگر در علامت 16825 دلار نیز پایین تر از سطح قیمت است. RSI در منحنی شیب صعودی در شاخص 48.84 معامله می شود که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که یک روند صعودی قوی در حال وقوع است. گاوها با موفقیت روند نزولی را معکوس کردند و سطح قیمت را بالا بردند. با نزدیک شدن قیمت به مقاومت 16.905 دلاری می توان انتظار فشار فروش را داشت. با این حال، مقاومت همچنان بسیار بالاتر است و گاوها باید محدوده بیشتری را به سمت بالا پوشش دهند تا به سطح مقاومت مذکور برسند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید