منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD در حال آماده شدن برای آزمایش مجدد پشتیبانی با قیمت 12.01 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD در حال آماده شدن برای آزمایش مجدد پشتیبانی با قیمت 12.01 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار ارزهای دیجیتال امروز احساسات بسیار متفاوتی دارد. با این حال، به نظر می‌رسد که تحلیل قیمت بهمن برای نزولی بیشتر آماده می‌شود. بهمن برای یک روز دیگر به طور مداوم نزولی است، زیرا قیمت آن پس از بسته شدن در 13.06 دلار دیروز به 12.78 دلار کاهش یافت.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نقشه حرارتی ارز دیجیتال ما نشان می دهد که قیمت بیت کوین اندکی 0.54 درصد افزایش یافته است. با این حال، بقیه بازار از جمله اتریوم هنوز به عقب نرسیده اند و همچنان کاهش 0.11 درصدی را حفظ می کنند. سایر آلتکوین ها همگی قرمز هستند و این نشان می دهد که خرس ها بازار را در دست گرفته اند.

تحلیل قیمت بهمن 1 روزه
نمودار قیمت بهمن توسط TradingView

نمودار تحلیل قیمت 1 روزه بهمن به ما نگاهی کلی به عملکرد این سکه در چند ماه گذشته می دهد. به ویژه، هفته قبل برای Avalanche به شدت نزولی بود، زیرا قیمت آن مستقیماً به 12.01 دلار رسید قبل از اینکه در این مرحله پشتیبانی پیدا کند. سپس این پشتیبانی در این هفته مورد آزمایش قرار گرفت و Avalanche پس از آن مجدداً کوچک شد.

اکنون به نظر می رسد که Avalanche در حال آماده شدن برای آزمایش مجدد پشتیبانی است. با دیدن شرایط بازار، احتمال پایین آمدن بهمن بسیار زیاد است. خرس ها در حالی که گاوها در تلاش برای رسیدن به عقب هستند، شتاب بیشتری می گیرند.

بهمن حرکت قیمت 24 ساعته

تحلیل قیمت 1 ساعته بهمن
نمودار قیمت بهمن توسط TradingView

در 24 ساعت گذشته، بهمن بیشتر در محدوده ای معامله می شد. با این حال، اکنون خرس‌ها شروع به کشیدن بیشتر آن به سمت پایین کرده‌اند. خط RSI به تازگی پس از لمس 30 بهبود یافته است. در حال حاضر، در 35 نشسته است که نشان می دهد بازار هنوز کمی بیش از حد فروش است.

تحلیل قیمت ساعتی بهمن مقداری بهبود را نشان می دهد. با این حال، شاخص ها تغییر قابل توجهی در حرکت نشان نمی دهند. بنابراین، این احتمال وجود دارد که بهمن در چند ساعت آینده بیشتر به سمت نزول حرکت کند.

به طور کلی، ارزش بازار آوالانچ در 24 ساعت گذشته 0.42 درصد کاهش یافته است در حالی که حجم معاملات آن 13.45 درصد کاهش یافته است. بنابراین، در حال حاضر دارای رتبه بازار # 19 است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن: آیا AVAX بیشتر کاهش می یابد؟

تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن
نمودار قیمت بهمن توسط TradingView

بله، این احتمال وجود دارد که بهمن در چند ساعت آینده بیشتر کاهش یابد. اندیکاتور MACD در تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن، کاهش تصاعدی در قدرت هیستوگرام های سبز را نشان می دهد. خط RSI تا حدودی متعادل است، اما خرس ها قدرت بیشتری دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

به طور کلی، تحلیل قیمت بهمن امروز چندان مثبت نیست و گاوها به آرامی ضرر می کنند. به نظر می رسد شتاب نزولی در حال افزایش است، که می تواند باعث شود Avalanche حمایتی که اخیراً پیدا شده در سطح 12.01 دلار دوباره آزمایش کند.

سرمایه گذارانی که به دنبال سودهای سریع هستند ممکن است بخواهند در حال حاضر از خرید بهمن خودداری کنند. با این حال، آینده بلند مدت Avalanche داستانی کاملا متفاوت است. کسانی که محکومیت های طولانی مدت دارند باید DCA (متوسط ​​هزینه-دلار) و از بازار نزولی فعلی بهره ببرند.

آیا می خواهید در مورد آنچه که آلتکوین های دیگر در حال توسعه هستند بیشتر بدانید؟ پیش بینی قیمت ما برای Gala، Filecoin و Cardano را بررسی کنید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.