منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با آماده شدن خرس ها برای حمله بعدی، حمایت 20 هزار دلاری از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با آماده شدن خرس ها برای حمله بعدی، حمایت 20 هزار دلاری از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که قبل از طوفان آرامش وجود دارد زیرا این محدوده برای این جفت ارز بسیار تنگ است که نمی تواند برای مدت طولانی در برابر شکست مقاومت کند. گاوها و خرس ها در تلاش برای یافتن دژی نزدیک به سطح قیمت 19700 دلار هستند. تجزیه و تحلیل فعلی قیمت بیت کوین فقط آب گل آلود و بدون جهت روشن است. با این حال، محدوده محدود می تواند جفت را به سرعت در یک شکست فشرده کند.

btc c
منبع: Coin360

در 48 ساعت گذشته تغییرات اندکی در قیمت رخ داده است. این به شدت بین محدوده 100 امتیازی 19700 تا 20050 دلار در حال حرکت است. جالب است که نبرد فعلی بین گاوها و خرس‌ها بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین به کجا منجر می‌شود.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: رعایت دقیق محدوده محدود

تغییرات کوچکی در قیمت ایجاد شده است، اما هیچ چیز بزرگی در هر دو جهت نیست. نمی توان آن را تجمیع نامید زیرا هیچ سفارش خرید بزرگی از طرف خریدار وجود نداشته است. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، منطقه حمایت 20000 دلاری همچنان قوی است. گاوها، اگر شتاب کافی به دست آورند، می توانند وضعیت مخمصه فعلی را در چند روز آینده به جهش به سوی 23000 دلار تبدیل کنند.

btc 1d 1
منبع: TradingView

میانگین متحرک ساده 100 روزه بالاتر از قیمت 23000 دلار است، جایی که قیمت می تواند نفس بکشد. خرس‌ها محتاط هستند و به اندازه کافی سفارش‌های فروش را در نزدیکی SMA 100 روزه جمع‌آوری کرده‌اند تا خریداران را از هیجان‌زده شدن منصرف کنند. احساسات کلی بازار ارزهای دیجیتال تا نزولی خنثی است.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا: شکست نزولی می تواند منجر به عذاب شود

اگر قیمت بتواند به زیر سطح نزولی سقوط کند، می تواند به سرعت به زیر 18000 دلار سقوط کند. منطقه 15000 دلاری چندان دور نیست زیرا فروشندگان به دلیل شاخص های فنی خنثی فشار زیادی را وارد می کنند. اندیکاتورهای RSI در حول و حوش سطح 40 قرار دارند که به این معنی است که قیمت دارای آزادی عمل کافی برای کاهش قیمت است.

btc 2
منبع: TradingView

رالی به سمت 24000 دلار سفارشات و مشارکت نهنگ‌ها را با حجم بالا می‌برد. مثلث متقارن نشان می دهد که این جفت به سمت سطح 21 هزار دلار حرکت می کند. با این حال، ممکن است به دلیل الگوی موج باشد و آن سطوح قیمتی فقط توقفی قبل از سفر پایین تر باشد. احتمال شکستن جفت بیت کوین/دلار آمریکا بیشتر است.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: الگوی مثلث متقارن شکست را نشان می دهد

در حال حاضر، ارز دیجیتال به دنبال سطوح پایین تر است زیرا حمایت 20000 دلاری قوی نیست اما مقاومت 22000 دلاری بسیار قوی است. شکست بالا برای گاوها احتمالی دور از ذهن به نظر می رسد. ادامه نزولی احتمالاً به عنوان معیارهای کلیدی به سمت ضعف بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.