منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: ادغام گاوها را آزمایش می کند زیرا بیت کوین زیر 24 هزار دلار باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: ادغام گاوها را آزمایش می کند زیرا بیت کوین زیر 24 هزار دلار باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت در یک حرکت جانبی با یک سوگیری نزولی در حال حرکت است. «کم‌های پایین‌تر» پیوسته به این معنی است که این جفت قادر به عبور از مقاومت 24000 دلار نیست. شکست های متوالی در فراتر رفتن از ناحیه مقاومت به این معنی است که این جفت در چند ساعت گذشته تحت فشار نزولی قرار گرفته است.

سکه btc usd 1
منبع: Coin360

با توجه به تحلیل قیمت بیت کوین، پتانسیل برگشت زیاد است. میانگین متحرک 20 روزه نزدیک به قیمت فعلی 23,400 دلار است و باند بالایی بولینگر قیمت را به سمت پایین هل می دهد. باند بالای 24000 دلار قیمت را زیر 23600 دلار نگه می دارد و همچنین نزدیک به میانگین متحرک 20 روزه است که در آن خرس ها می توانند انتظار فروش این جفت را داشته باشند در صورتی که گاوها از حرکت بالاتر دفاع نکنند.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: نقطه ورود برای رالی گاوی یا نقطه اشتعال دیگری؟

تجزیه و تحلیل فعلی قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت قادر به عبور از سد 24000 دلار نیست. گاوها هیچ پوزیشن لانگ ایجاد نکرده اند و محدوده بالا بسیار زیر 24 هزار دلار باقی می ماند. احتمال بازگشت قیمت به این معنی است که این جفت می تواند در چند روز آینده به سمتی حرکت کند. داده های حجمی برای یک سناریوی صعودی دلگرم کننده نیست.

btc d
منبع: TradingView

اکثر خریداران به آرامی موقعیت های خود را خالی می کنند زیرا جفت بیت کوین/دلار آمریکا به آرامی به سمت منطقه پشتیبانی پایین تر در 23000 دلار می لغزد. همانطور که در داده های RSI منعکس شده است، این جفت به هیچ وجه به محدوده خرید بیش از حد نزدیک نیست. نمودارهای روزانه یک کانال افزایش قیمت را نشان می دهد که تحت تأثیر رکود فعلی قرار نگرفته است. الگوی گوه سه گانه هنوز مرز پایینی باند بولینگر را تهدید نمی کند.

نمودار قیمت 4 ساعته BTC/USD: نبرد بین گاوها و خرس ها

اینکه تثبیت فعلی را می‌توان یک سوگیری صعودی نامید، بی‌پاسخ باقی مانده است. این جفت در تلاش برای ایجاد یک جهت هستند زیرا نه خرس و نه گاو نر در تعداد زیادی شرکت نمی کنند. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در حالت تعادل قرار دارد زیرا شاخص های فنی نیز به آرامی خنثی می شوند. RSI نزدیک به سطح 60 باقی می ماند و نشانگر MACD خطوطی را نشان می دهد که به سمت وسط همگرا می شوند.

btc 4h 2
منبع: TradingView

اوج های پایین تر در نمودارها یکی دیگر از نگرانی های خریداران است. سفارشات خرید می توانند نزدیک به میانگین متحرک 20 روزه ظاهر شوند که نزدیک به سطح قیمت 23000 دلار است. همچنین این منطقه ای است که گاوها احتمالاً برای دفاع از منطقه حمایت پایین تر باز خواهند گشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین در قلمرو بی طرف ثابت می ماند

همبستگی با بازارهای سهام در چند جلسه گذشته در حال کاهش است. با افزایش بازارهای سهام جهانی، جفت BTC/USD همچنان در باتلاق گیر کرده است. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین هیچ جهت روشنی را نشان نمی دهد و اوضاع را برای گاوها پیچیده می کند و هر دو را تحمل می کند.

هر گونه سفارش بزرگ یا حرکت نامطلوب در هر جهت غیرمحتمل به نظر می رسد. این جفت در محدوده باندهای بولینگر باقی می ماند و معامله گران روزانه می توانند معاملات با حاشیه کوچک را انجام دهند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.