منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD ارزش فوق العاده ای را در 20.83 دلار از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX/USD ارزش فوق العاده ای را در 20.83 دلار از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار AVAX/USD امروز پس از از دست دادن ارزش زیادی نزولی بوده است. بازار با 21.77 دلار باز شد و قبل از شروع ریزش تا 22.35 دلار معامله شد. حمایت از بازار 20.45 دلار است و اگر بازار بتواند بالاتر از این سطح بماند، ممکن است دوباره شروع به افزایش کند. با این حال، اگر بازار به زیر این سطح حمایت سقوط کند، ممکن است به 19.50 دلار سقوط کند.

مقاومت برای بازار در 22.35 دلار وجود دارد و اگر بازار بتواند از این سطح عبور کند، ممکن است تا 23.50 دلار افزایش یابد. AVAX/USD در 24 ساعت گذشته 6.31 درصد کاهش داشته است و در حال حاضر با قیمت 20.83 دلار معامله می شود. حجم معاملات این بازار در 24 ساعت گذشته 486 میلیون دلار بوده است و ارزش بازار 5.9 میلیارد دلار است.

نمودار قیمت 24 ساعته AVAX/USD: روند نزولی ادامه دارد

نمودار قیمت روزانه تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که بازار از روز گذشته در روند نزولی قرار گرفته است. بازار امروز به پایین ترین سطح 20.83 دلار سقوط کرد و در حال حاضر نزدیک به این سطح معامله می شود. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً در کوتاه مدت بازار را پایین تر می کشند. گاوها برای اینکه کنترل بازار را در دست بگیرند باید یک بازگشت قوی داشته باشند.

تصویر 273
نمودار قیمت 1 روزه AVAX/USD منبع: Tradingview

RSI برای بازار AVAX/USD در حال حاضر 33.03 است که نشان دهنده فروش بیش از حد بازار است. اگر RSI بتواند به بالای 50.00 بازگردد، ممکن است بازار شروع به افزایش کند. با این حال، اگر RSI به زیر 30.00 برسد، ممکن است بازار به 18.00 دلار سقوط کند. MACD برای بازار AVAX/USD در حال حاضر در محدوده نزولی قرار دارد و احتمالاً در کوتاه مدت در قلمرو نزولی باقی خواهد ماند. باندهای بولینگر نشان می‌دهند که بازار بیش از حد فروخته شده است و اگر بتواند به بالای باندهای بولینگر میانی برود، ممکن است شروع به رشد کند.

نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD: AVAX/USD در 20.83 دلار دچار کاهش ارزش شد.

تحلیل قیمت ساعتی بهمن نشان می دهد که بازار از دیروز از یک الگوی کانال نزولی پیروی می کند. بازار امروز به زیر این کانال شکست و به پایین ترین سطح 20.83 دلار سقوط کرد. بازار در حال حاضر نزدیک به این سطح معامله می شود و اگر بازار بتواند بالای 20.83 دلار بماند، ممکن است دوباره شروع به افزایش کند. با این حال، اگر بازار به زیر این سطح برسد، ممکن است به 19.80 دلار سقوط کند.

تصویر 272
نمودار قیمت 4 ساعته AVAX/USD منبع: Tradingview

اندیکاتورهای فنی 4 ساعته در حال حاضر نزولی هستند زیرا باند بولینگر در حال حاضر زیر باند بولینگر میانی است که نشان می دهد بازار نزولی است. میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) زیر خط صفر است که نشان می دهد بازار در حال حاضر نزولی است. شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر سطح 50 است که نشان می دهد بازار در حال حاضر بیش از حد فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بهمن

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت بهمن نشان می دهد که به نظر می رسد بازار به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا قیمت ها به دنبال حمایت در سطح 20.45 دلار هستند. به نظر می رسد که بازار به روند نزولی خود ادامه دهد زیرا نشانه های فنی حاکی از نزولی است. سکه برای ماندن در بازار تلاش می کند تا به 20.83 دلار سقوط کند. به سرمایه گذاران توصیه می شود که سرمایه گذاری های خود را حفظ کنند زیرا به نظر می رسد بازار در آینده نزدیک بهبود یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.