منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD قیمت با پیش بینی منفی بازار به 21.31 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD قیمت با پیش بینی منفی بازار به 21.31 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که قیمت گذاری فعلی آن نزولی است. طی 24 ساعت گذشته، سکه بهمنی منفی شده و قیمت آن به آرامی در حال کاهش بوده است. پس از ناکامی در حفظ روند صعودی خود، قیمت AVAX دیروز به 21 دلار سقوط کرد و تا زمان نوشتن این مقاله به 21.31 دلار بازگشت که بیش از 2.95 درصد کاهش داشت. سطح پشتیبانی در 20.95 دلار است، که در صورت شکست بیشتر، توکن ممکن است حتی پایین‌تر بیاید، و مقاومت برای AVAX/USD 22.71 دلار است که می‌تواند آرامش موقتی را ارائه دهد. حجم معاملات 24 ساعته 664 میلیون دلار است که نسبت به دو هفته گذشته نسبتاً پایین است، در حالی که ارزش بازار در حال حاضر 6.7 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت یک روزه: AVAX به 21.31 دلار در بازار نزولی سقوط کرد.

تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که با مشاهده کاهش ارزش سکه، بازار در حال حاضر در روندی منفی قرار دارد. در ابتدای هفته، قیمت بازگشتی داشت، اما اکنون روند نزولی بیشتر شده است. خط روند کوتاه مدت در حال حاضر یک بار دیگر در حال کاهش است. در زمان نگارش این مقاله، نرخ مبادله AVAX/USD 2.95 درصد کاهش یافته و در 21.31 دلار قرار دارد.

تصویر 42
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 52.50 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. هیستوگرام همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز در محدوده منفی قرار دارد و نشان می دهد که قیمت سکه در حال کاهش است. بخش عمده ای از شاخص های فنی به یک روند نزولی اشاره می کنند. چند روز گذشته گروه های بولینگر گسترده ای داشته اند. در زمان انتشار، خط پایین این اندیکاتور پشتیبانی 13.2179 دلار را ارائه می دهد و حد بالایی آن سطح مقاومت را در 20.9653 دلار نشان می دهد.

نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/US: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که ارزش سکه در حال کاهش است زیرا قیمت در تمام طول روز در جهت نزولی حرکت کرده است. از آنجایی که قیمت بازار آواکس طی چند هفته گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است، وضعیت به نفع فروشندگان شروع شده است. با این حال، امروز کاهش قیمت داشت و به همین دلیل قیمت به 21.31 دلار کاهش یافت که 2.95 درصد نسبت به روز گذشته کاهش داشت.

تصویر 44
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

نوسانات همچنان برای توکن بالا است زیرا باندهای بولینگر گسترش می یابند، باند بالایی در 16.0936 دلار و باند پایینی در 12.6346 دلار است، که می تواند فشار بیشتری را به هر دو طرف با حرکت قیمت در این باندها ایجاد کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر 36.73 است که نشان می دهد ممکن است بازار بیش از حد فروش داشته باشد. این می تواند نشان دهنده این باشد که خرس ها بیش از حد خود را دراز کرده اند و امکان برگشت وجود دارد. همگرایی و واگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز نزولی است، زیرا خط MACD زیر خط سیگنال قرار دارد. این نشان می دهد که این روند احتمالاً در جهت نزولی ادامه خواهد داشت.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

در نتیجه، تحلیل قیمت بهمن به فشار فروش در نتیجه افت مداوم سکه کمک می کند. قیمت نسبت به روز گذشته به 21.31 دلار کاهش یافت زیرا خرس‌ها همچنان بازار را تحت کنترل داشتند. اگر سطح حمایت 20.95 دلار ثابت بماند، فشار نزولی ممکن است افزایش یابد و قیمت ها را بسیار پایین تر بکشاند. با این حال، اگر در هفته های بعد از سطح مقاومت 22.71 دلار فراتر رفت، خریداران ممکن است به دنبال نقطه ورود قیمت بالاتری باشند.