منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD برای 24 ساعت آینده صعودی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت آوالانس امروز صعودی است زیرا بازار برای خروج از الگوی مثلث نزولی آماده می شود. جفت AVAX/USD در حال حاضر با قیمت 22.94 دلار معامله می شود و با مقاومت 23.36 دلار مواجه است. اگر قیمت از این مقاومت خارج شود، می تواند تا 24.00 دلار در 24 ساعت آینده افزایش یابد. AVAX/USD پشتیبانی را در 22.25 دلار پیدا کرد و از آن زمان به سمت اصلاح حرکت کرده است، که باید امروز ادامه یابد. دیروز شاهد کاهش قیمت بیت کوین بودیم که باعث فروش در بازار آلت کوین شد. با این حال، Avalanche خود را حفظ کرده و اکنون در حال آماده شدن برای شکست است.

تصویر 86
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

دارایی دیجیتال در حال حاضر در یک الگوی مثلث نزولی است که یک الگوی معکوس نزولی است. این به این معنی است که بازار احتمالاً پس از شکست به سمت پایین حرکت می کند. با این حال، قیمت در 22.25 دلار حمایت پیدا کرد و شروع به حرکت بالاتر کرد. ارزش بازار در حجم تعدیل شده 24 ساعته 368 میلیون دلار و ارزش کل بازار 2.8 میلیارد دلار است. در حالی که توکن در جایگاه 39 در CoinMarketCap قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار قیمت یک روزه: پشتیبانی از جفت AVAX/USD با قیمت 22.25 دلار وجود دارد.

نمودار یک روزه تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار طی چند روز گذشته در یک الگوی مثلث نزولی قرار داشته است. قیمت در حال حاضر 22.94 دلار معامله می شود و پشتیبانی تعدیل شده 24 ساعته در 22.25 دلار قرار دارد. بازار احتمالاً در 24 ساعت آینده به حرکت صعودی خود ادامه خواهد داد و از الگوی مثلث نزولی خارج خواهد شد.

تصویر 87
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

نوسانات در حال حاضر زیاد است اما با همگرا شدن باندهای بولینگر به آرامی در حال کاهش است. میانگین میانگین این اندیکاتور در 22.50 دلار بالاتر از سطح قیمت قرار دارد، در حالی که حد بالای اندیکاتور در 23.10 دلار مقاومتی را برای بازار ایجاد می کند. اندیکاتور RSI در سطح 54.83 قرار دارد و به آرامی به سمت منطقه بیش از حد خرید حرکت می کند که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و در حال افزایش است، که نشان می‌دهد بازار حرکت بالاتری را دارد.

نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD: گاوهای نر با هدف بعدی 23 دلار هستند

تصویر 88
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در بازه زمانی 4 ساعته در حال حاضر در یک روند صعودی است و در سطح 22.25 دلار پشتیبانی شده است. بازار احتمالاً در چند ساعت آینده به حرکت صعودی خود ادامه می دهد و سطح 23.00 دلار را هدف قرار می دهد. باندهای بولینگر همگرا شده اند که نشان می دهد نوسانات در بازار در حال کاهش است. شاخص RSI بالاتر از سطح 50 نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند. خط آبی نشانگر MACD بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می‌دهد بازار در چند ساعت آینده حرکت بالاتری دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

تحلیل قیمت بهمن برای امروز به شدت صعودی است زیرا تابع قیمت با سرعت خوبی در حال بهبود است. با این حال، قیمت سکه همچنان نسبتاً در سمت پایین است، اما روند تغییر کرده است و حرکت صعودی قوی است، که با جهت قیمت در چهار ساعت گذشته نیز ثابت می شود. بنابراین ما انتظار داریم که AVAX/USD به روند صعودی خود ادامه دهد تا مقاومت موجود در 23.36 دلار را در ساعات آینده به چالش بکشد. از سوی دیگر، گاوها ممکن است خسته شوند و سکه ممکن است برای چند ساعت شروع به تصحیح کند و دوباره به سمت بالا ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.