منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD پس از یک دوره صعودی به 20.10 دلار افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD پس از یک دوره صعودی به 20.10 دلار افزایش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 148
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت های AVAX پس از یک روند صعودی در بازار به 20.10 دلار افزایش یافته است. دارایی دیجیتال در حال حاضر بالاتر از سطح 20 دلار معامله می شود و به نظر می رسد برای سودهای بیشتر در بازار آماده باشد. مقاومت برای دارایی دیجیتال در 20.16 دلار دیده می شود و اگر قیمت ها از این سطح بالاتر برود، می تواند سطح 21.50 دلار را در کوتاه مدت هدف قرار دهد. از جنبه نزولی، حمایت کلیدی از قیمت های AVAX در 17.83 دلار دیده می شود و شکستن زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت ها به سطح 15.00 دلار در کوتاه مدت شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن برای یک روز: قیمت های AVAX به نظر می رسد به بالای مقاومت 20.16 دلار می رسند.

نمودار 1 روزه تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که دارایی دیجیتال در یک روند صعودی قوی در بازار بوده و در 24 ساعت گذشته بیش از 10 درصد رشد داشته است. حجم 24 ساعته برای دارایی دیجیتال 695 میلیون دلار است و کل سرمایه بازار برای دارایی دیجیتال در حال حاضر 5.4 میلیارد دلار است. خرس‌ها در حال حاضر تلاش می‌کنند قیمت‌ها را پایین بیاورند، اما سطح مقاومت 20.16 دلار ثابت می‌شود که شکستن مهره‌ای سخت است.

تصویر 144
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای این جفت در حال حاضر روی 70.37 است و هیچ نشانه ای از ضعف در بازار نشان نمی دهد. اندیکاتور MACD برای این جفت در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و قیمت ها بسیار بالاتر از میانگین های متحرک معامله می شوند. MA 50 در حال حاضر 18.82 دلار است و MA 200 در حال حاضر 15.76 دلار است که نشانه روشنی است که گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

تحلیل AVAX/USD بر روی نمودار قیمت 4 ساعته: کانال موازی صعودی

نمودار 4 ساعته قیمت های آواکس نشان می دهد که دارایی دیجیتال یک کانال موازی صعودی تشکیل داده است و در حال حاضر در نزدیکی مرز بالایی کانال معامله می شود. قیمت‌ها اخیراً از سطح 20 دلار شکسته‌اند و اکنون با مقاومت 20.16 دلار روبرو هستند.

تصویر 145
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

گاوها پس از اینکه شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) یک متقاطع صعودی را پس از یک دوره طولانی تثبیت در بازار نشان داد، ظاهر شدند. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای این جفت در حال حاضر بالاتر از سطح 60 است که یک علامت صعودی است. MA50 به سمت MA200 حرکت می کند که یک علامت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که رفتار ارز دیجیتال نشان می دهد که یک روند صعودی کامل با پتانسیل صعودی بیشتر دنبال می کند. خوشبختانه، بازار اخیراً تحت سلطه کامل صعودی قرار گرفته است، اما نشانه هایی از ثبات کامل را از سوی گاوها نشان می دهد. با تلاش گاوها برای هدف قرار دادن سطح 21.00 دلار، قیمت بالاتر رفته است. اندیکاتورهای فنی 24 ساعته و 4 ساعته همگی حاکی از دستاوردهای بیشتر در بازار هستند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.