منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با عبور BTC از 43600 دلار ، گاوها خود را برای حمله بیش از 45 هزار دلار آماده می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با عبور BTC از 43600 دلار ، گاوها خود را برای حمله بیش از 45 هزار دلار آماده می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در حالی وارد منطقه صعودی می شود که BTC در حال بررسی نقطه مقاومت 43،451 دلار است
  • با ظهور خرید جدید ، نقض احتمالی فراتر از 45 هزار دلار نزدیک است.
  • صنعت معدن BTC پس از ورود بازیکنان جدید از حملات چین در حال بهبود است.
  • خروج معدنچیان در چین تأثیر قابل توجهی بر نرخ هش بیت کوین داشته است.

بی ثباتی های اخیر با عدم قطعیت های اخیر به نفع گاو بیت کوین شروع شد. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که قیمت بیت کوین در حدود 38.200 دلار یا کمتر باقی می ماند ، اما در عوض محدوده نزولی بلند مدت را برای آزمایش مجدد سطح عرضه قبل از افزایش بیش از حد معمول ، شکست.

به دلیل سرکوب چین ، خروج معدنچیان بر نرخ هش بیت کوین تأثیر گذاشت. ماینرهای BTC در حال مهاجرت مجدد به کشورهایی هستند که سیاست های معدنی محدودتری ندارند. در صورت ادامه این روند ، می توانیم بر اساس تجزیه و تحلیل فعلی قیمت بیت کوین به ارز دیجیتال شاخص 44،750 دلار برسیم.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: تثبیت نزدیک مناطق حمایتی کلیدی

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها برای حمله بیش از 45 هزار دلار آماده می شوند زیرا BTC از 43600 دلار عبور می کند 1
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

قیمت بیت کوین از 20 جولای 46 درصد افزایش یافت و به 43،451 دلار رسید. BTC 12 درصد افزایش یافته است و ممکن است باعث شود BTC قبل از هر تصمیم دیگری منطقه عرضه را دوباره آزمایش کند.

این منطقه ممکن است مکان مناسبی برای خرید باشد. این نزدیکی است که سقوط 50 درصد انجام شده است. بنابراین اگر به دنبال خرید هستید ، ممکن است 10 درصد از این سطح افزایش یابد.

بیت کوین پس از حرکت های متعدد در خروج از محدوده نزولی ، 40 هزار دلار قیمت دارد. نقاط محوری که به عنوان سطوح پشتیبانی عمل می کنند تقریباً 34000 دلار یا 36000 دلار نشان داده شده است. مقاومت بیشتر در MA 200 روزه نزدیک 45000 دلار است. در صورت شکست BTC/USD فراتر از این ، هدف صعودی 50،000 دلار خواهد بود. در حال حاضر ، BTC/USD در حال حرکت در نزدیکی 46،000 دلار است.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: مقاومت 45000 دلار در حال حاضر برای صعود بیشتر بسیار مهم است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها برای حمله بیش از 45 هزار دلار آماده می شوند زیرا BTC از 43600 دلار عبور می کند 2
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

تقاطع میانگین های BTC از عملکرد قیمت صعودی 2020 تقلید می کند. دانستن خط MACD در مورد خط سیگنال بسیار حیاتی است. برای مدت طولانی ، زمانی که خط MACD و Signal Line به حالت خرس درآمدند ، قیمت بیت کوین کاهش یافته است. با این حال ، در هفته های اخیر کراس اوورهای صعودی وجود داشته است که ممکن است منجر به افزایش دیگری شود. سطح 45000 دلاری که اکنون باید تماشا شود.

هیستوگرام روشی است که می تواند نشان دهد قیمت (یا حرکت) چقدر بالا یا پایین می رود. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که هیستوگرام می تواند بالا ، پایین یا وسط باشد. اگر زیاد باشد ، این بدان معناست که حرکت بیشتر بالا می رود ، و اگر کم است ، این بدان معناست که حرکت بیشتر پایین می آید.

پس از مدتی حرکت در اطراف نقطه صفر ، هیستوگرام بازگشت به نقطه را نشان می دهد و دو خط را نشان می دهد که بر روی آن همگرا هستند. تغییرات قیمت بیت کوین اغلب با الگوی مشابهی انجام می شود. به طور مشابه ، فراکتال آخرین بار در مارس 2020 پس از صعود صعودی مشاهده شد.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC آماده است تا قله های قبلی را دوباره تسخیر کند

بسیاری از مردم نسبت به افزایش قیمت بیت کوین شک دارند ، که باعث شده فروشندگان جریان خروج از بازارها را محدود کنند. تلاش های قبلی این ارز دیجیتال برای عبور از مرز 7000 دلار با توجه به تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین با فشار فروش قابل توجهی روبرو شده است.

در همان زمان ، خرید عظیمی نزدیک به 30،000 دلار نیز وجود داشت که مانع از سقوط قبلی قیمت بیت کوین شد. با توجه به تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین ، باید دید چگونه قیمت از محدوده مقاومت 45000 دلاری عبور می کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.