منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD وارد یک منطقه صعودی قوی با 24.29 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD وارد یک منطقه صعودی قوی با 24.29 دلار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت های AVAX در 24 ساعت گذشته روند صعودی داشته اند. احساسات بازار همچنان صعودی است زیرا قیمت ها همچنان بالای 24.29 دلار باقی می مانند. قیمت های AVAX در چند ساعت گذشته اندکی کاهش یافته است، با این حال، جو کلی بازار همچنان صعودی است. قیمت ها در حال حاضر درست زیر سطح مقاومت 24.36 دلار معامله می شوند. سطوح پشتیبانی کلیدی که باید مراقب آن باشید 22.29 دلار است. شکستن زیر هر یک از این سطوح می تواند نشان دهنده تغییر در احساسات بازار باشد.

بازار دارایی‌های دیجیتال اخیراً در حال افت بوده است و سایر ارزهای دیجیتال اصلی به بالاترین سطح خود رسیده‌اند. قیمت های AVAX در چند روز گذشته در محدوده تنگ بین 22 تا 24 دلار گیر کرده اند زیرا حجم معاملات 24 ساعته در حال حاضر در 1943,131,012 دلار است. ارزش کل بازار در حال حاضر 6,895,132,586 دلار است زیرا دارایی دیجیتال در 30 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار باقی می ماند.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: شتاب صعودی افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که بازار از اوایل امروز در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا قیمت از 21.50 دلار به بالاترین سطح فعلی 24.37 دلار رسیده است. بازار در حال حاضر با مقاومت در سطح 24.36 دلار مواجه است. اگر قیمت بتواند از این سطح بالاتر برود، می تواند به سمت منطقه 25 دلار حرکت کند. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند از این سطح عبور کند، می‌تواند به سمت سطح حمایتی 22.29 دلار کاهش یابد.

تصویر 187
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: Tradingview

شاخص RSI بسیار بالاتر از سطح 70 باقی می ماند که نشان می دهد گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. اندیکاتور MACD در حال حاضر در یک حرکت صعودی قوی است زیرا خط MACD (آبی) بسیار بالاتر از خط سیگنال (قرمز) قرار دارد. باند بولینگر نیز به سمت بالا شکسته شده است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند.

تحلیل AVAX/USD بر روی نمودار قیمت 4 ساعته: کانال موازی صعودی

تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن نشان می دهد که بازار در 4 ساعت گذشته در یک کانال موازی صعودی بوده است. بازار اخیراً از این کانال خارج شد و به سمت صعودی رفت که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. خرس ها در حال حاضر در تلاش هستند تا قیمت ها را به کانال بازگردانند. اگر آنها موفق باشند، قیمت می تواند به سمت سطح حمایت 22.29 دلار کاهش یابد.

تصویر 186
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: Tradingview

MACD در نمودار 4 ساعته یک سیگنال ترکیبی می دهد زیرا خط MACD (آبی) و خط سیگنال (قرمز) به یکدیگر نزدیک هستند. اندیکاتور RSI در حال حاضر در سطح 63 قرار دارد که نشان می دهد بازار فضا برای حرکت بالاتر دارد. باند بولینگر در نمودار 4 ساعته بالاتر از کندل ها حرکت می کند که نشان می دهد بازار در حرکت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قرار دارد زیرا انتظار می رود قیمت در روزهای آینده افزایش یابد. حفظ این سطوح برای بازار دشوار خواهد بود، با این حال، احساسات کلی بازار صعودی است. تا زمانی که قیمت‌ها بالاتر از سطح پشتیبانی کلیدی 22.29 دلار باقی بمانند، می‌توان انتظار صعود بیشتر در قیمت‌های AVAX را داشت. شاخص های فنی به نفع گاو نر است، که نشان می دهد افزایش بیشتر در کوتاه مدت امکان پذیر است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.