منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، SAND، GRT – جمع بندی 27 نوامبر

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، SAND، GRT – جمع بندی 27 نوامبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • بیت کوین در یک بازار پر رونق به 54.3 هزار دلار کاهش می یابد
  • اتریوم موفق می شود کمی بالاتر از مرز 4000 دلار باقی بماند
  • ADA، SOL، DOT دستاوردهای خود را از دست دادند، GRT و CRO شمع های سبز را ثبت کردند
  • نشانه های متاورس پس از اجراهای رویایی قرمز می شوند

بازار ارزهای رمزپایه ماهیت بسیار نوسانی دارد، زیرا چندین سکه همچنان در مدت کوتاهی سود یا زیان می کنند. صنعت کریپتو با بیش از 14870 توکن ارز دیجیتال در 426 صرافی، بازار کلی بیش از 2.46 تریلیون دلار دارد.

درگیری دائمی بین گاوها و خرس ها برای قدرت و کنترل در بازار وجود دارد. آنها همیشه در تلاش هستند تا روند جدیدی را معرفی کنند که بتواند روند را به سمت بالا یا نزول سوق دهد. در همین حال، چندین توکن موفق به کسب سود می شوند در حالی که بسیاری دیگر برای به دست آوردن هر حرکتی رنج می برند. توکن های پیشرو، مانند بیت کوین و اتریوم، تأثیر زیادی بر عملکرد بقیه بازار دارند. بیت کوین روندهای جدیدی را معرفی می کند و آلت کوین ها تمایل دارند مسیر آن را کاملاً مذهبی دنبال کنند.

بیت کوین به 54.3 هزار دلار کاهش می یابد، تقریباً 9 درصد در یک هفته کاهش می یابد

رمز ارزهای دیجیتال پیشرو در جهان نتوانسته است با موفقیت از اصلاحات قوی که در بازار ایجاد شده است، بهبود یابد. پس از ثبت رکوردهای جدید در چند هفته پیش، بیت کوین با درصدهای دو رقمی تثبیت شد. این سکه در یک حالت ترس شدید معامله می شد، زیرا سرمایه گذاران و معامله گران در مورد نزول سکه بسیار محتاط بودند.

حتی اگر کارشناسان در مورد افزایش مجدد بیت کوین قاطعانه هستند، این توکن در سطوح حمایتی حیاتی باقی ماند تا برخی نگرانی ها را ایجاد کند. بیت کوین چند روزی در حال شکل گیری روند صعودی بود، اما دوباره سقوط کرد و این بار تا مرز 54 هزار دلار سقوط کرد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین کمی بیش از 54300 دلار ارزش دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، SAND، GRT – جمع بندی 27 نوامبر 1
منبع: TradingView

ارزش بازار بیت کوین کمی بیش از 1.03 تریلیون دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن به زیر 30 میلیارد دلار کاهش یافته است. حفظ موقعیت بالای 55 هزار دلار برای بیت کوین قبل از بسته شدن شمع های روزانه بسیار مهم است، در غیر این صورت، می تواند منجر به خروج عمده از آن شود. سرمایه گذارانی که از سقوط قیمت بیت کوین می ترسند.

قیمت اتریوم در حدود 4000 دلار است

اتریوم آلتکوین پیشرو در صنعت کریپتو است و اهمیت بالایی برای کل بازار دارد. اتریوم نیز در این بازار نزولی با مشکل مواجه شده است، زیرا از قیمت های بالای خود افت کرده است. با این حال، سکه در یک هفته 7.50 درصد کاهش یافت زیرا امروز 1.46 درصد سقوط کرد تا شکاف را با 4000 دلار کاهش دهد. در زمان نگارش این مقاله، ETH 4050 دلار است.

حجم معاملات سکه 16 میلیارد دلار است، در حالی که ارزش بازار آن 477 میلیارد دلار است. اتریوم 19.6 درصد بر بقیه بازار تسلط دارد که نشان می دهد هنوز در بالاترین سطح عملکرد خوبی دارد. افت زیر 4 هزار دلار ممکن است برای سکه دردسرسازتر باشد. با این حال، اگر بتواند بالاتر از سطح حمایت باقی بماند و از سطح حمایت خارج شود، ممکن است روند معکوس شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، SAND، GRT – جمع بندی 27 نوامبر
منبع: TradingView

آلت کوین های اصلی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد

بازار آلت کوین در چند وقت اخیر به شدت توسعه یافته است. برنده‌های برتر و نام‌های بزرگی مانند پولکادوت نیز دچار افت شدیدی شده‌اند. کشنده های اتریوم، سولانا و کاردانو با حاشیه های قابل توجهی سقوط کرده اند. سولانا با کاهش 3.20 درصدی بیشتر در ارزش به 187 دلار کاهش یافت. با 304 میلیون سکه SOL در گردش، ارزش بازار توکن محبوب 56 میلیارد دلار است.

از سوی دیگر، ADA به 1.51 دلار کاهش یافته است. سکه قبلا با مشکل مواجه بود و اکنون به زیر سطوح حمایتی حیاتی سقوط کرده است. سرمایه گذاران دارای ADA در نقطه ترس و سردرگمی قرار دارند، زیرا سکه در سال جاری بیش از 3 دلار را ثبت کرد و اکنون به نصف این ارزش تقسیم شده است.

Polkadot و Avalanche بهترین عملکردهای اخیر گاو نر در جامعه ارزهای دیجیتال بودند. هر دوی این سکه ها به بالاترین حد خود دست یافتند. DOT از مرز 50 دلار عبور کرد، در حالی که AVAX از رقم سه رقمی عبور کرد. اما در آخرین ساعات معاملاتی هر دوی این سکه ها قرمز شده اند. پولکادوت به 34 دلار کاهش یافته است، زیرا در یک هفته بیش از 18 درصد زیان را ثبت کرده است. از سوی دیگر، AVAX از 147 دلار به 107 دلار سقوط کرده است. حجم معاملات و ارزش بازار هر دو توکن نیز در این میان ضربه قابل توجهی خورده است.

با این حال، تعداد انگشت شماری از سکه ها توانستند شمع های سبز را ثبت کنند. سکه crypto.com یکی از این سکه ها است که در روندهای نزولی بازار با قدرت پیش می رفت. قیمت آن اکنون به 0.72 دلار رسیده است، زیرا این توکن در 24 ساعت گذشته 4.50 درصد افزایش یافته است. این سکه طی یک هفته 25 درصد افزایش یافته است، زیرا ارزش بازار آن اکنون 18.4 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، SAND، GRT – جمع بندی 27 نوامبر 3
منبع: TradingView

علاوه بر CRO، نمودار (GRT) نیز توانسته است بالا رود و نزدیک به 1 دلار بماند. در زمان نگارش این مقاله، ارزش این سکه حدود 0.99 دلار است. این توکن با بیش از 4.7 میلیارد سکه GRT در گردش، حضور خود را با صعود به نمودار ارزش بازار نشان داده است.

GALA و SAND پس از دستاوردهای خیره کننده با اصلاح مواجه می شوند

روند جدیدی در دنیای کریپتو مشاهده شد، زیرا علاقه به سکه های متاورس از سوی جامعه کریپتو افزایش یافت. این علاقه منجر به پیشرفت در قیمت چندین سکه و توکن شد که با مفهوم متاورس مرتبط بودند. شرکت هایی مانند SAND، GALA، MANA و TLM در درصدهای دو رقمی به رکوردی دست یافتند.

با این حال، با ادغام بازار، سکه ها در حال قرمز شدن بودند. گالا اکنون در یک روز حدود 12 درصد کاهش یافته است. پس از افزایش بیش از 70 درصدی، این کاهش جزئی تنها به عنوان یک اصلاح سالم برای سکه در نظر گرفته می شود. در زمان نگارش این مقاله، GALA حدود 0.61 دلار ارزش دارد. حجم معاملات سکه همچنان در نقطه قابل احترام بیش از 1.8 میلیارد دلار است.

توکن Sandbox نیز پس از افزایش 50 درصدی اخیر، با افت تقریبا 13 درصدی مواجه شده است. این سکه همچنان بالاتر از سکه های 6 دلاری است و بسیاری از کارشناسان مطمئن هستند که پتانسیل آن را دارد که دوباره به روز شود و حتی از مرز 8 دلار عبور کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا سرمایه گذاران همچنان به سرمایه گذاری در سکه و نگه داشتن دارایی های خود ادامه می دهند تا دوباره قیمت این پروژه متاورس را افزایش دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، SAND، GRT – جمع بندی 4 نوامبر 27
منبع: TradingView

نتیجه

می توان مشاهده کرد که شاخص ترس بازار ارزهای دیجیتال در حال افزایش است. بسیاری از کارشناسان و تحلیل گران بر این باورند که سرمایه گذاری در بازار کار درستی است زیرا بسیاری از سکه ها با قیمتی با تخفیف در دسترس هستند. هنگامی که بیت کوین بالا می رود و از سطوح مقاومت محلی عبور می کند، دارندگان بیمار آلت کوین های مختلف ممکن است سخاوتمندانه پاداش بگیرند. با این حال، چند روز آینده برای شکل‌گیری یک الگوی تعیین‌کننده‌تر در بازار بسیار مهم‌تر خواهد بود. همچنین برای سکه های متاورس بسیار مهم است که با جهش از سطوح حمایتی خود، قابلیت اطمینان و ثبات خود را به بازار ثابت کنند. در نتیجه سرمایه گذاران علاقه بیشتری به این گونه سکه ها نشان خواهند داد.