منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: انتظارات همچنان بالاست زیرا گاوها باعث افزایش 22933 دلاری می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: انتظارات همچنان بالاست زیرا گاوها باعث افزایش 22933 دلاری می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که قیمت بیت کوین از حداقل 22,387 دلار به 22,933 دلار در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. افزایش قیمت به دلیل احساسات صعودی بازار و افزایش فشار خرید در بین سرمایه گذاران است. بازار معاملات را به صورت نزولی باز کرد، اما گاوها به زودی وارد عمل شدند و باعث افزایش خرید شدند که قیمت را به سمت بالا سوق داد.

مقاومت فعلی برای BTC/USD در 23126 دلار موجود است و هر گونه افزایش بیشتر قیمت ممکن است با مقاومت سرمایه‌گذارانی که سعی در کسب سود دارند مواجه شود. با این حال، اگر گاوها بتوانند قیمت را به سمت بالا هدایت کنند و این مقاومت را بشکنند، می‌توانیم شاهد افزایش بیشتر قیمت بیت کوین باشیم.

از سوی دیگر، اگر فشار نزولی باعث عقب نشینی بازار شود، پشتیبانی از بیت کوین را می توان در 22387 دلار یافت. که در 24 ساعت گذشته کم بود. اگر بازار به زیر این قیمت حرکت کند، می توانیم شاهد کاهش ارزش بیت کوین باشیم.

نمودار قیمت یک روزه بیت کوین/دلار: حرکت صعودی قوی سودهای بالاتری را برای بیت کوین به همراه دارد

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که گاوها دامنه صعودی بالاتر از سطح 22000 دلار را پوشش داده اند، زیرا جفت BTC/USD در زمان نوشتن با ارزش بعدی معامله می شود و ارزش 0.25 درصدی را در 24 سال گذشته افزایش می دهد. ساعت، و در هفته گذشته حدود 7.47 درصد افزایش یافته است، زیرا این روند در بیشتر ایام هفته صعودی بود. حجم معاملات امروز 20.63 درصد بهبود یافته و ارزش بازار را 0.24 درصد افزایش داده است.

تصویر 501
نمودار 24 ساعته بیت کوین/دلار، منبع: TradingView

خط سیگنال در اندیکاتور میانگین متحرک به زیر شکل کندل استیک حرکت کرده است، با این حال، این هنوز یک نشانه نسبتا کوچک از یک برگشت نزولی است و سرمایه گذاران باید محتاط باشند. شاخص میانگین متحرک در حال حاضر روی 21178 دلار است که همچنان پایین تر از قیمت فعلی بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در یک منحنی رو به بالا در محدوده بالاتر با مقدار 82.62 قرار دارد. این نشان می دهد که بازار در حال حاضر در موقعیت خرید بیش از حد است و احتمال بازگشت نزولی بالاتری وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نمودار قیمت 4 ساعته: گاوها همچنان جفت BTC/USD را به سمت بالا می برند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین، حرکت صعودی را بیشتر تایید می کند. قیمت در چهار ساعت پایانی جلسه معاملاتی قبلی کاهشی بود، اما اصلاحات کوتاه مدت بود و گاوها دوباره امروز را در دست گرفتند و هر ساعت قیمت را بالاتر می برند. با این حال، هیچ اثری از مانع نزولی مشاهده نشده است، اما اکنون قیمت نزدیک به مقاومت اول در 23,126 دلار است که به زودی تحت آزمایش قرار خواهد گرفت.

تصویر 502
نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار، منبع: TradingView

میانگین متحرک در 22760 دلار یافت می شود و همچنان پایین تر از قیمت است، که تایید می کند که حرکت صعودی احتمالا ادامه خواهد داشت. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از هم اکنون در منطقه اشباع خرید در سطح 76 قرار دارد و احتمال بازگشت نزولی در آینده نزدیک را از بین می برد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نیز موضع مثبت خود را حفظ کرده و همچنان در منطقه صعودی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین

تجزیه و تحلیل فعلی قیمت بیت کوین نشان می دهد که حرکت صعودی حرکت قیمت را تا حد زیادی تعیین می کند، هنوز هم فضای بیشتری برای حرکت صعودی بیشتر دارد. اگر فعالیت خرید در چند ساعت آینده قدرت بیشتری به دست آورد، BTC/USD ممکن است از مقاومت 23126 دلاری عبور کند. با این حال، مقاومت 23126 دلاری ممکن است امروز برآورده نشود. از سوی دیگر، در صورت فشار فروش، قیمت سکه ممکن است به 22387 دلار بازگردد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید