منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با تسلط خرس ها، قیمت BTC/USD به 22628 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با تسلط خرس ها، قیمت BTC/USD به 22628 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جدیدترین تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین روند نزولی را برای این ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا در 24 ساعت گذشته دچار کاهش ارزش شده است. بیت کوین/دلار پس از افزایش کوتاهی در قیمت خود که به 23048 دلار رسید، نتوانست شتاب صعودی را حفظ کند و از آن زمان تاکنون در شیب نزولی ثابتی قرار داشته است. در حال حاضر، این جفت با قیمت 22428 دلار معامله می شود و چندین بار در طول دوره نزولی خود رد شده است.

تصویر 545
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال منبع: Coin 360

در حال حاضر، این ارز دیجیتال در حدود 22628 دلار با پشتیبانی عمده در سطح 22406 دلار معامله می شود. این نشان می دهد که هر حرکت منفی بیشتر می تواند باعث کاهش بیشتر در ارزش بیت کوین شود. با تشدید حرکت فروش با گذشت زمان، موج نزولی قوی‌تر می‌شود. انتظار می رود منحنی نزولی در ساعات آینده امروز افزایش یابد و همچنین قیمت به سطح حمایت نزدیک تر می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نمودار قیمت یک روزه: موج نزولی پس از یک بازه زمانی کوتاه گسترش می یابد

با نگاهی به نمودار یک روزه، می توان دریافت که تحلیل قیمت بیت کوین از ابتدای معاملات امروز در یک مارپیچ نزولی بوده است. BTC نشان می دهد که در حال حاضر یک روند نزولی بازار را کنترل می کند زیرا کاهش ارزش سکه مشاهده می شود. قیمت در هفته گذشته بهبود یافت، اما اکنون روند کاهشی بسیار قوی تر شده است. خط روند کوتاه مدت دوباره در جهت نزولی حرکت می کند و ارزش BTC/USD اکنون در 22628 دلار است.

تصویر 544
نمودار 1 روزه بیت کوین/دلار، منبع: TradingView

قیمت در حال حاضر کمتر از میانگین متحرک خود (MA) است که در حال حاضر در 22,147 دلار قرار دارد. این نشان می دهد که موج نزولی فعلی در صورت عدم حمایت ممکن است در آینده نزدیک گسترش یابد. RSI (شاخص قدرت نسبی) نیز به 84.37 کاهش یافته است که بیشتر تأیید می کند که خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند و انتظار نمی رود به این زودی ها معکوس شود. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) همچنین یک متقاطع نزولی را نشان می دهد زیرا خط سیگنال در زیر خط MACD معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نمودار 4 ساعته: با ادامه روند نزولی، قیمت به 22628 دلار کاهش می یابد.

قیمت ساعتی برای تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که از خرس ها حمایت می کند زیرا ارزش ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. BTC/USD از بالاترین سطح 23048 دلار به قیمت فعلی 22628 دلار کاهش یافت. روند نزولی همچنان دست نخورده است و این جفت نتوانست هیچ حرکت صعودی را حفظ کند که بتواند این موج نزولی را معکوس کند. حجم معاملات این جفت در حال حاضر 26 میلیارد دلار است که کمتر است، در حالی که ارزش بازار 435 میلیارد دلار است.

تصویر 543
نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار، منبع: TradingView

اندیکاتورهای MACD یک متقاطع نزولی را نشان می دهد که به ضررهای طولانی در آینده نزدیک اشاره دارد. هیستوگرام در MACD نیز با کاهش به سمت خط صفر، یک تصویر منفی نشان می دهد. RSI در 59.98 معامله می شود و به این زودی هیچ نشانه ای از بازگشت را نشان نمی دهد. اگر سطح حمایت 22406 دلاری نتواند حفظ شود، کاهش بیشتری در ارزش مشاهده خواهد شد. شاخص میانگین متحرک نیز در جهت نزولی در حال حرکت است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از حرکت صعودی در آینده نزدیک وجود ندارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که یک روند نزولی بازار را تحت سلطه خود درآورده است، زیرا BTC/USD نتوانسته است افزایش خود را حفظ کند و از آن زمان تاکنون در حال کاهش مداوم بوده است. در صورت عدم حمایت، شاخص ها به ضررهای بیشتر در آینده نزدیک اشاره می کنند. سرمایه گذاران باید محتاط باشند و منتظر فرصت مناسب باشند

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید