منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با رسیدن بیت کوین به پایین ترین سطح 20700 دلاری، امیدها برای بازگشت از بین رفت

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با رسیدن بیت کوین به پایین ترین سطح 20700 دلاری، امیدها برای بازگشت از بین رفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین منفی شده است زیرا بیت کوین به زیر سطح 21 هزار دلار رسیده است. حرکت به سمت 20,900 دلار، خریداران را به سمتی سوق داده است زیرا موقعیت های کوتاه مدت از بین رفته است. خریداران در حال عصبانی شدن هستند زیرا پشتیبانی های کمتر نزدیک به 20800 دلار در نمودارهای ساعتی کاهش می یابد.

سکه btc
منبع: Coin360

در حال حاضر، جفت BTC/USD در محدوده بین 21000 تا 20700 دلار با حداقل پتانسیل صعودی حرکت می کند. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که سوگیری منفی در بازار قوی است زیرا علائم معکوس محوری تر می شوند. همانطور که در تحلیل قیمت ساعتی بیت کوین پیشنهاد شده است، حرکت نزولی نزدیک به 20800 دلار متوقف می شود.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: 21 هزار دلار باید برای امیدهای صعودی حفظ شود

با ادامه حرکت قیمت BTC به سمت جنوب، گاوها دچار سردرگمی می شوند. حرکت اخیر به سمت 22 هزار دلار اکنون موقتی به نظر می رسد. قیمت بسیار مهم در 20800 دلار همچنان یک چراغ امید است. در حال حاضر، بسته شدن روزانه بالای 21000 دلار یک نقطه روانی حیاتی برای سرمایه گذاران بیت کوین باقی مانده است. به نظر می رسد شکست مورد انتظار یک پرچم قرمز باشد زیرا قیمت نتوانسته است مسیر بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه را حفظ کند.

btc usd 1d 2
منبع: TradingView

در صورت بسته شدن قیمت زیر 20650 دلار، فروشندگان فعالیت فروش خود را تشدید می کنند تا قیمت را بیشتر پایین بیاورند. به زودی، BTC/USD می تواند 20000 دلار را در نمودارهای ساعتی چاپ کند. حرکت نزولی از 22300 دلار سریع بوده است. حجم معاملات صعودی منقضی شده است و منتظر تایید بیشتر از سوی اندیکاتورهای فنی هستیم که با سوگیری نزولی خنثی به نظر می رسند. کندل های ‘Doji’ در نمودارها نشانه دیگری از رد شدن قیمت از سطوح فعلی است.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: کاهش ادغام می تواند فروش را تشدید کند

بازه زمانی 4 ساعته نشان می دهد که جفت BTC/USD در حال تثبیت است. اوج نوسان اخیر 22300 دلار اکنون مقاومت است. خوانش های خنثی از نوسانگر مومنتوم نیز از هرگونه حرکت صعودی تند جلوگیری می کند. در حال حاضر، BTC/USD نزدیک به 20900 دلار در نوسان است و حجم معاملات در حال کاهش است که نشان دهنده انحلال موقعیت ها است.

btc usd 4h 6
منبع: TradingView

سنگر بالای 22000 دلار از خرس ها حمایت می کند. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که سطوح پایین تر باعث جذب سود از خرس ها به خصوص در سطح قیمت 20000 دلار می شود. فروشندگان فرصت را غنیمت شمردند و بیشتر شاخص های فنی را در نمودارهای ساعتی منفی کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

در بخش کلان، ورشکستگی بانک های چینی باعث ایجاد ترس دوباره در بازارهای مالی شده است. به نظر می رسد در حال حاضر جبهه جهانی مقررات ارز دیجیتال آرام است. خرس ها باید حجم زیادی را جمع آوری کنند تا سرعت نزولی داشته باشند.

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، فروشندگان کوتاه مدت باید مراقب باشند، زیرا حرکت نزولی از 22300 دلار تا 20650 دلار پشتیبانی می شود، جایی که روند نزولی فعلی می تواند متوقف شود. با این حال، این بدان معنا نیست که فرصت خرید همزمان با نوسان پایین است. گاوها باید منتظر تایید بیشتر از شاخص های فنی برای شروع دوباره دیوانگی در خرید باشند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.