منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، گالا، Terra – پیش بینی صبح 28 نوامبر

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، گالا، Terra – پیش بینی صبح 28 نوامبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تفکیک TL;DR:

  • بیت کوین حدود 54200 دلار باقی می ماند زیرا رمزارز پیشرو به طور مداوم قرمز باقی می ماند.
  • اتریوم بالای 4000 دلار است، سایر آلتکوین ها همچنان در رنج هستند
  • Terra با 8.71 درصد افزایش به 47.50 دلار رسید.
  • گالا افزایش چشمگیر ارزش را گزارش می دهد.

از میان تمام اخبار بدی که بازار ارزهای دیجیتال در چند روز گذشته به همه ما داده است، سرمایه گذاران همچنان امیدوارند که قیمت سکه های اصلی مانند بیت کوین و (BTC) و اتریوم (ETH) به زودی افزایش یابد.

کاهش ارزش بازار بیشتر توکن‌های غالب، سرمایه‌گذاران را در حالت هشدار قرار داده است. در حالی که سرمایه گذاران قبلاً بی صبرانه منتظر رسیدن قیمت بیت کوین به 60000 دلار بودند، اکنون با مشاهده اینکه بازار در قرمز باقی مانده است، می توان گفت که برای دیدن آن ممکن است خیلی بیشتر منتظر بمانیم.

با این حال، با بیش از 14000 ارز دیجیتال مختلف، بازار ارزهای دیجیتال چیزهای بیشتری وجود دارد. برترین برنده‌ها در بازار ارزهای دیجیتال برای امروز، سکه‌های کمتر مسلط مانند ARC Governance (ARCX) و Block Farm Club (BFC) هستند.

آیا بیت کوین همچنان آسیب خواهد دید؟

همه نگاه‌ها به بیت‌کوین معطوف است زیرا همچنان یک ترند و رهبر بازار ارزهای دیجیتال است. چندی پیش، بیت کوین به بالاترین حد خود رسید و بقیه بازار کریپتو نیز چشم انداز صعودی را شکل داده بود. با این حال، در هفته گذشته، با ادامه کاهش قیمت بیت کوین، بازار در قرمز بود و به 54200 دلار رسید.

پس از کاهش 1.14 درصدی قیمت بازار در یک شب، بیت کوین همچنان سرمایه گذارانی را که امیدوار بودند بازار کریپتو ثبات و آرامش بیشتری کسب کند، ناامید کرد. در حالی که بیت کوین همچنان مدعی اصلی است، ارزش بازار آن به 1.02 تریلیون دلار کاهش یافته است و حجم معاملات در هر 24 ساعت در زمان نگارش مقاله 24.6 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، گالا، Terra – پیش بینی صبح 28 نوامبر 3
منبع: Tradingview

اتریوم به 4100 دلار باز می گردد و سرمایه گذاران را دچار تردید می کند

نایب قهرمان مسابقه کریپتو، اتریوم، مدتی پیش عملکرد خوبی داشت. سرمایه گذاران امیدوار بودند که قیمت به طور سرسام آوری افزایش یابد و تا 5000 دلار برسد. متأسفانه، همه چیز بدتر شده است زیرا بسیاری از عملکردهای برتر در بازار کریپتو همچنان رنگ قرمز را مشاهده می کنند.

پس از اینکه چند روز پیش ارزش اتریوم به 3900 دلار کاهش یافت، قیمت دیروز به 4300 دلار بازگشت. با این حال، پس از کاهش 1.39 درصدی در ارزش قیمت خود در 24 ساعت گذشته، اکنون حدود 4100 دلار است. در حالی که بیشتر اتریوم را در وضعیت استراحت می بینند، به یاد داشته باشید که هرگز نمی توانید حرکت بعدی هر سکه در این بازار را با اطمینان بدانید.

همانطور که نمودار زیر نشان می دهد، ETH می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری بسیار مطمئن تر یا پایدار تلقی شود زیرا ارزش قیمت برای مدتی طولانی بیش از 4000 دلار باقی مانده است. با حجم معاملات در هر 24 ساعت 13 میلیارد دلار، حاشیه روند نزولی برای ETH در بازار کریپتو نسبتا کم است. انتظار می‌رود اتریوم عملکرد خوبی داشته باشد، اما نمی‌توان چنین چیزی را برای آلت‌کوین‌های دیگر گفت.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، گالا، Terra – پیش بینی صبح 28 نوامبر 4
منبع: Tradingview

گالا و ترا به برنده برتر تبدیل شوند؟

حتی در طول چنین بلاتکلیفی در بازار ارزهای دیجیتال، Gala (GALA) و Terra (LUNA) با افزایش قابل توجه ارزش همچنان به عملکرد خوب خود ادامه می دهند. با روند صعودی که می تواند ادامه یابد، Gala و Terra ممکن است به برترین برنده ها در دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل شوند.

Terra (LUNA) در حال حاضر سیزدهمین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار است. ارزش قیمت LUNA با 8.71 درصد افزایش ارزش در 24 ساعت گذشته به 47.50 دلار افزایش یافت. Terra (LUNA) با حجم معاملات 1.5 میلیارد دلاری در هر 24 ساعت همراه با این افزایش های عظیم در ارزش قیمت، همچنان مورد توجه سرمایه گذاران در سراسر جهان است.

در حالی که گالا (GALA) تنها در رتبه چهل و یکم از نظر ارزش بازار قرار دارد، افزایش قیمت ارز دیجیتال را در چند روز گذشته مورد توجه قرار داده است. قیمت گالا در 24 ساعت گذشته 3.12 درصد افزایش یافت. اکنون 0.66 دلار است. همچنین شایان ذکر است که طی هفت روز گذشته 65 درصد افزایش قیمت داشته است.

هم GALA و هم LUNA در بازار کریپتو به حرکت خود ادامه می دهند و جهش های بزرگی در حجم معاملات و ارزش قیمت ایجاد می کنند. اشتباه نیست اگر بگوییم Gala و Terra در راه تبدیل شدن به بهترین عملکرد در دنیای رمزنگاری هستند.

نتیجه

بازار کریپتو هر روز ما را شگفت زده می کند. در حالی که برخی از سرمایه گذاران می گویند که دیدن نمودارهای قرمز در همه جا ناامید کننده بوده است، بازیگران برتر و برندگان در بازار همچنان هیجان را برمی انگیزند.

فراز و نشیب های موجود در بازار می تواند سرمایه گذاران را سردرگم کند. با این حال، چند روز آینده می تواند برای درک اینکه بازار ارزهای دیجیتال به کجا می رود مفید باشد.