منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD به دنبال یک روند صعودی به 13.68 دلار افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD به دنبال یک روند صعودی به 13.68 دلار افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که ارز دیجیتال پس از یک روند صعودی قوی به 13.68 دلار افزایش یافته است. افزایش قیمت احتمالاً نتیجه افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران و معامله گران و همچنین شرایط مثبت بازار است. AVAX/USD در 24 ساعت گذشته 2.16 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده حرکت صعودی قوی برای سکه است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: با رسیدن آلت کوین به 13.69 دلار، گاوها به افزایش قیمت ها ادامه می دهند.

تجزیه و تحلیل بازار 1 روزه بهمن نشان می دهد که قیمت ها از ابتدای روز افزایش یافته است و در حال حاضر در 13.86 دلار قرار دارد. چند روزی است که قیمت‌های بهمن بین 13.32 تا 13.86 دلار است زیرا گاوها و خرس‌ها برای قدرت در بازار بحث می‌کنند. اگر حرکت صعودی ادامه یابد، احتمالاً در روزهای آینده شاهد پیشرفت بیشتری خواهیم بود. حجم معاملات 24 ساعته به بیش از 4.244 میلیون دلار افزایش یافته است که نشان دهنده علاقه سرمایه گذاران رو به رشد به این سکه با ارزش بازار 163 میلیون دلار است.

تصویر 59
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه در حال حاضر ثابت است، اما میانگین متحرک 200 روزه همچنان در حال افزایش است. این نشان می دهد که روند بلندمدت همچنان صعودی است. RSI زیر 41.92 است، که به این معنی است که قبل از خرید بیش از حد، فضایی برای رشد بازار وجود دارد. در حال حاضر، خط MACD بالای خط سیگنال قرار دارد. این نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت 4 ساعته: ارزش معاملات فعلی برای AAVE/USD 13.32 دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته بهمن نشان می دهد که بازار یک کانال موازی صعودی تشکیل داده و در مرز بالایی معامله می شود. قیمت ها اخیراً از الگوی مثلث متقارن خارج شده اند که معمولاً صعودی است. ممکن است بازار قبل از از سرگیری حرکت صعودی خود به سطح 13.32 دلار بازگردد. با این حال، اگر قیمت ها به زیر 13.32 دلار سقوط کنند، این یک نشانه نزولی خواهد بود و کنترل بازار می تواند به خرس ها منتقل شود.

تصویر 58
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

RSI اخیر در بازارهای 4 ساعته نشان می دهد که ممکن است اصلاح لازم باشد، زیرا در حال حاضر در منطقه اشباع خرید در 61.97 قرار دارد. نشانگر خط MACD این ادعا را تأیید می کند، زیرا بالاتر از خط سیگنال قرار دارد و شتاب را از دست می دهد، اگرچه هنوز در یک روند صعودی قوی است. علاوه بر این، هر دو میانگین متحرک 50 و 200 به طور پیوسته در حال افزایش هستند – فقط کمتر از قبل – که نشان می دهد اگرچه روند کوتاه مدت چندان صعودی نیست، بر اساس این موارد، واژگونی روند بلندمدت کاملا بعید به نظر می رسد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار روند صعودی را تجربه می کند و انتظار می رود قیمت ها در روزهای آینده افزایش بیشتری پیدا کنند. اگرچه ممکن است حفظ این سطوح برای بازار دشوار باشد، احساسات کلی همچنان صعودی است. شاخص های فنی از رشد صعودی بیشتر در کوتاه مدت حمایت می کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.