منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، بایننس، شیبا اینو ‒ پیش بینی صبح 30 نوامبر

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، بایننس، شیبا اینو ‒ پیش بینی صبح 30 نوامبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • ارزش بازار جهانی کریپتو بار دیگر به بالاترین حد خود یعنی 2.63 تریلیون دلار رسید.
  • بیت کوین نمودارهای سبز را نشان می دهد و با حفظ 58 هزار دلار ثبات نشان می دهد.
  • اتریوم پس از 7.05 درصد افزایش ارزش، 4.5 هزار دلار را در گرد و غبار باقی می گذارد.
  • بایننس کوین پس از افزایش 8.90 درصدی این هفته، شکاف بین خود و 680 دلار را کاهش می دهد.
  • SHIB پس از مشاهده افزایش ارزش پس از افزایش ارزش جهانی کریپتو، برترین برنده امروزی است.

بار دیگر، با افزایش قیمت‌ها و 4 ارز برتر ما، نمودارهای سبز رنگی را به نمایش می‌گذارند که به نظر می‌رسد سرمایه‌گذارانی را که انتظار نداشتند این روند بیش از یک روز یا بیشتر از یک روز ادامه یابد، شگفت‌زده کرده‌اند، یک بار دیگر شاهد یک استاندارد صعودی در بازار ارزهای دیجیتال هستیم. دو، مانند هفته گذشته.

با این حال، پس از اینکه ارزش بازار جهانی کریپتو از روز گذشته شاهد افزایش 3.05 درصدی بود و خود را به 2.63 تریلیون دلار رساند، این امید را در کنار آن افزایش داد که این بار، تأثیرات روند صعودی طولانی‌تر باقی بماند. بیت کوین همچنان 41.34 درصد بر بازار ارزهای دیجیتال تسلط دارد.و آلتکوین‌های اصلی سرعت خود را در افزایش قیمت‌های خود افزایش می‌دهند تا به عقب برسند.

این روند به سرمایه گذاران امیدوار شده است که ممکن است به استانداردهای قبلی ارزهای دیجیتال خود که تصور می شد سه ماه پیش عقب مانده بودند، بازگردیم. بیایید نگاهی به هجوم‌های مختلف ارزهای برترمان بیندازیم.

ارزش قیمت 60 هزار دلار در دسترس بیت کوین است؟

دو روز گذشته برای سرمایه گذاران بیت کوین خوشبخت بوده است، اما نه چندان برای خریداران بیت کوین زیرا قیمت ها یک بار دیگر افزایش می یابد. بیت کوین بار دیگر به سطح 58000 دلار رسیده است و سرمایه گذاران بازار را زیر نظر دارند تا اطمینان حاصل کنند که روند صعودی به 60 هزار دلار می رسد.

از این گذشته، با کاهش قیمت بیت کوین به 53500 دلار در هفته گذشته، امید از بین رفت. سرمایه گذاران به شدت شاهد افزایش قیمت بیت کوین و کاهش چند صد دلاری در هر ساعت یا بیشتر هستند. بیشتر پیش‌بینی‌کنندگان در تلاش هستند تا پیش‌بینی کنند که آیا بیت‌کوین می‌تواند نور 60 هزار دلار را در افق ببیند، اما همه چیز نامشخص است زیرا بیت‌کوین در قیمت 58200 دلار قرار دارد.

نمودار بیت کوین
منبع: CoinMarketCap

ارزش بازار آن 1.98 درصد افزایش داشته و به 1.097 تریلیون دلار رسیده است، در حالی که حجم معاملات آن در هر بیست و چهار ساعت 34.32 میلیارد دلار است.

سرمایه گذاران اتریوم و بایننس از اوج های جدید خوشحال هستند

اتریوم پس از مشاهده پایین ترین قیمت 3.9 هزار دلاری، ناگهان جهش کرد و خود را 308 دلار افزایش داد. پس از اینکه سرمایه گذاران فکر می کردند اتریوم خود را در حدود 4.3 هزار دلار ثابت نگه می دارد، اتریوم از 4.5 هزار دلار فراتر رفت، اما در عوض، قیمت اتریوم به 4615 دلار افزایش یافت.

نمودار اتریوم
منبع: CoinMarketCap

پس از بالاترین قیمت ناخالصی که در ابتدای ماه شاهد بودیم، سرانجام به نظر می رسد اتریوم هدف خود را برای شکستن رکوردهای سال خود در نظر گرفته است و بار دیگر به 4.8 هزار دلار می رسد. بزرگترین سوال ما این است که آیا ETH بالاتر و فراتر خواهد رفت تا از بالاترین سطح سالانه خود عبور کند؟ با حجم معاملات 22.39 میلیارد دلاری آن در روز گذشته، مطمئناً ممکن به نظر می رسد!

نمودار بایننس
منبع: CoinMarketCap

در مورد بایننس، سرمایه گذاران فکر می کنند که BNB در تلاش است تا به بالاترین حد نهایی خود یعنی 670 دلار نیز برسد. بایننس پس از مشاهده افزایش 1.63 درصدی، گامی بزرگ برای یک سکه با قیمت کمتر از یک هزار، ارزش خود را به 626 دلار رساند. معامله 4.063 میلیون BNB در روز، همه چیز به دنبال رتبه سوم است.

شیبا اینو بر دوج کوین برتری دارد؟

به نظر می رسد که در بیست و چهار ساعت گذشته، SHIB از حضور جهانی اخیر بهره برده و در حال شکوفایی بوده و شاهد دستاوردهای عظیمی در چند ساعت گذشته بوده است. چشم انداز دستاوردهای SHIB که به صورت ناشناس ایجاد شده و قرار است جانشین Dogecoin به عنوان ممکوین پیشرو باشد، سرمایه گذاران را در سراسر جهان سرگرم کرده است.

نمودار SHIB
منبع: CoinMarketCap

پس از نمایش 35.03 درصد سود در روز گذشته، SHIB پس از به دست آوردن محبوبیت در طول ماه گذشته، خود را به استاندارد بالاتری رساند. اگرچه قیمت آن 0.000052 دلار است که کمتر از Dogecoin است، اما تسلط آن بر بازار حاکم است زیرا در روز گذشته 8.95 میلیارد دلار معامله شد.

نتیجه

در روزهای آتی افق های بلندی را می بینیم. وسعت بازار کریپتو ما را به چیزهای بیشتری امیدوار می‌کند و ما را در لبه صندلی‌هایمان نگه می‌دارد، همانطور که پیش‌بینی می‌کنیم چه اتفاقی می‌افتد. برخی افراد همچنان به شک و تردید ادامه می دهند، در حالی که سود باعث شده است که دیگران به افزایش قیمت و رکوردشکنی امیدوارتر شوند.

شیبا اینو چه خبر، به زودی «محبوب‌ترین» memecoin خواهد شد؟ شرکت قهوه شیبا که در اوایل این ماه راه اندازی شد، انواع قهوه با برند SHIB را با قیمت اولیه 16.99 دلار به فروش می رساند. مشتریان می توانند قهوه خود را در SHIB خریداری کنند و سپس 10 درصد از درآمد شرکت به سمت سوزاندن SHIB هدایت می شود. در همین حال، نهنگ ها 42 درصد بیشتر اضافه کردند #شیباینو سکه به کیف پول خود در 24 ساعت گذشته. و حالا این:

سرمایه‌گذاران همچنان مراقب اخبار نزولی هستند، زیرا می‌دانند که بازار کریپتو تا چه حد دوقطبی است که استانداردهای خاصی را نشان می‌دهد که ورود به آن را هیجان‌انگیزتر می‌کند. آیا از این افت استفاده کردید؟ لطفا در نظرات خود در زیر به ما بگویید.