منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD پس از آزمایش خط پشتیبانی در 16.2 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD پس از آزمایش خط پشتیبانی در 16.2 دلار افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز یک روز نزولی برای تجزیه و تحلیل قیمت بهمن است زیرا قیمت از قیمت پایانی 18.47 دلاری دیروز به 16.79 دلار کاهش یافت. AVAX/USD امروز دستخوش نوسانات قابل توجهی شده است و جو کلی بازار را دنبال می کند.

COIN360 7
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

همانطور که در نقشه حرارتی کریپتو نشان داده شده است، امروز بازار به طور قابل توجهی نزولی است. خرس ها اتریوم را 8.68 درصد کاهش داده اند در حالی که بیت کوین 3.43 درصد کاهش یافته است. همه آلتکوین های دیگر همین مسیر را دنبال می کنند.

تحلیل قیمت بهمن 1 روزه
نمودار قیمت بهمن توسط TradingView

نمودار روزانه تحلیل قیمت بهمن چشم انداز جالبی به ما می دهد. می بینیم که بهمن در چند روز گذشته در محدوده ای معامله می شد. با این حال، در حال حاضر دقیقاً در یک خط حمایت قرار دارد که از آن قیمت در اوایل 13 بازگشته استهفتم جولای 2022.

اما آیا Avalanche دوباره به سمت بالا باز می‌گردد یا پایین‌تر از سطح پشتیبانی فرو خواهد رفت؟ خوب، حال کلی بازار در حال حاضر بسیار منفی است. RSI افت شدیدی را نشان می دهد و تجزیه و تحلیل MACD همچنین هیستوگرام هایی را که وارد منطقه قرمز می شوند نشان می دهد. بر اساس این شاخص‌ها، ممکن است بهمن آماده پایین آمدن باشد.

حرکت قیمت 24 ساعته بهمن: AVAX/USD به شدت بیش از حد فروخته می شود

تحلیل قیمت 1 ساعته بهمن
نمودار قیمت بهمن توسط TradingView

در حال حاضر، RSI نشان می دهد که AVAX/USD به شدت بیش از حد فروش است. خط RSI افت قابل توجهی را در سطح نشان می دهد، زیرا در حال حاضر در 20 قرار دارد. MACD نیز تصویری به همان اندازه منفی ارائه می دهد. این احتمال وجود دارد که Avalanche بیشتر سقوط کند و حتی ممکن است از خط حمایت قبلی عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت دقیقا 24 ساعت پیش در 18.33 دلار بسته شد. اکنون این قیمت به 16.8 دلار کاهش یافته است و انتظار می‌رود بیشتر کاهش یابد. در مجموع قیمت آن 8.87 درصد کاهش یافته است. همچنین کاهش مشابهی در ارزش بازار مشاهده شد که 8.88 درصد کاهش یافت. از سوی دیگر حجم معاملات آن نیز 82.56 درصد افزایش یافت.

تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن: حرکت نزولی بسیار قوی است

تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن
نمودار قیمت بهمن توسط TradingView

پس از رسیدن به خط حمایت در حدود 16.2 دلار، Avalanche به سرعت به 16.8 دلار بازگشت. با این حال، بهبودی جزئی بود. هنوز، به نظر می رسد که حرکت نزولی کاملاً از بین نرفته است و گاوها کاملاً خسته شده اند. احساسات کلی بازار تصویر بسیار منفی را برای تحلیل قیمت بهمن ترسیم می کند. بنابراین، ما می توانیم انتظار کاهش بیشتر را داشته باشیم.

درست مانند نمودارهای 1 روزه و 1 ساعته، اندیکاتورهای RSI و MACD در تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن در حال حاضر کاملا منفی هستند. RSI در حال حاضر در 23 است، که نشان می دهد بازار در این بازه به طور عمده فروش بیش از حد داشته است. به نظر می رسد خطوط MACD نیز برای یک کراس اوور آماده می شوند که خبر خوبی نیست.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

در حالی که امروز بازار کمی نامطمئن است، بدیهی است که حرکت نزولی در حال حاضر بر گاوها تسخیر شده است. با این حال، حمایت در مارک 16.2 دلار قوی به نظر می رسد. یک بار آن را در نمودار ساعتی دوباره آزمایش کرد و دوباره برگشت. با این حال، ممکن است در چند ساعت آینده آماده آزمایش مجدد باشد.

در حالی که منتظر بازیابی AVAD/USD هستید، لیست ما از برترین سکه های رمزنگاری Web3 را بخوانید.