منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با ادامه مبارزه گاوها، بیت کوین به 16846 دلار باز می گردد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با ادامه مبارزه گاوها، بیت کوین به 16846 دلار باز می گردد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت بیت کوین یک روند صعودی را برای روز نشان می دهد زیرا احتمال افزایش بیشتر قیمت دوباره وجود دارد. از آنجایی که قیمت به سطوح بالاتر فعلی رسیده است، معامله گران باید منتظر اکتشافات جدید توسط BTC باشند. اگرچه قیمت تا 16763 دلار به سطح نسبتاً پایین‌تری کاهش یافت، اما از آن زمان تا به حال افزایش یافته است و اکنون به 16846 دلار بازگشته است. با توجه به شرایط فعلی بازار و بیت کوین از حمایت خوبی از سوی معامله گران خود برخوردار است، گاوها توانسته اند کمی قدرت به دست آورند.

سطح مقاومت بعدی در حدود 17012 دلار است که کمی بالاتر از قیمت فعلی است. از جنبه نزولی، بیت کوین حمایتی در حدود 16763 دلار دارد و اگر این مورد نقض شود، می‌توان انتظار کاهش بیشتر قیمت را داشت. با این حال، افزایش شدیدی در ارزش BTC/USD مشاهده شده است، زیرا پس از تلاش‌های صعودی که امروز مشاهده شد، قیمت تا 16846 دلار بهبود یافت.

نمودار قیمت یک روزه بیت کوین/دلار آمریکا: گاوها به دنبال سطح مقاومت 17012 دلار هستند

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بیت کوین حرکت صعودی قیمت را برای روز تایید می کند، زیرا گاوها پس از شکست مداوم در هفته گذشته دوباره به نمودار قیمت بازگشته اند. اگرچه ارزش بیت کوین در طی چند روز کاهش یافت، اما قیمت در سطح قابل قبولی شناور بود و روند امروز بازار نیز از خریداران حمایت می کند. قیمت در حال حاضر در موقعیت 16,846 دلار است زیرا سکه به سمت بالاترین رکورد خود در حال حرکت است. ارزش میانگین متحرک (MA) در سطح 86.9 دلار بالاتر از SMA 50 معامله می شود.

تصویر 423
نمودار روزانه BTC/USD: TradingView

نوسانات در نمودار قیمت یک روزه بسیار زیاد است، به این معنی که ممکن است نوسانات قیمت در چند ساعت آینده افزایش یابد. باند بولینگر بالا 17702 دلار را نشان می دهد، در حالی که باند بولینگر پایینی 16398 دلار را نشان می دهد. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) امروز تا شاخص 48.95 افزایش یافته است زیرا به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل بیت کوین: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین تأیید می کند که با توجه به اینکه بازار در چند ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است، حرکت قیمت رو به افزایش است. افزایش قابل توجهی در فعالیت خرید امروز مشاهده شده است، زیرا قیمت تا 16846 دلار افزایش یافته است. اگر گاوها به پیشرفت خود ادامه دهند، بازیابی بیشتر در ارزش BTC/USD دنبال می‌شود، زیرا مقاومت بعدی بالاترین قیمت 17012 دلاری است که گاوهای خز BTC با آن روبرو می‌شوند. اگر پیش برویم و میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، پس از عبور از SMA 50 امروز، ارزش آن به نشانگر 16848 دلار خواهد بود.

تصویر 424
نمودار 4 ساعته BTC/USD: TradingView

در همان زمان، نوسانات شروع به افزایش بیشتر کرده است و باند بالایی بولینگر اکنون در موقعیت 16,982 دلار قرار دارد و قیمت از حد بالایی شکسته شده است، در حالی که باند بولینگر پایین در موقعیت 16,517 دلار است. منحنی RSI نیز صعودی است و امتیاز تا شاخص 45.10 افزایش یافته است، درست در مرز منطقه اشباع خرید.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین بهبود شدید ارزش سکه امروز را تایید می کند. این خبر کاملاً دلگرم کننده ای برای خریداران است، زیرا قیمت در چند روز گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. گاوها پس از بازگشت در 24 ساعت گذشته قیمت را به 16846 دلار رسانده اند. نمودار قیمت ساعتی نتایج امیدوارکننده ای را نشان می دهد و همچنین روند صعودی قوی مشاهده شده است. معامله گران می توانند انتظار رکورد بالای قیمت بیت کوین را داشته باشند، پس از ادامه روند صعودی آن در اواخر امروز.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید