منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX 73.5 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی آزمایش می کند، آماده برای یک حرکت سریع بالاتر؟

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX 73.5 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی آزمایش می کند، آماده برای یک حرکت سریع بالاتر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی است.
  • AVAX/USD مجدداً 73.5 دلار پشتیبانی پیدا کرد.
  • AVAX آماده حرکت مجدد است.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن امروز صعودی است زیرا دیروز 73.5 دلار مانع از نزول بیشتر شد که منجر به کندی معاملات امروز صبح بالای سطح حمایت شد. به احتمال زیاد امروز شاهد افزایش قیمت AVAX/USD خواهیم بود و قیمت 81 دلاری برای شکستن خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX 73.5 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی آزمایش می کند، آماده برای یک حرکت سریع بالاتر؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته شاهد یک بازده نزولی بوده است. بیت کوین 1.76 درصد و اتریوم 1.42 درصد از دست دادند. در همین حال، شیبا اینو (SHIB) با افزایش بیش از 18.5 درصد بالاترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت بهمن در 24 ساعت گذشته: بهمن پس از تشکیل دو برابری در روز گذشته، دوباره حمایت 73.5 دلاری را دوباره آزمایش کرد.

AVAX/USD در محدوده 72.46 تا 78.23 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قابل توجهی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 43.05 درصد کاهش یافته و در مجموع به 461.64 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 16.62 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه سیزدهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته AVAX/USD: AVAX آماده تجمع مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم قیمت بهمن را ببینیم که یک شبه نزولی را رد می‌کند، که احتمالاً منجر به افزایش دوباره امروز می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: AVAX 73.5 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی آزمایش می کند، آماده برای یک حرکت سریع بالاتر؟
نمودار 4 ساعته AVAX/USD. منبع: TradingView

پس از شروع یک رالی قوی در پایان اکتبر، حرکت قیمت بهمن شاهد بازگشت حرکت نزولی بود. از آخرین پایین ترین سطح 60 دلاری، AVAX/USD 35 درصد افزایش یافت و به بالاترین حد فعلی در 81 دلار رسید که منجر به یک مجموعه بالاتر قوی شد.

از آنجا، در روز پنجشنبه یک کاهش جزئی به منطقه 73.5 دلار دنبال شد. پشتیبانی پیدا شد، که AVAX را به یک فشار بالاتر هدایت کرد. علامت 81 دلاری نمی تواند شکسته شود و در نتیجه یک الگوی رویه دوتایی شکل می گیرد.

با این حال، اصلاح زیر دوباره در حدود حمایت 73.5 دلار متوقف شد، که منجر به تثبیت فعلی بالای حمایت شد. به احتمال زیاد، آوالانچ امروز شاهد بازگشت حرکت صعودی خواهد بود که منجر به صعود بیشتر خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن صعودی است زیرا پایین ترین سطح جدید بالاتر با رد قوی برای نزولی بیشتر ایجاد شده است. بنابراین، ما انتظار داریم که AVAX/USD با شکسته شدن علامت 81 دلار شروع به افزایش قیمت کند.

در حالی که منتظر حرکت بهمن هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.