منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD در سقوط آزاد زیرا حمایت 20 دلاری متزلزل به نظر می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD در سقوط آزاد زیرا حمایت 20 دلاری متزلزل به نظر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن برای امروز نشان می دهد که بازار اخیراً روند صعودی را دنبال کرده است. پس از خارج شدن از الگوی مثلث نزولی، قیمت AVAX به 27.51 دلار افزایش یافت. با این حال، آنها مقاومت قوی در این سطح پیدا کردند و کمتر اصلاح کردند. پشتیبانی فوری از قیمت ها در 15 دلار است که کمتر از آن امکان کاهش بیشتر در بازار وجود دارد.

قیمت بهمن در حال حاضر 20.52 دلار معامله می شود و با مقاومت 22.51 دلار مواجه است. اگر قیمت ها از این سطح خارج شوند، احتمالاً به زودی افزایش خواهند یافت. شاخص RSI در نمودار 4 ساعته نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که نشان می دهد ممکن است قیمت ها به زودی کاهش یابد. با این حال، اندیکاتور MACD همچنان نزولی است که نشان می دهد خرس ها در کنترل بازار هستند. از این رو، به زودی می‌توان انتظار صعود بیشتر در جفت AVAX/USD را داشت.

تحلیل قیمت 1 روزه AVAX/USD: گاوها در کنترل هستند

نمودار قیمت یک روزه تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار طی چند روز گذشته روند نزولی را دنبال کرده است. قیمت ها در 15 دلار حمایت قوی پیدا کرده اند و از این سطح شروع به بازگشت کرده اند. با این حال، خرس ها همچنان کنترل بازار را در دست دارند زیرا سعی می کنند قیمت ها را پایین بیاورند.

مقاومت فوری برای بازار 24.12 دلار است که نزدیک به میانگین متحرک 21 روزه است. اگر قیمت ها از این سطح خارج شوند، احتمالا مقاومت بعدی را در 27.51 دلار آزمایش خواهند کرد.

avax usd 1d
منبع: TradingView

پس از خارج شدن از الگوی مثلث نزولی، قیمت AVAX به 27.51 دلار افزایش یافت. با این حال، آنها مقاومت قوی در این سطح پیدا کردند و آن را کمتر اصلاح کردند. پشتیبانی فوری از قیمت ها در 15 دلار است که کمتر از آن امکان کاهش بیشتر در بازار وجود دارد.

نمودار قیمت یک روزه تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار اخیراً روند صعودی را دنبال کرده است. پس از خارج شدن از الگوی مثلث نزولی، قیمت AVAX به 27.51 دلار افزایش یافت. با این حال، آنها مقاومت قوی در این سطح پیدا کردند و آن را کمتر اصلاح کردند. پشتیبانی فوری از قیمت ها در 15 دلار است که کمتر از آن امکان کاهش بیشتر در بازار وجود دارد.

اقدام قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: تحولات اخیر قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که جفت AVAX/USD یک الگوی پرچم صعودی، یک الگوی ادامه را تشکیل داده است. این نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند و قیمت ها احتمالاً به زودی افزایش خواهند یافت. هدف بعدی گاو نر 30 دلار خواهد بود که همچنین بالاترین قیمت تاریخ AVAX است.

avax usd 4h
منبع: TradingView

بازار در کوتاه مدت نزولی به نظر می رسد زیرا میانگین های متحرک 50 روزه و 200 روزه روند نزولی دارند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر زیر سطح 40 است، که نشان می‌دهد بازار بیش از حد فروخته شده است و ما می‌توانیم به‌زودی شاهد افزایش قیمتی باشیم. خط نشانگر MACD (آبی) بالای خط (قرمز) است که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

به طور خلاصه، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار اخیراً روند صعودی را دنبال کرده است. پس از خارج شدن از الگوی مثلث نزولی، قیمت AVAX به 27.51 دلار افزایش یافته است. با این حال، آنها مقاومت قوی در این سطح پیدا کردند و آن را کمتر اصلاح کردند. پشتیبانی فوری از قیمت ها در 15 دلار است که کمتر از آن امکان کاهش بیشتر در بازار وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.