منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با آزمایش مجدد 20700 دلار بیت کوین، بازگشت مجدد کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: با آزمایش مجدد 20700 دلار بیت کوین، بازگشت مجدد کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین بار دیگر متزلزل شده است. پایداری بازگشت بازگشت بیت کوین به 22800 دلار زیر سوال است. قیمت تا 20680 دلار کاهش یافته است و خرس ها در پایین آوردن قیمت BTC/USD موفق بوده اند. حمایت 20,000 دلاری ممکن است به عنوان پرنده رالی کوتاه مدت آزمایش شود.

سکه btc usd
منبع: Coin360

از آنجایی که قیمت در نوسان است و گاوها نمی توانند ترس از فروش را از بین ببرند، جفت بیت کوین/دلار آمریکا فقط به سمت سطوح پایین تر حرکت می کند. در آخر هفته، حجم ها کم بوده است که ممکن است به کاهش قیمت ها منجر شود. فروشندگان هنوز از تصویر دور نشده اند. تجزیه و تحلیل فعلی قیمت بیت کوین یک مسیر نزولی را نشان می دهد که در آن قیمت ها می توانند بار دیگر به پایین ترین سطح نزدیک به 18800 دلار دست یابند.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: به آرامی از اوج های اخیر محو می شود

معکوس شدن نزولی با فاصله گرفتن قیمت از متحرک نمایی 20 روزه مشهود است. RSI به آرامی در حال افزایش است و روند صعودی اساسی در نمودارهای ساعتی در حال محو شدن است. تجزیه و تحلیل روزانه قیمت بیت کوین تنها 31.9 میلیارد دلار حجم معاملات روزانه را نشان می دهد. محدوده مشخصی برای جفت BTC/USD وجود دارد زیرا فعالان بازار منتظر یک تصویر واضح هستند.

1d
منبع: TradingView

تلاش ناموفق برای رسیدن به سطوح صعودی بالاتر برای عبور از 24000 دلار با اطمینان، فقط مسائل را در جبهه شاخص های فنی پیچیده می کند. تنها خرید تهاجمی توسط گاوها، تصویر را به سمت خرید تغییر خواهد داد. نمودارهای روزانه همچنین نشان دهنده یک حرکت جانبی برای هفته آینده در غیاب هر گونه تغییر گسترده حجمی است. در سمت پایین، حمایت 18500 دلاری احتمالاً این جفت را به خوبی پشتیبانی می کند.

نمودار قیمت 4 ساعته بیت کوین/دلار: حرکت جانبی، پایین‌ترین قیمت را محدود می‌کند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت پایین ترین سطح را در شمع فتیله بلند روزانه دوباره آزمایش کرده است. فشار عرضه همچنان قوی است. قیمت در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 20 روزه در حال نوسان است تا بتواند مقاومتی بالاتر از سطح 21800 دلار ایجاد کند. تلاش ناموفق اخیر برای عبور از این قیمت باعث فروش فعلی بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین شده است. بنابراین، شمع ساعتی، اگر کوتاه باشد، می‌تواند دور دیگری از فروش را به سمت سطح 19000 دلار با پیشروی روز آغاز کند.

btc usd 4h 1
منبع: TradingView

باند بولینگر بالایی شیب رو به پایین با 22688 دلار به عنوان سطح بالاتر نشان می دهد. برای گاوها دشوار است که در شرایط فعلی فراتر از این سطوح حرکت کنند. سطح پایین به سرعت به منطقه 18 هزار دلاری نزدیک می شود که می تواند نشانه نگران کننده ای برای گاوها باشد. رالی محدود به محدوده می تواند به سرعت به یک تله گاو نر در حال کاهش تبدیل شود. RSI به آرامی به سمت 40 سطح محو می شود و MACD هیچ سیگنال متقاطع فوری را نشان نمی دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: برای یک مرحله دیگر آماده شوید

از آنجایی که خریداران در آخر هفته برتری خود را از دست می دهند، امیدی به بازگشت سریع صعودی وجود ندارد. از آنجایی که گاوها در شرایط فعلی اهرم کافی ندارند، قیمت فقط کمتر منحرف خواهد شد. هیچ نشانه روشنی در مورد حرکت دیگر به سمت سطح مقاومت 22400 دلار بدون افزایش قابل توجه حجم وجود ندارد.

اگر تله گاوی همراه با یک خبر کلان تحقق یابد، حمایت 18500 دلاری می تواند شکسته شود. حمایت 17800 دلاری باعث نگرانی شدید گاوهای بیت کوین خواهد شد. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که شروع هفته جاری نزولی بوده است زیرا این جفت ارز رالی کوتاه مدت را رد می کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.