منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD در حال آماده شدن برای آزمایش حمایت 16.5 دلاری دوباره با محو شدن حرکت صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD در حال آماده شدن برای آزمایش حمایت 16.5 دلاری دوباره با محو شدن حرکت صعودی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز یک روز صعودی برای تحلیل قیمت بهمن است زیرا قیمت آن پس از بسته شدن در 16.5 دلار دیروز به 17.88 دلار رسید. ظاهراً گاوها بالاخره به خرس‌هایی که در هفته گذشته بر بازار حکومت می‌کردند، رسیدند. اما مطمئناً این بدان معنا نیست که بهمن نمی تواند غوطه ور شود.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

بازار ارزهای دیجیتال امروز اندکی بهبود یافته است. اتریوم 6.54 درصد بهبود یافت، در حالی که بیت کوین 4.88 درصد بهبود یافت. به طور مشابه، سایر سکه های کریپتو نیز کمی افزایش یافته اند.

تحلیل قیمت بهمن 1 روزه
نمودار قیمت بهمن توسط TradingView

می بینیم که بهمن طی چند روز گذشته اوج و پایین تر را کاهش داده است. بنابراین، درست نیست که بگوییم روزهای نزولی آن به پایان رسیده است. بعد از اینکه خرس ها امروز خسته شدند، شاهد بهبودی جزئی هستیم.

با این حال، احساس نزولی هنوز در بازار بسیار زنده است. RSI امروز با روندی صعودی به عدد 41 رسید. در عین حال، هیستوگرام های MACD هنوز قرمز هستند اما بهبود جزئی را نشان می دهند.

بهمن حرکت قیمت 24 ساعته

تحلیل قیمت 1 ساعته بهمن
نمودار قیمت بهمن توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت 1 ساعته بهمن نشان می دهد که قیمت دیروز در 16.6 دلار بسته شد. در حال حاضر با قیمت 17.7 دلار معامله می شود. مهم است که توجه داشته باشید که این ممکن است فقط یک افزایش موقت باشد زیرا بازار همچنان دارای احساسات منفی است. بنابراین، پس از بهبودی جزئی، ممکن است بهمن در حال آماده شدن برای غوطه ور شدن مجدد باشد.

شاخص MACD نشان می دهد که بهمن امروز به طور قابل توجهی دچار نوسانات شده است. در چند سال آینده، قیمت آن ممکن است دوباره سقوط کند زیرا حرکت صعودی به آرامی در حال ناپدید شدن است. در همان زمان، RSI نشان می دهد که Avalanche در این مرحله کاملاً بیش از حد خرید است. این نشانه دیگری است که چند ساعت آینده نزولی خواهد بود.

در مجموع، بهمن 6.8 درصد افزایش داشته است. حجم معاملات آن 33.81 درصد کاهش یافت، در حالی که ارزش بازار 6.98 درصد افزایش یافت. حمایت آن اکنون در حدود 16.5 دلار تعیین شده است و انتظار می رود مقاومت گسترده تا 18 دلار باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن: آماده شدن برای آزمایش مجدد پشتیبانی

تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن
نمودار قیمت بهمن توسط TradingView

به نظر می رسد Avalanche در حال آماده شدن برای آزمایش مجدد پشتیبانی در حدود 16.5 دلار است. در حال حاضر، مقاومت حدود 18 دلار تعیین شده است. تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن افزایش کلی در حرکت صعودی را نشان می دهد. با این حال، در کوتاه مدت، بدیهی است که حرکت به آرامی در حال کاهش است.

بهمن ممکن است برای عبور از محدوده 18 تا 18.5 دلار تلاش کند و در آن نقطه می توان مقاومت گسترده ای را انتظار داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

در حال حاضر، هدف بعدی برای Avalanche 18 دلار است. با این حال، بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بهمن، بدیهی است که حرکت صعودی به آرامی در کوتاه مدت از بین می رود. نمودارهای بازه های طولانی تر هنوز به نتیجه نرسیده اند. بنابراین، برای چند ساعت آینده، آوالانچ ممکن است به معامله در یک محدوده ادامه دهد، پس از آن می تواند بر اساس احساسات کلی بازار به هر جهت حرکت کند. در حال حاضر، بازار کریپتو بسیار نامطمئن به نظر می رسد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.