منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD به طور بالقوه می تواند به کمتر از 15 دلار برسد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD به طور بالقوه می تواند به کمتر از 15 دلار برسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن پس از سه روز متوالی صعودی بین 12، امروز احساسات بسیار نزولی دارد.هفتم و 14هفتم مارس، 2023. با این حال، هنوز مقاومت اصلی در حدود 21 دلار را که در 21 لمس کرد، دوباره آزمایش نکرده است.خیابان فوریه 2023.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

وضعیت کلی بازار کریپتوکارنسی را می توان از روی نقشه حرارتی کریپتو در بالا تخمین زد. تمام سکه ها در منطقه قرمز با اتریوم با کاهش 2.43 درصدی قابل مشاهده هستند. در همان زمان، بیت کوین حدود 0.67 درصد کاهش یافته است.

تحلیل قیمت بهمن 1 روزه
نمودار بهمن توسط TradingView

RSI در تحلیل قیمت یک روزه بهمن کاملا متعادل به نظر می رسد. از این رو در چند ساعت آینده احتمال اصلاح بازار وجود ندارد. به دلیل عدم وجود حرکت صعودی، بازار بیشتر به سمت نزولی متمایل شده است.

بهمن حرکت قیمت 24 ساعته

دقیقا 24 ساعت پیش، Avalanche با قیمت 17 دلار بسته می شد. با این حال، قیمت فعلی آن 15.81 دلار است. بنابراین، بازار کاهش محسوسی در قیمت داشته است. به همین ترتیب، ارزش بازار بهمن به طور کلی 7.19 درصد کاهش یافته است. حجم 24 ساعته نیز 26.84 درصد کاهش یافته است. این باعث می شود نسبت حجم 24 ساعته به ارزش بازار آوالانچ به 0.0602 برسد.

تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن

تحلیل قیمت 4 ساعته بهمن
نمودار بهمن توسط TradingView

بر اساس تحلیل 4 ساعته قیمت بهمن، بازار همچنان پتانسیل بیشتری برای حرکت به سمت نزول دارد. مقاومت محلی حدود 17.9 دلار ثبت شده است و در حال حاضر بازار در حدود 15.7 دلار است که سطح حمایت است. پس از لمس این سطح حمایت، بهمن کمی به سمت بالا برگشته است. با این حال، مشخص نیست که آیا این سطح را حفظ خواهد کرد یا در نهایت پایین تر خواهد رفت.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

در حال حاضر، به نظر می رسد که Avalanche هنوز پتانسیلی برای کاهش بیشتر دارد. سطح پشتیبانی اصلی بعدی برای Avalanche حدود 14 دلار خواهد بود. با توجه به عدم اطمینان زیاد در بازار، ممکن است این زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در Avalanche برای هر گونه سود کوتاه مدت نباشد. با این حال، برای بلندمدت، خواندن پیش‌بینی دقیق قیمت بهمن را پیشنهاد می‌کنیم.