منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، آنکر، Livepeer – پیش بینی صبح 27 نوامبر

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، آنکر، Livepeer – پیش بینی صبح 27 نوامبر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • ارزش بازار جهانی 2.48 تریلیون دلار است که نسبت به دیروز 2.63 درصد افزایش داشته است.
  • ارزش بیت کوین تا 54.7 هزار دلار 0.85 درصد افزایش یافته است.
  • اتریوم به 4.1 هزار دلار بازگشت و نسبت به دیروز 4.04 درصد افزایش یافت.
  • Livepeer و Ankr به ترتیب 22.08% و 21.91% سود داشتند.

از شوک اخیر بازار ارزهای دیجیتال صبح دیروز به ما، به نظر می‌رسید سرمایه‌گذاران با این امید که ارزش بازار بزرگ‌ترین سکه‌هایشان بیش از آنچه قبلاً داشته‌اند کاهش نیابد، بی‌آرامی خوابیده‌اند. خوشبختانه برای سرمایه گذاران در سراسر جهان، سکه ها متوقف شده اند.

اکنون که نوسانات کاهش یافته است، نه ارزش زیادی کسب کرده و نه ارزش خود را از دست می دهد، به نظر می رسد تنها موردی که در بین سه رتبه برتر دارای رنگ سبز در نمودارهایشان است، سکه Binance (BNB) باشد. به نظر می رسد که جریان های ورودی اخیر کوتاه مدت بوده است زیرا سکه های اصلی به جایی که در هفته گذشته بودند بازگشته اند.

همین امر در مورد ارزش بازار جهانی کریپتو نیز صدق می‌کند، که به نظر می‌رسد دیروز ضربه بزرگی را متحمل شده است و سرمایه‌گذاران را پیش‌بینی می‌کند که آیا می‌تواند پس از سقوط از چنین ارتفاعی، جایگاه از دست رفته را به دست آورد یا خیر.

بیت کوین بدون امید به رسیدن به 60 هزار دلار؟

تحلیلگران از زمانی که تجدید حیات ناگهانی ارزش بیت کوین به تیتر خبرها تبدیل شد، به وجد آمدند، زیرا به نظر می رسید رویای عبور از 60 هزار دلار به شکوه سابق بیت کوین در واقعیت است. با این حال، قیام زیاد دوام نیاورد زیرا بیت کوین به جایی که در ابتدای هفته شروع شده بود، یعنی 54650 دلار، در زمان نگارش این مقاله بازگشت.

نمودار بیت کوین
منبع: CoinMarketCap

پس از کوچکترین افزایش 0.85 درصدی از پایین ترین سطح دیروز 53.5 هزار دلار، به نظر می رسد بیت کوین بار دیگر متوقف شده است. خوشبختانه قیمت آن به زیر 53000 دلار نزول نکرده است، اما برای رسیدن به بالاترین قیمت 55000 دلار نیز موفق نشده است.

ارزش بازار آن 1.02 تریلیون دلار است، در حالی که حجم معاملات آن در 24 ساعت 32.67 میلیارد دلار است. آیا بیت کوین در هفته آینده اوضاع را تغییر خواهد داد؟ تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که منتظر بمانیم تا ببینیم همه چیز چگونه پیش می‌رود.

اتریوم در همان قایق بیت کوین است

پس از اینکه دیروز به پایین‌ترین قیمت 3.9 هزار دلاری رسید، اتریوم ارزش از دست رفته خود را بازیافت و بار دیگر به بیش از 4000 دلار بازگشت. پس از افزایش 2.02 درصدی نسبت به دیروز، اکنون به 4130 دلار رسیده است و به نظر می رسد در وضعیت استراحت قرار دارد.

نمودار اتریوم
منبع: CoinMarketCap

اتریوم که آلتکوین پیشرو است، وزن زیادی بر دوش خود دارد تا بتواند جایگاه دوم را حفظ کند، بنابراین سرمایه گذاران خوشحال هستند که هنوز از مبارزه دست نکشیده و به زیر 3.9 هزار دلار نرفته است.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار آن در 489.88 میلیارد دلار متوقف شده است، در حالی که حجم معاملات آن پس از افت قابل توجه 24.54 درصدی، 19.39 میلیارد دلار است. این موضوع باعث نگرانی سرمایه گذاران در مورد کاهش مجدد ارزش آن شده است. با این حال، به نظر می رسد که هنوز هم برای حفظ ارزش خود تلاش زیادی می کند.

Ankr و Livepeer در میان برندگان برتر برای امروز

پس از پیشتازی قوی در کنار Storj دیروز، به نظر می‌رسد آنکر بیشترین سود را امروز داشته باشد زیرا از دیروز شاهد افزایش ارزش قابل توجهی در حدود 17.95 درصد بوده و از رتبه 92 به رتبه 85 صعود کرده است. ارزش آن هنوز زیر یک دلار، 0.178 دلار است، اما دستاوردهای آن نیرویی است که باید با آن حساب کرد.

نمودار آنکر
منبع: CoinMarketCap

Livepeer که یک پروتکل غیرمتمرکز برای پخش زنده ویدیو با توکن LPT خود است، در رتبه دوم فهرست برندگان برتر در میان 100 سکه برتر قرار دارد. ارزش بازار آن 64.60 دلار است که نسبت به دیروز 16.47 درصد افزایش داشته است.

افکار نهایی

مثل همیشه، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که دنیای دوقطبی ارزهای دیجیتال، همیشه در حال تغییر، همیشه نامطمئن، برای مدت طولانی بیکار بماند. راه‌هایی برای تغییر ساعت به ساعت روندها دارد و سرمایه‌گذاران را پایبند نگه می‌دارد.

بازار کریپتو شکلی از نشاط را در سرمایه گذاران به ارمغان می آورد. نوسانات دنیای رمزارز را هیجان زده می کند تا ببیند توکن های برتر ما در مرحله بعدی کدام مرحله را برمی دارند و روی اتفاقات بعدی شرط بندی می کنند.