منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: ادغام با مقاومت 24 هزار دلاری هنوز به نتیجه نرسیده است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: ادغام با مقاومت 24 هزار دلاری هنوز به نتیجه نرسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین از نزدیک بازارهای سهام را دنبال می کند و در نزدیکی منطقه پشتیبانی 23 هزار دلار روند ثابتی داشته است. جفت بیت کوین/دلار نمی تواند قاطعانه از سد 24000 دلار عبور کند زیرا معامله گران نگران اصلاح شدید ناشی از فشار نزولی نزدیک به مقاومت بالای کانال روند صعودی هستند. سهام ممکن است به داده های شاخص قیمت مصرف کننده که در اواخر این هفته منتشر می شود واکنش نشان دهند و کریپتو نیز ممکن است از این روند پیروی کند.

btc cc
منبع: Coin360

روند ادغام نشان می دهد که این جفت ارز ممکن است در چند روز آینده به سمتی حرکت کند و طبق تحلیل قیمت بیت کوین زیر سد ۲۴ هزار دلاری باقی بماند. معامله گران روز در نوسان هستند زیرا هیچ حرکت بالایی سریع در نمودارها ظاهر نشده است. باندهای بولینگر بالا و پایین کلید رزرو سودهای کوچک در نمودارهای روزانه هستند. با توجه به تثبیت طولانی مدت، ترس از تجمع خرس دیگر رسیده است.

بیت کوین

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: سد 24 هزار دلاری شکست ناپذیر به نظر می رسد

تحلیل قیمت بیت کوین در سطح 22880 دلار راکد است که اتفاقاً میانگین متحرک نمایی 20 روزه نیز هست. مقاومت سربار در 24100 دلار برای جفت BTC/USD برای بار «N» بسیار زیاد است. شیب متحرک نمایی 20 روزه برای معامله گران روزی که مجبور به ثبت سودهای اندک هستند، تهدیدی است. با این حال، شاخص قدرت نسبی برای گاو نر علامت مثبتی را نشان می دهد.

btc 1d 09
منبع: TradingView

گاوها تا زمانی که این جفت از سد 24 هزار دلاری عبور نکند، تعداد زیادی نمی پرند. طبق تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، زمانی که این جفت از مقاومت سربار در پشت حجم های سنگین عبور کرد، رالی می تواند به سرعت به سمت 28000 دلار حرکت کند. بدون شک ممکن است خرس‌ها تلاش کنند تا رالی را متوقف کنند، اما تثبیت نزدیک به سطح 22000 دلار سنگین است و انباشتگی در نزدیکی این سطوح می‌تواند به حرکت صعودی در روزهای آینده کمک کند.

نمودار قیمت 4 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا: ادغام کلید نزدیک به 22800 دلار است

میانگین متحرک 100 روزه نزدیک به 26 هزار دلار نیز تهدیدی برای گاوها محسوب می شود. با این حال، می توان آن را به عنوان یک هدف کوتاه مدت نامید که در آن منطقه عرضه می تواند کمی در بازه زمانی ساعتی کاهش یابد. طبق تحلیل قیمت بیت کوین، پایین بودن بالاتر در نمودارهای ساعتی مطمئناً یک ویژگی مثبت برای خریداران است. مرز بالایی الگوی مثلث هنوز در نمودارهای روزانه شکسته نشده است.

btc 4h 09
منبع: TradingView

این چهارمین تلاش گاوها برای پاکسازی قاطع منطقه 24000 دلاری است. اندیکاتور RSI با منطقه اشباع خرید 70 فاصله زیادی دارد، اما سوگیری مطمئناً رو به بالا است. احساسات کلی در نمودارها خنثی تا مثبت است و در مورد بازه های زمانی ساعتی، شاخص های نزولی بسیار کمی وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: احساسات صعودی ثابت می ماند

اگرچه جفت بیت کوین/دلار نمی تواند به طور قاطع بالای 24000 دلار حفظ شود، بازار نسبت به حرکت بیت کوین خوش بین است. تثبیت نزدیک به 22000 دلار به هر حرکت نزولی بال می دهد. اولین مانع برای رسیدن به سطح 26 هزار دلار، سطح 23850 دلار است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.