منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD با بازگشت قیمت به 28.00 دلار، بهبود صعودی را گزارش می‌کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD با بازگشت قیمت به 28.00 دلار، بهبود صعودی را گزارش می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که این ارز دیجیتال پس از یک دوره تثبیت در حال حاضر در یک روند صعودی قوی قرار دارد. جفت AVAX/USD در 24 ساعت گذشته بیش از 1.00 درصد افزایش یافته است و در زمان انتشار با قیمت 28.00 دلار معامله می شود. گاوها از ابتدای امروز کنترل بازار را در دست داشتند و قیمت را از سطح 27 دلار به سطح فعلی رساندند. سطوح مقاومتی که باید مراقب آن باشید 28.11 دلار و سطوح حمایت در 27.17 دلار هستند. ارزش بازار این ارز دیجیتال در حال حاضر 7.9 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 414 میلیون دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD: شتاب صعودی افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه بهمن نشان می دهد که بازار در وضعیت صعودی قرار داشته است زیرا به نظر می رسد به سطح 28.00 دلار بازگردد. انتظار می‌رود جفت AVAX/USD در سطح حمایت 27.17 دلار علاقه خرید بالایی به خود نشان دهد. خرس ها به دنبال پایین آوردن قیمت به سطح 26.00 دلار هستند تا در آنجا کنترل بازار را در دست بگیرند. گاوها به دنبال استفاده از هرگونه ضعف در بازار و بالا بردن قیمت تا سطح مقاومت 28.11 دلار هستند.

تصویر 145
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: TradingView

گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند و به دنبال افزایش قیمت هستند زیرا شاخص واگرایی میانگین متحرک در نمودار 1 روزه شروع به حرکت از خط صفر کرده است. این نشان می دهد که بازار در حالت صعودی قرار دارد و گاوها در حال افزایش قدرت هستند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 59.98 قرار دارد که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. میانگین متحرک ساده 50 روزه در حال حاضر 25.15 دلار و میانگین متحرک 200 روزه 22.65 دلار است. اینها نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت بسیار بالاتر از هر دو میانگین متحرک معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن در نمودار 4 ساعته: AVAX/USD ارزش فوق العاده ای به دست می آورد

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت از سطح 28 دلار بالاتر رفته است. سکه در حال شکل گیری اوج های بالاتر و پایین تر بوده است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. بازار در 4 ساعت گذشته با قیمت 28.00 دلار معامله می‌شود و انتظار می‌رود با حفظ کنترل گاوها، به روند صعودی خود ادامه دهد.

تصویر 146
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته همچنین نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت بسیار بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه و میانگین متحرک 200 روزه است. انتظار می رود که بازار اندیکاتور MACD را به سمت خط صفر حرکت دهد که نشان دهنده افزایش حرکت صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 63.10 قرار دارد و انتظار می رود با افزایش قدرت گاوها به سمت بالاتر حرکت کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد و احتمالاً به حرکت بالاتر ادامه خواهد داد. سطوح مقاومتی که باید مراقب آن باشید 28.11 دلار است و شکستن این سطح می تواند قیمت را به سطح 30 دلار برساند. سطوح پشتیبانی در 27.17 دلار است و شکستن زیر این سطح می تواند قیمت را به سطح 26 دلار برساند و حتی ممکن است در کوتاه مدت تا 25 دلار افزایش یابد. شاخص های فنی همگی از فرصت خرید خبر می دهند و انتظار می رود بازار در کوتاه مدت به روند صعودی خود ادامه دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.