منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، بایننس، سولانا ‒ پیش بینی قیمت 1 دسامبر

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، بایننس، سولانا ‒ پیش بینی قیمت 1 دسامبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • ارزش بازار ارزهای دیجیتال جهانی از دیروز تا کنون 0.21 درصد افزایش یافته و به 2.64 تریلیون دلار رسیده است.
  • قیمت بیت کوین در 57.2 هزار دلار ثابت باقی می ماند.
  • ارزش اتریوم و بایننس نسبت به دیروز 1.54 درصد و 1.77 درصد افزایش یافته است.
  • سولانا در روز گذشته رشد 6.90 درصدی را ثبت کرده است.

در آخرین روز، ارزش بازار جهانی از رکورد هفته گذشته 2.63 تریلیون دلار فراتر رفت و اکنون به 2.65 تریلیون دلار افزایش یافته است که از ابتدای ماه جدید شروع به کار کرده است.

سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می‌کنند که این ماه پس از نوسانات خارق‌العاده ماه قبل که همه را در لبه صندلی‌های خود نگه داشت و مشتاق دانستن پیشرفت بازار ارزهای دیجیتال، چه چیزی برای ما خواهد داشت. هر سرمایه‌گذاری نگران موفقیت توکن رمزنگاری خود است تا آن را در آینده با قیمت بسیار بالاتری بفروشد.

این امر بازار ارزهای دیجیتال را به شدت رقابتی می‌کند، زیرا مردم به دنبال توکن‌های مربوطه خود هستند و امیدوارند موفقیت آن‌ها در بلندمدت درآمد بیشتری کسب کنند. این به خودی خود چیزی است که بازار کریپتو به آن توجه می‌کند، و سرمایه‌گذاران را همانطور که در ابتدا در سال 2009 به وجود آمد، نگه داشت.

بیت کوین، به دلیل ایجاد یک جهش رشد؟

از زمان راه اندازی و هجوم محبوبیت آن، جهان از نزدیک پیشرفت بیت کوین را در طول سال ها دنبال کرده است. اکنون که وارد آخرین ماه می شویم که به سال 2021 پایان می دهد، ریسک ها مثل همیشه بالاست.

فشار بر بیت کوین قوی تر از همیشه است. این به این دلیل است که همه امیدوارند سال جدید را در مسیر درستی از افزایش ارزش نسبت به توقفی که در چند هفته گذشته مشاهده می‌کردیم آغاز کنند. روشی که یک توکن کریپتو سال را به پایان می‌رساند برای موفقیت آن در سال آینده حیاتی است، بنابراین انتظارات دائماً رو به بالا هستند.

نمودار بیت کوین
منبع: CoinMarketCap

اگر بیت کوین افزایش ارزشی را در آینده برنامه ریزی کرده باشد، بهتر است برای بهترین نتیجه ممکن زودتر حرکت کند. در حال حاضر، در روز گذشته شاهد افزایش و کاهش در حدود 56 تا 58 هزار دلار بوده است.

در حال حاضر در سطح متوسط ​​با ارزش 57300 دلار قرار دارد و ارزش بازار آن به طور پیوسته در 1.076 تریلیون دلار و حجم معاملات آن 36.55 میلیارد دلار افزایش یافته است.

ETH و BNB به دلیل شکستن رکورد تا پایان سال؟

اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) با بازار کریپتو غریبه نیستند و پس از بیت کوین برای دومین و سومین ارزهای رمزپایه بزرگ از نظر ارزش بازار در آنجا قرار دارند. بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال این دو مورد علاقه بازار ارزهای دیجیتال هستند، زیرا پیشرفت های بالایی را در طول سفر خود مشاهده کرده اند.

نمودار اتریوم
منبع: CoinMarketCap

بالاترین رکورد ثبت شده اتریوم در ابتدای نوامبر بود و به 4.8 هزار دلار رسید. سرمایه گذاران پیشنهاد می کنند که اتریوم ممکن است تا پایان سال این رکورد را بشکند، با توجه به اینکه قیمت آن یک بار دیگر چقدر رشد کرده است.

اکنون، پس از مشاهده هجوم 1.89 درصدی در روز گذشته، با افزایش ارزش بازار از 553.72 میلیارد دلار و معامله 29.47 میلیارد دلار در روز، اکنون در قیمت 4715 دلار قرار دارد.

نمودار بایننس
منبع: CoinMarketCap

بایننس همچنین در حال گسترش نفوذ خود در سراسر بازار ارزهای دیجیتال است. بالاترین ارزش ثبت شده BNB در ابتدای می 2021، حدود 675 دلار بود. امروز، قیمت آن با رسیدن به ارزش قیمتی 642 دلاری، 2.35 درصد افزایش یافته است. سرمایه گذاران امیدوارند تا پایان سال شاهد شکوفایی BNB و فراتر رفتن از بالاترین سطح خود در اواسط سال باشند.

SOL چه چیزی برای ما دارد؟

در حالی که Solana (SOL) در ماه گذشته بهترین عملکرد خود را نداشته است و در پایان نوامبر به 185 دلار رسیده است، اکنون با شروع ماه جدید به طور پیوسته خود را به یک دیدگاه مناسب و مثبت رسانده است.

سرمایه گذاران می گویند که SOL به لطف راه حل های DeFi Solana پتانسیل دستیابی به چیزهای بزرگ را دارد. یک ماه زمان زیادی است تا سولانا عقل خود را جمع کند، قوی تر از همیشه برگردد و سال جدید را به روشی درست آغاز کند.

نمودار سولانا
منبع: CoinMarketCap

SOL در حال حاضر پس از مشاهده هجوم 6.33 درصدی امروز، 222.75 دلار است. با مشاهده هجوم عظیم 57.54 درصد، حجم معاملات آن به 3.39 میلیارد دلار در روز افزایش یافته است که به افزایش 6.99 درصدی ارزش بازار 68.30 میلیارد دلار کمک کرده است.

برای دسامبر چه انتظاری داریم؟

با شروع ماه پایانی 2021، سرمایه گذاران امیدوارند که در بازه زمانی 31 روزه، سکه های اصلی ما بتوانند قیمت های بالا و هجوم را ببینند تا نزولی را که در طول سال شاهد بودیم، جبران کنند.

به هر حال، آیا به موارد زیر در GREAT SHIB Burn توجه کرده اید؟

سوزاندن سکه ها چه معنایی می تواند داشته باشد؟ مکانیسم سوزاندن جدید برای ETH به عنوان یک ابزار کاهش تورم کاملاً مؤثر بوده است که نرخ تورم شبکه را کاهش داده است. اما برای SHIB، سوزاندن 99 درصد از 500 تریلیون هنوز کافی نیست. اگر حساب کنید، هنوز 5 تریلیون توکن برای شما باقی می ماند. فکر نکنید که تا پایان سال در حال ثروتمند شدن هستید. سالها طول خواهد کشید

ما امیدواریم که هر روز هر تغییر را مشاهده و مستند کنیم تا به سرمایه گذاران کمک کنیم تا تصمیم بگیرند که پول خود را در کجا خرج کنند. در زیر به ما بگویید که فکر می کنید در طول جهش نهایی امسال چه اتفاقی خواهد افتاد و اینکه آیا ارزهای مورد علاقه ما موفقیت یا کاهش ارزش خواهند داشت!