منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX / USD تحت یک طلسم نزولی قرار دارد، زیرا قیمت تا سطح 16.10 دلار کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX / USD تحت یک طلسم نزولی قرار دارد، زیرا قیمت تا سطح 16.10 دلار کاهش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن امروز به نفع خرس‌ها است زیرا بازار شاهد کاهش قیمت تا سطح 16.10 دلار بوده است. با این حال، به نظر می رسد برخی از فشارهای خرید وجود داشته باشد، زیرا بازار تلاش می کند تا دوباره روند صعودی را طی کند. مقاومت فوری در 16.60 دلار مشاهده می شود، اگر بازار بتواند بالاتر از این سطح بسته شود، صعود بیشتر ممکن است. از جنبه نزولی، پشتیبانی در 15.85 دلار قرار دارد، شکست زیر این سطح ممکن است باعث شود AVAX/USD علامت 15.50 دلار را مجدداً آزمایش کند.

بازار دارایی های دیجیتال در 24 ساعت گذشته تحت فشار فروش زیادی بوده است، زیرا اکثر دارایی ها بیش از 2٪ کاهش یافته اند. با این حال، Avalanche (AVAX) یکی از معدود دارایی های دیجیتالی است که تغییر قیمت قابل توجهی ندارد و در حال حاضر با قیمت 16.10 دلار معامله می شود. کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته 0.65 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر درست زیر سطح مقاومت 16.30 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته به 345,410,342 دلار کاهش یافته است و ارزش بازار اکنون به 4,546,810,277 دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت یک روزه: بازار AVAX احتمالاً کاهش بیشتری خواهد داشت

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که با عبور SMA 50 روزه از SMA 200 روزه، بازار شاهد یک تقاطع نزولی بوده است. این نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی بلندمدت قرار دارد و احتمالاً به کاهش بیشتر ادامه خواهد داد.

تصویر 14
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 37.75 قرار دارد و همچنین رو به پایین است که نشان می دهد بازار در حال حاضر بیش از حد فروش است و ممکن است در آینده نزدیک شاهد فشار خرید باشد. نشانگر واگرایی همگرایی میانگین متحرک در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. جفت AVAX/USD احتمالاً به کاهش بیشتر ادامه خواهد داد زیرا بازار تحت فشار نزولی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: نوسان نزولی AVAX/USD قیمت را به 16.10 دلار کاهش می دهد.

نمودار 4 ساعته برای AVAX/USD نشان می دهد که با کاهش قیمت از سطح 17.50 دلار به سطح فعلی 16.10 دلار، بازار شاهد نوسان نزولی بوده است. بازار در حال حاضر با مقاومت در سطح 16.60 دلار مواجه است و پشتیبانی در نمودار 4 ساعته در 15.85 دلار مشاهده می شود. بازار در چند روز گذشته از یک خط روند نزولی پیروی می کرد که امروز با تلاش بازار برای بازگشت به سمت بالا شکسته شده است. .

تصویر 15
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

اندیکاتور 4 ساعته RSI در حال حرکت به زیر سطح 50 است و در حال حاضر روی 41.37 قرار دارد که نشان می دهد بازار بیش از حد فروش است و ممکن است در آینده نزدیک شاهد فشار خرید باشد. اندیکاتور MACD در حال حاضر زیر خط سیگنال معامله می شود زیرا هیستوگرام در حال حرکت به زیر سطوح 0 دیده می شود. SMA 50 (میانگین متحرک ساده) در حال حاضر زیر 200 SMA است که نشان می دهد بازار در یک روند نزولی بلندمدت قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که این گزارش در زمان نگارش به نفع خرس ها است. بسیاری از نشانه های فنی نیز نزولی هستند و حرکت قیمت در حال حاضر رو به کاهش است. بازار احتمالاً کاهش بیشتری خواهد داشت زیرا تحت فشار نزولی قرار دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.