منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین آماده برای کوتاه مدت است زیرا گاوها روی 25 هزار دلار ضربه می زنند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین آماده برای کوتاه مدت است زیرا گاوها روی 25 هزار دلار ضربه می زنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت ارز برای رویدادهای بعدی خود آماده می شود که می تواند بسیار صعودی یا نزولی باشد. از آنجایی که جفت BTC/USD به سد 24900 دلار می رسد، گاوها برای سطوح بالاتر خوشحال می شوند و خرس ها مشغول آماده شدن برای حمله بعدی هستند. ارز دیجیتال اصلی برای حرکت بزرگ بعدی خود آماده است.

btc coin4
منبع: Coin360

جفت BTC/USD به منطقه رد و سطح روانشناختی 25000 دلار نزدیک شده است که در آن گاوها با الگوی دوباله نهایی روبرو خواهند شد. خریداران مطمئناً در تلاش برای حفظ حرکت بالاتر هستند و میانگین متحرک نمایی 20 روزه بر گاوها فشار وارد می کند. گسترش باندهای بولینگر نیز به نوسانات آتی در این جفت اشاره دارد.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: دو روز متوالی بالاترین قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت ارز دو روز متوالی الگوی قیمت بالاتری را ثبت کرده است. در حال حاضر، این جفت با قیمت 24480 دلار معامله می شود و در بالای مرز 24 هزار دلار راحت است، جایی که کندل روزانه بالاتر نیز از قیمت پشتیبانی می کند. داده های حجم رو به کاهش نشان می دهد که گاوها در آخر هفته حرکت خود را از دست می دهند.

btc 1d
منبع: TradingView

بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین، با فروکش شدن گرد و غبار آخر هفته در میان نقدینگی کم، حرکت صعودی ممکن است ضعیف تر شود. نمودار روزانه نشان می دهد که یک الگوی “کاپ و دسته” در قلمرو صعودی وجود دارد که می تواند باعث افزایش سود بیشتر در این جفت شود. با این حال، سفر به جلو به حجم عظیمی نیاز دارد زیرا جفت بیت کوین/دلار با مقاومت شدید خرس‌ها نزدیک به 25 هزار دلار مواجه است. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که نوسان بالای 24900 دلار کامل شده است و گاوها باید عزم خود را برای حرکت در سطوح بالاتر قیمت تقویت کنند.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا: آیا الگوی دو برابری بالا منجر به عقب نشینی می شود؟

ظهور الگوی دوتایی بالا در جفت BTC/USD چیزی است که باعث نگرانی گاوها شده است. نوسانات کم در آخر هفته همراه با حداقل حجم می تواند اوضاع را برای پادشاه ارزهای دیجیتال بدتر کند. عقب نشینی فوری قیمت از 24900 دلار می تواند به دلیل شکل گیری این الگو باشد. این جفت به سمت منطقه حمایتی 24350 دلار در نمودارهای ساعتی سقوط کرد.

btc 4h 1
منبع: TradingView

خرید اضافی می تواند جفت را به منطقه مقاومت 25000 دلاری برساند، جایی که می تواند بار دیگر با همان نیروی دافعه مواجه شود. شاخص MACD یک متقاطع صعودی را نشان می دهد و می تواند باعث ولگردی در خرید کوتاه مدت شود. در صورت چالش، قیمت می تواند به سمت میانگین متحرک 20 روزه سقوط کند و حتی در آخر هفته تا سطح 23700 دلار کاهش یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: الگوی گسترش ممکن است به قیمت های بالاتر اشاره کند

مرز بالایی الگوی پرچم نزولی توسط جفت BTC/USD شکسته شده است. رد محدودیت های بالای 25000 دلار نشان می دهد که چشم انداز کوتاه مدت می تواند نزولی شود. نوسانگر RSI تیک بالاتری را در نمودارهای ساعتی نشان می دهد. چنین تلاقی سیگنال‌ها می‌تواند به معنای واگرایی الگوهای قیمت مطابق با تحلیل قیمت بیت‌کوین باشد.

یک مورد شدید اصلاح قیمت می تواند جفت بیت کوین/دلار آمریکا را به حمایت 21000 دلار برساند. با این حال، با توجه به افزایش بالاتر در نمودارهای ساعتی، بسیار بعید به نظر می رسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.