منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: آیا بیت کوین/دلار آمریکا می تواند مقاومت 17250 دلاری را در 24 ساعت آینده پشت سر بگذارد؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: آیا بیت کوین/دلار آمریکا می تواند مقاومت 17250 دلاری را در 24 ساعت آینده پشت سر بگذارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز کاملاً متعادل باقی ماند، زیرا قیمت به پایین ترین سطح یک روزه 16800 دلار رسید و دوباره به 17000 دلار رسید. پیش از این، BTC/USD مقاومت محلی را 17250 دلار تعیین می کرد. آیا ممکن است بیت کوین در 24 ساعت از این مقاومت عبور کند؟

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

خوب، همانطور که در نقشه حرارتی کریپتو دیده می شود، بازار بدون هیچ استدلالی صعودی است. با این حال، بیت کوین تنها 0.82 درصد افزایش داشته است. به همین ترتیب، اتریوم تنها 1.24 درصد افزایش یافته است. در حالی که احساسات صعودی در بازار وجود دارد، اما چندان بالا نیستند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین 1 روزه
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین یک روزه در بالا نشان می دهد که RSI حدود 47 است، به این معنی که بازار تا حدودی متعادل است. بنابراین، ما نمی‌توانیم انتظار تغییرات قابل توجهی در جهت بالا یا پایین داشته باشیم. به نظر می رسد که مقاومت 17250 دلاری مقاومتی قوی است و گاوها باید برای عبور از آن بیشتر فشار بیاورند.

با توجه به این واقعیت که بازار در حال حاضر فاقد آن شتاب است، بعید است که BTC/USD در چند ساعت آینده از این قیمت عبور کند.

حرکت 24 ساعته قیمت بیت کوین

در 24 ساعت گذشته، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین افزایش 0.82 درصدی در کل بازار را نشان داده است. یک بار دیگر حمایت قوی را در 16800 دلار نشان داد، از این رو آن را به عنوان سطح پشتیبانی فعلی تأیید کرد. با این حال، در مقایسه با قیمت بسته شدن دیروز، بیت کوین هنوز هیچ حرکت صعودی قابل توجهی ندارد. در اکثر موارد به صورت جانبی تثبیت شده است.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین: آیا BTC/USD از مقاومت 17250 دلاری عبور خواهد کرد؟

تجزیه و تحلیل 4 روزه قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

خب، بعید نیست که بیت کوین/دلار آمریکا در چند ساعت آینده از مقاومت 17250 دلاری عبور کند. اولاً، بازار فاقد حرکت قابل توجهی از سوی گاوها است. در این زمان متعادل است اما غالباً صعودی نیست. بنابراین، مانند دیروز، انتظار می‌رود که بیت کوین در حال حاضر تثبیت شود. در واقع، RSI در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که می توان مقداری حرکت نزولی را انتظار داشت. در حال حاضر در 64 است و هیستوگرام MACD هنوز در قرمز است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

به طور کلی، بازار بیت کوین امروز متعادل مانده است. قیمت 0.82 درصد افزایش داشته است اما هنوز هیچ حرکت صعودی قابل توجهی وجود ندارد. فشار بیشتری برای عبور از 17250 دلار لازم است، که انتظار نمی رود در 24 ساعت آینده اتفاق بیفتد. با این حال، آینده چیزهای بیشتری برای بیت کوین در انتظار است. ممکن است بخواهید پیش بینی دقیق قیمت بیت کوین ما را بخوانید تا بیشتر بدانید!

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.