منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: آیا جنگ تورمی بایدن باعث افزایش صعودی بعدی بیت کوین بیش از 26 هزار دلار شود

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: آیا جنگ تورمی بایدن باعث افزایش صعودی بعدی بیت کوین بیش از 26 هزار دلار شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بیت کوین در حال حاضر چیزی جز صعودی است زیرا عوامل کلان بیت کوین را به سطح قیمتی 20000 دلار نزدیک می کند. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اعلام کرده است که فدرال رزرو از تمام ابزارهای لازم برای کاهش تورم استفاده خواهد کرد و این به خودی خود بیانیه بزرگی است. عوامل کلان اقتصادی می توانند در ماه های آینده نقش مهمی در تحلیل قیمت بیت کوین ایفا کنند.

سکه 1
منبع: Coin360

بازارهای سهام نیز واکنش تندی به اظهارات جنگ طلبانه فدرال رزرو نشان می دهند. BTC/USD به دنبال حمایت نزدیک به مارک روانی 20 هزار دلار است. ماه آینده اعتماد چندانی را القا نمی کند زیرا خرس ها به نظر می رسد قیمت بیت کوین را پایین نگه دارند. گاوهای BTC واقعاً باید یک خرگوش را از کلاه بیرون بکشند تا قیمت بیت کوین را به بالای 22000 دلار برسانند.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: کانال صعودی شکسته شده است

حرکت جفت BTC/USD نشان می دهد که کانال صعودی دیگر در نمودارهای روزانه وجود ندارد. الگوی مثلث دوباره وارد عمل شده است زیرا قیمت بسیار پایین تر از خط روند بالایی الگوی مثلث شکسته است. طبق تحلیل قیمت بیت کوین، به سختی خریدی بالاتر از خط روند 22000 دلاری وجود دارد.

btc usd 1d 3
منبع: TradingView

قیمت نمی تواند به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه که در 22200 دلار قرار دارد، برسد. شاخص قدرت نسبی نزدیک به سطح 30 است که به این معنی است که خرس ها مسئول عمل قیمت هستند. گاوها نمی توانند در نمودارهای روزانه حرکتی ایجاد کنند زیرا آخر هفته خاموش خواهد شد.

نمودار قیمت 4 ساعته BTC/USD: گاوها باید از سد 20 هزار دلاری دفاع کنند

در جفت بیت کوین/دلار آمریکا یک افزایش خرس قوی وجود داشته است، هر چند که کاهش یافته است. این رالی یک هفته کامل طول کشید تا تحقق یابد اما قیمت BTC به مرز 20000 دلار نزدیک شده است. فروش می تواند در شتاب افزایش یابد زیرا نقدینگی ضعیف آخر هفته خرس ها را مجبور می کند تا 19000 دلار بعدی را هدف قرار دهند. پایین ترین قیمت 17700 دلاری چندان دور از سطوح فعلی نیست.

btc 4h 4
منبع: TradingView

شاخص MACD در نمودارها متقاطع منفی را نشان می دهد که بیشتر به معنای درد بیشتر برای گاو نر است. SMA 50 روزه در 22400 دلار نیز از عملکرد قیمت پشتیبانی نمی کند. انتهای بالایی الگوی مثلث مقاومت سختی را در برابر سطوح هدف بالاتر جفت بیش از 22000 دلار ارائه می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: حرکت جانبی با سوگیری نزولی

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین می گوید که این جفت ارز در آخر هفته با اقدامات جانبی قیمت بیشتری روبرو خواهد شد. ادغام تنها به خرس‌ها کمک می‌کند زیرا داده‌های کم حجم اعتماد گاو را بیشتر از بین می‌برد. بسته شدن به زیر سطح 20000 دلار به معنای پایان رالی کوچک صعودی است.

امیدها به کانال صعودی قیمت از بین رفته است. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کاملاً در یک منطقه نزولی قرار دارد و هدف قیمت پایین تر 20000 دلار است. خرس ها 20100 دلار را در تلاش برای کاهش قیمت کانال بعدی هدف قرار خواهند داد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.