منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD پس از یک روند صعودی پی در پی به 23.85 دلار افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD پس از یک روند صعودی پی در پی به 23.85 دلار افزایش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی است زیرا بازار برای خروج از الگوی مثلث نزولی آماده می شود. جفت AVAX/USD در حال حاضر با قیمت 23.85 دلار معامله می شود و با مقاومت 24.09 دلار مواجه است. اگر قیمت از این مقاومت خارج شود، می تواند تا سطح 25 دلار در 24 ساعت آینده افزایش یابد. AVAX/USD پشتیبانی را در 22.33 دلار یافت و شکستن به زیر این سطح می تواند منجر به فروش تا سطح 21.50 دلار شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای یک روز: با تشدید روند صعودی قیمت به 23.85 دلار افزایش می یابد.

نمودار 1 روزه تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که دارایی دیجیتال در یک روند صعودی قوی در بازار بوده و در 24 ساعت گذشته بیش از 3.19 درصد رشد داشته است. حجم 24 ساعته برای دارایی دیجیتال 664 میلیون دلار است و کل سرمایه بازار برای دارایی دیجیتال در حال حاضر 6.7 میلیارد دلار است. خرس‌ها در حال حاضر تلاش می‌کنند قیمت‌ها را پایین بیاورند، اما سطح مقاومت 24.09 دلار ثابت می‌شود که شکستن مهره‌ای سخت است.

تصویر 23
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای این جفت در حال حاضر روی 70.37 است و هیچ نشانه ای از ضعف در بازار نشان نمی دهد. اندیکاتور MACD برای این جفت در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و قیمت ها بسیار بالاتر از میانگین های متحرک معامله می شوند. MA 50 در حال حاضر 18.82 دلار است و MA 200 در حال حاضر 15.76 دلار است که نشانه روشنی است که گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

تحلیل AVAX/USD بر روی نمودار قیمت 4 ساعته: کانال موازی صعودی

نمودار 4 ساعته قیمت های آواکس نشان می دهد که دارایی دیجیتال یک کانال موازی صعودی تشکیل داده است و در حال حاضر در نزدیکی مرز بالایی کانال معامله می شود. قیمت ها اخیراً از سطح 24 دلار عبور کرده اند و اکنون با مقاومت 24.09 دلار روبرو هستند.

تصویر 24
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

گاوها پس از اینکه شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) یک متقاطع صعودی را پس از یک دوره طولانی تثبیت در بازار نشان داد، ظاهر شدند. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای این جفت در حال حاضر بالاتر از سطح 60 است که یک علامت صعودی است. MA50 به سمت MA200 حرکت می کند که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که رفتار ارز دیجیتال نشان می دهد که یک روند صعودی کامل با پتانسیل صعودی بیشتر دنبال می کند. خوشبختانه، بازار اخیراً تحت سلطه کامل صعودی قرار گرفته است، اما نشانه هایی از ثبات کامل را از سوی گاوها نشان می دهد. با تلاش گاوها برای هدف قرار دادن سطح 25.00 دلار، قیمت بالاتر رفته است. اندیکاتورهای فنی 24 ساعته و 4 ساعته همگی حاکی از دستاوردهای بیشتر در بازار هستند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.