منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با کاهش حمایت 19 هزار دلاری، تمام تلاش خود را برای نابودی بیت کوین هسته ای آماده می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با کاهش حمایت 19 هزار دلاری، تمام تلاش خود را برای نابودی بیت کوین هسته ای آماده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین عمیقاً در قلمرو نزولی ریشه دوانده است زیرا فروش در 24 ساعت گذشته شتاب گرفته است. معامله گرانی که به دنبال جبران زیان با کسب سود جزئی هستند، به شدت توسط فروشندگانی که هر رالی را به فرصتی برای فروش تبدیل می کنند، ضربه می خورند. در حال حاضر، جفت بیت کوین/دلار آمریکا در کمتر از 19000 دلار با چشم انداز نزولی قوی معامله می شود.

btc coin360
منبع: Coin360

تکرار پایین ترین سطح 19 ژوئن در کارت است زیرا این جفت قادر به بازگشت به سطح 21000 دلار نیست. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که شکست در بازپس گیری سطح 21000 دلار نشان دهنده ضعف قابل توجهی در سمت صعودی است. ناتوانی در رسیدن به میانگین متحرک 200 روزه، چشم انداز بسیار نزولی را برای محبوب ترین ارز دیجیتال تقویت می کند.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: افزایش جزئی به یک فرصت فروش تبدیل شد

btc usd 1d 1
منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که فقدان حرکت نزدیک به منطقه 19700 دلاری به این معنی است که خرس ها فرصت عالی برای ایجاد یک جنون فروش دیگر را داشتند. جفت بیت کوین/دلار آمریکا با نمودارهای کندل استیک که در چند ساعت آینده ضعف بیشتری را نشان می دهد، به سمت منطقه 18936 دلار فرو رفت. امیدها برای هر گونه تجمع کمکی به منطقه 21000 دلاری از بین رفته است.

شاخص های فنی در نمودارهای روزانه بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین، ضعف را نشان می دهند. RSI بسیار کمتر از سطح 30 است که به این معنی است که جفت به منطقه فروش بیش از حد می رسد اما نشانگر همچنان پایین تر است به این معنی که درد بیشتری در فروشگاه وجود دارد. همچنین، شمع های قرمز بزرگ در نمودارهای روزانه نشان دهنده چشم انداز نزولی تر است. عدم وجود شمع دوجی به این معنی است که گاو نر در هیچ کجای تصویر نیست.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: حرکت جانبی با مارپیچ رو به پایین

btc usd 4h 1
منبع: TradingView

کانال قیمت نزولی در نمودارهای ساعتی دیدگاه نزولی را تأیید می کند. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت ارز بسیار پایین تر از میانگین متحرک 9 روزه است. باندهای بولینگر باریک نمی شوند زیرا هر ساعت که می گذرد این جفت به سمت پایین تر حرکت می کند. RSI در نمودارهای ساعتی به پایین ترین سطح 23 رسیده است که نشان دهنده قلمرو قرمز عمیق است.

نشانگر MACD در نمودارهای ساعتی هیچ چرخشی را نشان نمی دهد زیرا این جفت تمایلی به تغییر جدول ندارد. گاوها باید حجم عظیمی را جمع آوری کنند تا مسیر نزولی فعلی را تثبیت کنند. باندهای Bolling گسترده هستند اما با احتمال کمی برای گسترش معامله می شوند. حتی اگر این کار را انجام دهند، این احتمال وجود دارد که به حرکت جفت به سمت اهداف پایین تر 18000 دلار و سپس به سمت 17300 دلار کمک کنند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: مبارزه با این روند فایده ای ندارد

شرط بندی در برابر روند نزولی فعلی شبیه به “گرفتن چاقوی در حال سقوط” است. معامله گرانی که مایل به ادامه فعالیت در این مرحله هستند باید احتیاط زیادی داشته باشند و موقعیت های صعودی به اندازه کافی بزرگ اتخاذ نکنند. همچنین، اولین مقاومت در 19637 دلار است که در آن خرس‌ها دور دیگری از فروش را انجام می‌دهند. در مقابل، حمایت گسترده ای در منطقه 17620 دلاری وجود دارد که احتمالاً این جفت برای یک کف موقت باقی می ماند.

در صورت شکسته شدن حمایت 17600 دلاری، این احتمال وجود دارد که این جفت به سطح 15000 دلار سقوط کند. سقوط به سطح 15000 دلار می تواند حمایت روانی را از بین ببرد و می تواند باعث انحلال گسترده در بین HODLers و سرمایه گذاران نهادی شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.